Karath
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Skwierzyna
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2 głupie błędy, nerwowa końcówka, jednak 3 punkty na wagę mistrzostwa wywiezione z bardzo trudnego terenu.
0
Panowie, Panie, zauważmy plusy. Odlecą nam teraz sezonowcy. :)
0
"Pokonać Barcelonę? A jedzie mi tu czołg?" To a propos zdjęcia. ;)
0
~Messi10
Słabo szukasz... prawy górny róg strony...
Dla ułatwienia: Jutro o 21.00
0
Sporting prowadzi. :)
0
Czikin,
z tego co mi wiadomo, to oficjalny pogrzeb się już odbył, z tymże rodzina sobie zażyczyła, by była to prywatna uroczystość. Jutrzejsza ceremonia będzie hołdem ze strony ludzi, z którymi pracował itd.
Aczkolwiek mogę się mylić.
0
Nie wiem, może się mylę, ale czy on nie zmarł 31. lipca?
0
A pamięta ktoś, jak rok temu był spór o to, który z Argentyńczyków (Messi - Aguero) jest lepszy na boisku? ^^
0
Ja przepraszam za spam, ale nie mogę się powstrzymać.
Zdjęcie tygodnia zwaliło mnie z krzesła. xD Naprawdę niczego sobie fotka.
0
konradinho, nie sądzę, żeby ktoś się pogniewał, jeśli wrzucić tutaj mecz z C+ ;)
0
Kurczę, no przecież to na kilometr śmierdzi ironią w wypowiedzi rdama, a Wy to na serio bierzecie. :D
0
Alvesa szlag trafił za odgwizdany faul, którego nie było. Poziom sędziowania żenujący.
0
Tadeo, żart śmieszny nawet, ale nie na miejscu.
0
Pewnie jeszcze im w głowie szumi po sylwestrze. Wybaczmy im to ;)
0
"Mając na uwadze długi sezon, Puyol ma w swoim zasięgu takich zawodników: Migueli ( 548 spotkań)"
Czyli, że w jednym sezonie może rozegrać ponad 130 spotkań? Poprawcie mnie, jeśli źle zrozumiałem artykuł xD
0
Ten mecz, to jakaś pomyłka była. xD
0
sw@
To zagranie mi bardziej siatkówkę przypominało, a nie ręczną. ;)
0
Złe dobrego początki? Oby, panowie, oby...