KapitanBarca
Dołączył/a: lipiec 2013
Tuchom
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślałem, że james zostanie piłkarzem turnieju, ale to dobrze, ze messi dostał złotą piłkę na otarcie łes.
0
Może wróci do BARCY
0
ciekawe czy zagra balotelli
0
SPOKO ALE NIECH KUPIĄ OBROŃCE
0
Poprawic to trzeba budżet bo narazie nie umiemy nikogo kupić
0
Powiem tyle Sanchez! Sanchez! Sanchez!
0
Trzymaj się messi
0
mamy dobrego trenera jeżeli on wciąż chce doskonalić klub
0
0
Ozil chyba specjalnie chciał odejść z realu, bo ma nadzieje, że barca go kupi. i dobrze
0
Bardzo dobry pomysł jest młody;D
0
Gdy wystawiali ich razem/ a tego nie robią
0
oglądałem mecz. Bylo bosko
0
będe oglądał mecz w tV
0
Złamie go zaraz do nas przejdzie. David Luiz chce przejść do barcy
0
Oby przeszedł
0
David Luiz da szkołe cr7
0
Bale z Neymarem na skrzydłach, a na ataku Messi. Nie ma nic lepszego!! ;D
0
David Luiz to dobry transfer dla barcy
0
Nie ma jak grać ostatnie 10 min. meczu.
0
Barca podeszła bardzo rezerwowo do tego meczu i przegrała. Cała prawda
0
nie znam zbytnio gościa ale myśle, że to dobry wybór
0
Trzymaj się chłopie i walcz z chorobą. A jeśli mowa o nowym trenerze to może to być Maradona.
0
Jest przecież Hummels. Jest wysoki, młody, i doświadczony. Pasuje do Barcy
.
0
Uff, gdy by odszedł to by było słabo z pomocą Barcy
0
Najlepiej jak by kupili Hummelsa bo jest młody, doświadczony i wysoki