Kardin
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Krzysiek
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo dawno nie zabierałem głosu w żadnej sprawię z braku czasu :/ ale nareszcie go znalazłem :) i muszę się wypowiedzieć :)
Przede wszystkim chcę powiedzieć że Blaugrana wygląda na zespół zmęczony , któremu brak świeżości i trochę wydaje mi się że nasza największa zaleta czyli atak pozycyjny , utrzymywanie się przy piłce konstruowanie ataków od własnej bramki i powolne przesuwanie się do przodu w ostatnich meczach zaczęło męczyć naszych piłkarzy :/ zdecydowanie i mi brakuje Toure a Sergio ostatnio nie wiele daje zespołowi i w obronie i w ataku :P , natomiast na plus zasługuję gra PEDRO na prawdę robi postępy :) .
Kolejną rzeczą która nie funkcjonuje jest sam Ibra czy ten piłkarz kosztował nas takie pieniądze i bramkostrzelnego Samuela ...... mówcie co chcecie miał udane mecze ale ogólnie na razie to nie jest to , mam nadzieje że znajdzie z powrotem formę . Ale chyba na szansę zasługuje BOJAN .
Podsumowując wierze że to jest jednak chwilowy przestój, brak formy , być może zaplanowana obniżka formy ...... nie wiem ....... ale mam nadzieje że Barka za chwilę znów zacznie nas cieszyć nie tylko wynikami , ale i swoja grą , do wyników nie można się przyczepić . :) pZdR....
0
A mi się właśnie skończyła umowa z C+ ::-( ale kat kur..... akurat teraz no jak pech to pech , mam nadzieje że wbije do koleszki jedyna w tym nadzieja :-) ! PZDR a wynik typuje 3-1 wiadomo dla kogo :-) ! PZDR
0
Ciekawe :-) Barco zagraj dziś w dobrym stylu ............ :-D
0
RogerDr był młody jako człowiek , nikt w takiej chwili chyba nie powinien patrzeć tak że "to był już stary piłkarz " powinieneś spojrzeć że kolejny młody człowiek ginie , a jeśli to było samobójstwo to tym gorzej :-/ !
Oczywiście szkoda :-/
0
Kurrrr......... mam ponad 200 km i muszę jutro być w szkole , ale jakbym mógł to z największą przyjemnością wsiadł bym do swojej audi-cy i pocisnął na to święto :-) !
0
Oby tylko zdecydował się powrócić !
0
Powiem jedno chyba zaczął się kolegować z Cristiano Ronaldo :-D !
Pozdro
0
Jaco78 !
W takim razie uznajemy że ci się wymknęło . Mam nadziej że i tak zrozumiałeś o co mi chodzi , i na tym zakończmy tą dyskusje !
Mam nadzieje że każdą koleją dyskusje będziemy prowadzić na poziomie , pomimo że być może będziemy mieć inne zdanie !
;-)
Pozdro !!
0
Jaco78 !
Wcale nie uważam że G2P jest mniej winny , ale ta dyskusja zrobiła się na niskim poziomie ale nie wiem przez kogo . Powtórzę jeszcze raz słowa dzieciaku , czy bezmózgowcu , chodzi mi o każde słowo które irytuje rozumiesz ?? po prostu nie powinny się tu pojawiać - tyle - nie staje po niczyjej stronie !
A i nie myśl że próbuje na kogoś na jechać , bo zawsze staram się o to żeby odnosić się z szacunkiem do każdego piłkarza i człowieka związanego z tzw Barcelonismo . ( więc do kibica Blaugrany też nawet jak ma inne zdanie )
Myślisz że tylko z tobą dyskutuje i próbuje ci coś wytłumaczyć !? jeśli dobrze pamiętam to właśnie z thief-em i henring-iem toczyłem zajebisty bój o to żeby oddać należny szacunek Samu przed jego odejściem a nie mówić żeby ,,,spier... bo jest loitkiem i wykorzystuje 2 piłki na 6 ,, i wtedy też muszę przyznać że wymknęło się to z pod kontroli ;-) , ale moje starania przyniosły mierny efekt !
0
Jaco78 !
I znów widzę że naprawdę nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ( 3 raz i mam na to argumenty ) , jeżeli mi próbujesz powiedzieć że mam podobne zdanie do G2P , pokaż chociaż jeden argument że mam podobne zdanie do niego , gdzie !?
