8 maja 2010, 22:50
0
2 głupie błędy, nerwowa końcówka, jednak 3 punkty na wagę mistrzostwa wywiezione z bardzo trudnego terenu.
28 kwietnia 2010, 22:55
Panowie, Panie, zauważmy plusy. Odlecą nam teraz sezonowcy. :)
17 kwietnia 2010, 13:15
"Pokonać Barcelonę? A jedzie mi tu czołg?" To a propos zdjęcia. ;)
20 marca 2010, 21:24
~Messi10 Słabo szukasz... prawy górny róg strony... Dla ułatwienia: Jutro o 21.00
20 marca 2010, 21:13
Sporting prowadzi. :)
31 sierpnia 2008, 20:47
Złe dobrego początki? Oby, panowie, oby...
28 września 2008, 00:05
Ten mecz, to jakaś pomyłka była. xD
25 stycznia 2009, 22:52
Tadeo, żart śmieszny nawet, ale nie na miejscu.
31 sierpnia 2008, 20:54
sw@ To zagranie mi bardziej siatkówkę przypominało, a nie ręczną. ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
2 głupie błędy, nerwowa końcówka, jednak 3 punkty na wagę mistrzostwa wywiezione z bardzo trudnego terenu.
0
Panowie, Panie, zauważmy plusy. Odlecą nam teraz sezonowcy. :)
0
"Pokonać Barcelonę? A jedzie mi tu czołg?" To a propos zdjęcia. ;)
0
~Messi10
Słabo szukasz... prawy górny róg strony...
Dla ułatwienia: Jutro o 21.00
0
Sporting prowadzi. :)
0
Złe dobrego początki? Oby, panowie, oby...
0
Ten mecz, to jakaś pomyłka była. xD
0
Tadeo, żart śmieszny nawet, ale nie na miejscu.
0
"Pokonać Barcelonę? A jedzie mi tu czołg?" To a propos zdjęcia. ;)
0
sw@
To zagranie mi bardziej siatkówkę przypominało, a nie ręczną. ;)