Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Cesc Fabregas- nasz przyszly trener, ma świetną wizję gry.
2
@BORO_12 Najlepiej żeby obaj zostali, są wychowankami z dużym potencjałem. Fort może zagrać ewentualnie na lewej obronie i mi osobiście strasznie przypomina Cancelo. Espart będzie mógł dalej grać w drużynie rezerw. Jeśli mówimy o prawej obronie to Kounde powinien odejść za fajną sumkę a podstawowym prawym obrońcą byłby wtedy Eric. W klubie wtedy pozycja bocznego obrońcy byłaby świetnie zabezpieczona ponieważ mielibyśmy:
Balde
Cancelo
Garcia
Fort
Espart
(I ewentualnie w razie potrzeby Grimaldo). @novy1899
3
Pozbyć się, tu w Barcelonie tak zawsze jest, francuski obrońca jest solidny a pozniej nagle staje się tragiczny i robi same problemy. Puki można zarobić za nią fajną sumkę to trzeba rozważyć jego odejście, nawet jak sezon temu był najlepszy na swojej pozycji zaraz po Hakimim.
12
On rozczarowaniem? Przecież on miał grać 50/50 w Barcelonie i Barcelonie B, nie powinniśmy mieć do niego wielkich oczekiwań a i tak jak już wchodził to grał zadowalająco.
1
W Psg jest tam dość mocno napięta sytuacja, Safonov i Zabarnyi nie obserwują sie nawet między sobą na instagramie, a podczas meczu towarzyskiego, w którym zmierzyły się dwa składy z drużyny Psg, Rosjanin i Ukrainiec nawet nie podali sobie ręki.
13
Nasz najlepszy środkowy obrońca w tym sezonie, brawa. Zrobił ogromny postęp a sam pamiętam jak wszyscy go wyzywali i chcieli żeby odszedł.
2
Balde jest tak tragiczny, że to głowa mała.
0
Tak tak, jak z Portugalii to tylko Inacio.
0
Ja wiem, że nie powinniśmy go zostawiać ale w sumie z drugiej strony to bardzo ale to bardzo dobry obrońca.
0
Jako zmiennik dla Yamala idealny, bierym go.
3
Nie byłem jakoś bardzo "ZA" Hamzą, ale ma chłopaczyna potencjał i powinien zostać wykupiony, widać, że ma taki instynkt, ja to bym na miejscu Flicka wziął kilka takich perełek na treningi pierwszej drużyny i tak końcówka sezonu a taki Hamza podczas jednego treningu z Lewym mógłby naprawde wiele wynieść.
0
Chociaż jest tragiczny a i tak można byłoby zarobić na nim fajne pieniądze to bym go zostawił a jednak sprzedałbym Kounde.
1
@Macior79 Ja osbstawiam szczerze, że nic, nie wyróżnia sie niczym z pośród pozostałych chłopaków z jego wieku. Taki Ebrima tunkara gra w Barcelonie B a jest rok młodszy od Michała.
1
@Macior79 On ledwo co gra w u19 o ile wogóle gra.
0
@Rupert_Haubica Zobaczymy, może nie jest AŻ takim bucem i zrobi dobrze dla klubu i odejdzie.
0
@ZuczekFCB1899 Oni potwierdzili, że zostaną.
0
Oby latem odszedł. Żebym go tu wiecej nie widział.
0
@Majdi uwierz, że taki Gistau jest nawet lepszy.
4
Ale to Atleti robi świetne transfery, wszystko po to żeby skończyć na czwartym miejscu.
1
Może wymiana Cucurella za Kounde, ja tam bym przyjął, chociaż Cucu nie lubie bo mało kto go lubi to jakby tu przyszedł to jak najbardziej.
0
@MaFCB po odejściu Lewcia, to głównym priorytetem klubu będzie sprowadzenie nowej 9.
0
Po Ronalda Romero czy Micky'ego Araujo?
0
Podobno Fati na mundial xd
4
Nie mam zdania, z jednej strony może odpalić z drugiej totalnie nie. Nie możemy dać sobie zmydlić oczu ale, jeżeli nie będzie innych opcji, to z dużą obniżką pensji w sumie bym go tu przyjął.
0
Kounde priorytetowo na sprzedaż.
3
Nasz Joao Pedro nie powołany na mistrzostwa xd.
1
Tak wogóle na marginesie Antony fajny grajek, może kiedyś jako zmiennik Yamala, za jakieś dwa trzy lata jak on będzie grał na poziomie a ludzie zapomną jakim był flopem w United, kto wie?
4
Ciekawe czy Papa Ancelotti powoła Neymarito.
0
@Marcelinho99 Trent to w porządku gość ogólnie, Bellingham przed przyjściem do białych też był w porządku, bawił się, śmieszkował itd, Real zabija takich graczy i tworzy z nich Ego topów dla których nie liczy sie dobro drużyny.
2
Sevilla podobno chce kupić naszego byłego kapitana barcy atletic Alexa Garrido, podobno w tym sezonie na zapleczu la liga grał bardzo solidnie. Zawsze widziałem w nim to coś, fajnie, że dołączy do troche większego klubu.