Jaco78 ogarnij stary ogarnij , naprawdę proszę cie o to , innych nazywasz dzieciakami ale sam z siebie robisz dzieciaka próbując coś komuś wmówić no sory ty .......... coś nie tak !
Pozdro
0
A ale wspomnę że nie popieram na pewno dyskusji na poziomie Ibra to drewno , bo takie słowa są puste . Rozumiem można go nie lubić , sam nie byłem za tym transferem ale spokojnie dajmy mu przynajmniej te 10-15 spotkań i dopiero oceńmy !
Mówienie że jest drewnem nic nie da , bo po pierwsze tak nie jest a po drugie nie ma na to żadnych konkretów !
Więc jak mówię o tym żeby prezentować poziom to chodzi mi też o to żeby nie mówić , Ibra to drewno ,, tylko np ,, Jak dla mnie Ibra zagrał słabo , nie podobał mi się bo to .... to ..... to...... i uważam że nie odnajdzie się w Barce ,, mówię o tym to jest po prostu ludzkie albo mówienie do kogoś dzieciak no na prawdę żenada !
0
Jaco78 !
Nadal twierdze że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem , bo hasło ,,Mes Gue Un Club,, które napisałem nie odnosiło się do stylu jaki gra Barca ( bo do tego nie można mieć zarzutów ) tylko do twojej klasy , czyli do tego że zaczynasz prowokować kłótnie i wyzywać ludzi , zamiast obyć się bez tego i poprowadzić dyskusję na poziomie godnym kibica Barcy !
Poza tym słowo Debil , idiota czy też dzieciak ( słowa prowokujące i wszczynające kłótnie ) które zaczynają się coraz częściej pojawiać na fcbarca.com , pokazują jacy ludzie zaczynają się tu pojawiać . Są to ludzie którzy nie potrafią uszanować zdania innych i zachować trochę pokory , a przecież każdy morze mieć swoje zdanie które morze opisać !
a i Jaco78 doskonale wiem co obejmuje hasło ,,mes que un club,, obejmuje wszystkie sekcje Barcy i obiekty ale tyczy się również kibiców którzy mają być o poziom wyżej niż kibice np R.M !
Pozdro !
0
JACO78 !
Po pierwsze to nie jest jakieś forum o grze RM , widziałem tylko bramki z meczu R.M z Deportivo , więc nie będę się wypowiadał jak wyglądała gra Realu ! ( akurat wolałem zobaczyć derby Mediolanu )
Po drugie nie potrafisz czytać ze zrozumieniem , bo napisałem że gra Barcy wyglądała przeciętnie , ale biorąc skład pod uwagę to było dobrze , brak Iniesty brak Henry-ego brak Messiego i brak Toure na pewno miał duże znaczenie dla wyniku , efektowności i efektywności + Zlatan który dopiero zaczyna pokazywać na co go stać !
Tak więc nie wiem jaką ty masz skale oceny meczów , ale ja patrze na styl , wynik i skład !
I nie wyjeżdżaj mi to że żal patrzeć bo to nie jest WP czy RM.PL nie chce mi się kłócić , jak chcesz poprowadzić jakąś dyskusje to na poziomie jaki powinien prezentować kibic Barcy , nie wiem czy mówi ci coś hasło ,,mes que un club,, ale jeśli ci coś mówi to spróbuj się z nim utożsamić !
THUG LIFE 16.06.1971-13.09.1996 R.I.P !
0
Mecz w wykonaniu Barcy był przeciętny , jednak jak spojrzymy na skład i na to że to początek sezonu to można być zadowolonym , na pewno cieszy dobra gra PEDRO widać że potrzebował takiej bramki w ważnym meczu żeby nabrać pewności siebie !
A co do Ibry to myślę że właśnie od teraz będzie strzelał bo też bardzo potrzebował tej bramki , już minute po bramce zagrał fenomenalną piłkę której PEDRO jednak nie potrafił skierować do bramki i dać nam lidera już od pierwszej kolejki !
Ale trzeba się cieszyć bo maszyna zwana Blaugarną dopiero łapie swój rytm pracy !
Visca El Barca !
0
Nigdy nie byłem przekonany do GUDA bo to nie jest piłkarz na miarę Barki ale dziękuje mu za grę , zaangażowanie itd !
