O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 86
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Bardzo dawno nie zabierałem głosu w żadnej sprawię z braku czasu :/ ale nareszcie go znalazłem :) i muszę się wypowiedzieć :)

Przede wszystkim chcę powiedzieć że Blaugrana wygląda na zespół zmęczony , któremu brak świeżości i trochę wydaje mi się że nasza największa zaleta czyli atak pozycyjny , utrzymywanie się przy piłce konstruowanie ataków od własnej bramki i powolne przesuwanie się do przodu w ostatnich meczach zaczęło męczyć naszych piłkarzy :/ zdecydowanie i mi brakuje Toure a Sergio ostatnio nie wiele daje zespołowi i w obronie i w ataku :P , natomiast na plus zasługuję gra PEDRO na prawdę robi postępy :) .

Kolejną rzeczą która nie funkcjonuje jest sam Ibra czy ten piłkarz kosztował nas takie pieniądze i bramkostrzelnego Samuela ...... mówcie co chcecie miał udane mecze ale ogólnie na razie to nie jest to , mam nadzieje że znajdzie z powrotem formę . Ale chyba na szansę zasługuje BOJAN .

Podsumowując wierze że to jest jednak chwilowy przestój, brak formy , być może zaplanowana obniżka formy ...... nie wiem ....... ale mam nadzieje że Barka za chwilę znów zacznie nas cieszyć nie tylko wynikami , ale i swoja grą , do wyników nie można się przyczepić . :) pZdR....

0

A mi się właśnie skończyła umowa z C+ ::-( ale kat kur..... akurat teraz no jak pech to pech , mam nadzieje że wbije do koleszki jedyna w tym nadzieja :-) ! PZDR a wynik typuje 3-1 wiadomo dla kogo :-) ! PZDR

0

Ciekawe :-) Barco zagraj dziś w dobrym stylu ............ :-D

0

RogerDr był młody jako człowiek , nikt w takiej chwili chyba nie powinien patrzeć tak że "to był już stary piłkarz " powinieneś spojrzeć że kolejny młody człowiek ginie , a jeśli to było samobójstwo to tym gorzej :-/ !

Oczywiście szkoda :-/

0

Kurrrr......... mam ponad 200 km i muszę jutro być w szkole , ale jakbym mógł to z największą przyjemnością wsiadł bym do swojej audi-cy i pocisnął na to święto :-) !

Zobacz wszystkie

0

CAMPEONE CAPMEONE CAMPEONE LA-LA-LA

BARCAAA !! POTRÓJNI MISTRZOWIE !! oki idę spać bo jutro ranko egzamin ale chyba nie będę mógł zasnąć ale jak jutro jeszcze zdam to taki balet !! WUUF będzie 6 styli !!

0

Piękne zwycięstwo przynajmniej z wyniku bo meczu jeszcze nie widziałem ale wynik musi cieszyć i tylko powturze słowa ..Maszyna Ruszyła.. taką mam nadzieje już czekam na derby z Espanyol-em bo znów będziemy rządzić w Barcelonie chociaż na wyjeździe to będzie na pewno trudny mecz no i nie można zapominać o spacerku (OBY) z Betisem ale wydziałem dziś derby z Sevillą i to Betis był lepszy na boisku ale gramy u siebie więc jestem spokojny tym bardziej że teraz powinno być i nam i naszym żołnierzom łatwiej !!

Visca el Barca !!

0

Kurrrr......... mam ponad 200 km i muszę jutro być w szkole , ale jakbym mógł to z największą przyjemnością wsiadł bym do swojej audi-cy i pocisnął na to święto :-) !

0

Fajnie to wczoraj wyglądało ale czy to już to no nie wiem .......................... ale napewno to wpłynie na morale zespołu !!

0

Bardzo dawno nie zabierałem głosu w żadnej sprawię z braku czasu :/ ale nareszcie go znalazłem :) i muszę się wypowiedzieć :)

Przede wszystkim chcę powiedzieć że Blaugrana wygląda na zespół zmęczony , któremu brak świeżości i trochę wydaje mi się że nasza największa zaleta czyli atak pozycyjny , utrzymywanie się przy piłce konstruowanie ataków od własnej bramki i powolne przesuwanie się do przodu w ostatnich meczach zaczęło męczyć naszych piłkarzy :/ zdecydowanie i mi brakuje Toure a Sergio ostatnio nie wiele daje zespołowi i w obronie i w ataku :P , natomiast na plus zasługuję gra PEDRO na prawdę robi postępy :) .

Kolejną rzeczą która nie funkcjonuje jest sam Ibra czy ten piłkarz kosztował nas takie pieniądze i bramkostrzelnego Samuela ...... mówcie co chcecie miał udane mecze ale ogólnie na razie to nie jest to , mam nadzieje że znajdzie z powrotem formę . Ale chyba na szansę zasługuje BOJAN .

Podsumowując wierze że to jest jednak chwilowy przestój, brak formy , być może zaplanowana obniżka formy ...... nie wiem ....... ale mam nadzieje że Barka za chwilę znów zacznie nas cieszyć nie tylko wynikami , ale i swoja grą , do wyników nie można się przyczepić . :) pZdR....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?