14 lipca 2014, 11:06
0
Myślałem, że james zostanie piłkarzem turnieju, ale to dobrze, ze messi dostał złotą piłkę na otarcie łes.
19 stycznia 2014, 10:41
Może wróci do BARCY
6 listopada 2013, 10:56
ciekawe czy zagra balotelli
2 listopada 2013, 13:26
SPOKO ALE NIECH KUPIĄ OBROŃCE
27 października 2013, 16:19
Poprawic to trzeba budżet bo narazie nie umiemy nikogo kupić
7 września 2013, 13:48
Gdy wystawiali ich razem/ a tego nie robią
8 września 2013, 16:09
Ozil chyba specjalnie chciał odejść z realu, bo ma nadzieje, że barca go kupi. i dobrze
6 sierpnia 2013, 17:39
Bale z Neymarem na skrzydłach, a na ataku Messi. Nie ma nic lepszego!! ;D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Myślałem, że james zostanie piłkarzem turnieju, ale to dobrze, ze messi dostał złotą piłkę na otarcie łes.
0
Może wróci do BARCY
0
ciekawe czy zagra balotelli
0
SPOKO ALE NIECH KUPIĄ OBROŃCE
0
Poprawic to trzeba budżet bo narazie nie umiemy nikogo kupić
0
SPOKO ALE NIECH KUPIĄ OBROŃCE
0
Gdy wystawiali ich razem/ a tego nie robią
0
Ozil chyba specjalnie chciał odejść z realu, bo ma nadzieje, że barca go kupi. i dobrze
0
Bale z Neymarem na skrzydłach, a na ataku Messi. Nie ma nic lepszego!! ;D
0
Poprawic to trzeba budżet bo narazie nie umiemy nikogo kupić