0
Ja myślę że takim piłkarzom jak Milito trzeba pomagać i z nim współpracować , sprawdzić co będzie prezentował po kontuzji !
Swoją drogą zobaczcie co się stało Wasilewskiemu , płakać mi się chce jak na to patrze , niech chłopak się trzyma bo to jest na prawde straszne !
Zapodam linka ale to video tylko dla odważnych ludzi :
0
Wczoraj Ibra zagrał na prawdę słabo , jednak nie należy wyciągać przed wczesnych wniosków to tylko pokazuje że on też jest tylko człowiekiem i najpierw musi odnaleźć się w klubie , mieście i zrozumieć z kolegami a dopiero później będzie mógł odnaleźć się na boisku !
THUG LIFE !
0
No i znów pełna radocha !
Visca El Barca !
Barca ! Barca Baaarca !
Trzeba sobie zajebać b...a za kolejne trofeum !
THUG LIFE ! PZDR !
0
Na początku odniosę sie tylko do gry Ibry więc :
Ibrahimovicowi przede wszystkim zabrakło szczęścia i skuteczności , bo do jego gry faktycznie nie można mieć zarzutów , dobre wyjście po piłkę dobre zejście do skrzydła , jednak widać jeszcze mały brak zrozumienia zarówno z Henrym jak i z Messim pomimo fajnej asysty przy bramce M10 , i parę fajnych sztuczek jak to podanie pietkał do Henrego , ale ogólnie występ na plus !
Osobiście byłem na NIE przy tej wymianie Eto.o - Ibra i nadal nie jestem przekonany czy to był słuszny ruch , jednak to nie znaczy że nie będę potrafił docenić dobrego wprowadzenia do zespołu Zlatana !
O grze Barcy można mówić w superlatywach bo zobaczyliśmy Barce z poprzedniego sezonu a przecież ta maszyna dopiero się rozpędza :-) , można jednak zauważyć małe różnice w grze Barcy przede wszystkim więcej gry skrzydłami i więcej wrzutek w pole karne zapewne dla Ibry , jednak filozofia oczywiście się nie zmieniła i nadal to Barca ma grać piłką wymieniać się pozycjami a przeciwnik ma biegać za piłką , Barca jednak ewidentnie stosuje zmianę tempa gry i to znów jak myśle przyniesie nam sukcesy ;-) ( tak w skrócie :-D ) !
PZDR THUG LIFE
0
Pięknie zaczniemy sezonik od trofeum , Ta drużyna jest stworzona do wygrywania !
Nie wieże że u siebie może nam sie coś stać , chociaż baskowie lubią walczyć , ale ostatnio mają kompleks Barcy :-D !
PZDR THUG LIFE !!
0
Henring w porządku nie umniejszasz jego zasług , w sumie nic nie powiedziałeś ale pytanie jakie zadałeś cytuje :
" Pytanie tylko, czy ktoś taki kiedykolwiek był prawdziwym sportowcem" według mnie to pytanie wypowiedziane przez ciebie oddaje to co myślisz , więc tak jakby mówisz że R10 nigdy nie był prawdziwym sportowcem co trochę mu ubliża , bo on nadal jest zawodowym piłkarzem taki ma zawód , poza tym czy amator może aż tyle wygrać chyba takie pytanie należało by postawić ;-)
A odnośnie tego co ja osiągnąłem hm m chyba jeszcze nic , ( chyba że za osiągnięcie można nazwać 2 miejsce w makrolidze hihi ;-) ) jednak wiem że najłatwiej jest mówić że piłka to prosty sport i krytykować innych !
Pzdr THUG LIFE
0
Hering R10 chyba też nie lubisz co nie !? , kiedy apelowałem żeby przestać na pierda.... na Eto.o a oddać mu szacunek i pożegnać nie pastwić się nad nim ty NIE to samo z R10 .
Człowieku żal patrzeć to jest mi na ciebie bo jak na razie nic nie osiągnąłeś ale krytykujesz wszystkich jak leci :-D , zrób 1/3 tego co on dla Barcy a będziesz wielki , jeżeli jest ci żal patrzeć na gościa który wygrał tyle trofeów , zdobył tyle bramek ma kasę i robi to co kocha , to jest mi żal ale ciebie !!
R10 swoje zrobił i swoje ;-) zarobił teraz jak widać woli się bawić , jednak wszystko się okaże jak ruszy SERIA A !! PZDR
THUG LIFE
0
Ja osobiście nigdy nie oceniam formy takich drużyn jak Barca po spotkaniach pre - sezonowych , chyba że widać że ktoś jest w formie tak jak widać formę po Chelsea .
Ale nie ma się czym martwić całkiem dobre wyniki Barcy , no i widać że Bojan zaczyna szaleć ;-) oby utrzymał tą formę !!
0
Szkoda chłopaka , młody człowiek który właśnie zaczynał być ostoją Espanyolu , nie wiem czemu ciągle coś takiego się przytrafia i nie będę obwiniał za to nikogo .
Wiem jednak że jak ktoś kocha futbol będzie grał , trenował nawet pomimo tego że wie jakie jest ryzyko jeśli ma jakąś wadę serca !!
Oczywiście nie stwierdzam że Daniel miał jakąkolwiek wadę po prostu wiem że są ludzie dla których piłka jest bardzo ważna , wiem z własnego doświadczenia !!
Niech spoczywa w pokoju kolejny boiskowy żołnierz który oddaje życie w tej futbolowej wojnie !!
0
No nie ma co podejście ma chłopak dobre :-) , jak przystało na Jednego z Cracków ;-) PZDR
THUG LIFE
0
Dzięki nie tylko za to co zrobił dla Barcy ale dla całego Futbolu
R.I.P
0
Wielki człowiek , piłkarz i trener dziękujemy mu za wszystko i składamy hołd ...
Pokój jego duszy !!
Rest In Peace Bobby
0
Hm m może Ibra zmieni swój były zarozumiały charakter dla Barcy i będzie kimś w pokroju Iniesty czy Xaviego którzy zaswsze prezentują klase na boisko i poza nim ;-) !! PZDR
0
Henring ok schodzimy na ziemie , poprowadzimy rozmowę na poziomie kibica Barcy ...
Więc mówisz o stylu jaki prezentował po przyjściu z Mallorci , ok Samuel miał wtedy innych partnerów więc miał też inny styl grał z R10 czy Ludo Giuly którzy są innymi piłkarzami niż Henry czy Messi , jak dla mnie Eto.o poczynił postęp od tamtego czasu , powiem dlaczego a no dlatego że na początku gry w Barce Eto.o był typowym napadziorem , czyli czekał na piłe , a chociażby w ubiegłym sezonie podchodził do tyłu po piłke starał się rozgrywać i biegał jak przystało na walczaka ....... takie jest moje zdanie ...
Jeszcze jedno Henring powiedziałeś o stylu jaki prezentował w R.M yyyy w R.M łącznie zagrał 3 mecze , więc ciężko określić jaki tam prezentował styl :-) , to co teraz powiem to nie będzie wycieczka osobista , myślę że trochę odnośnie Samu brakuje ci wiedzy a oceniasz go jakbyś znał każdy krok jego kariery ;-) PZDR
THUG LIFE
0
Henring - zachowujesz się jak dziecko używając słów typu dziewczynko itd . na pewno moje słowa np: idioto które początkowe wcale nie odnosiły się do ciebie nie są wcale lepsze ( jednak każde kolejne bluzgi z mojej strony były kierowane przez twój prowokójący dobiur słów ) , ale na prawdę nie jest to ONET czy WP czy RM.pl żeby wciskać tu takie słowa jak dziewczynko , prowokujesz tym tylko i wyłącznie głupie kłótnie , które są nie potrzebne .
Skończ też aluzje że nie umiem pisać , bo nie po to włączam się do dyskusji żeby popisać się polszczyzną .
Możemy mieć zdania odmienne o 180 stopni jednak niech ta dyskusja zostanie na jakimś poziomie [apeluje] !!
Więc możesz dalej ciągnąć tą osobistą wojnę albo wrócić na odpowiedni poziom dyskusji .............
Każde moje obraźliwe słowo czy obraźliwa riposta jest tylko odpowiedzią na twoje zaczepki , jeżeli chcesz dalej to ciągnąć dawaj poradzę sobie na 100 % :-) , jednak proponuje opanować swoje słownictwo i wrócić do poziomu jaki powinien prezentować kibic BARCY !!
Visca El Barca !!/ THUG LIFE