0

U mnie kibicowanie Barce wynika z serca , a u ciebie z tego jakich w danym momencie ma piłkarzy i w jakiej jest formie ........ mam dość takich leszczy jak ty którzy mogą spokojnie anonimowo wypowiadać się tylko i wyłącznie na forum !! THUG LIFE

0

Tak właśnie ciebie Henring pipko nazywam idiotą bo dla mnie nim jesteś , nie potrafiąc oddać szacunku dla piłkarzy którzy dużo zrobili dla Blaugrany , więc tak wielki kibicu a jak dla mnie pajacu nie musisz mi mówić że nie lubisz Eto.o bo to widać na pierwszy rzut oka , chodzi o to żeby oddać mu należny szacunek a nie być pozerem i wypowiadać się na tem Eto.o kim on jest itp rzeczy a w jednym z kom pokazałeś że nawet nie wiesz w jakich latach Samu dołączył do Barcy , następna sprawa będzie dotyczyć mojego pisania , jeżeli przeszkadza ci jak pisze to nie czytaj aaa z tą dziewczynką to może wyskocz do swojego taty a jak nie możesz wymyślić nic mądrego to poproś swoją mamusie bo po ostatniej nocy jest u mnie na plusie ;-) PZDR pa ,, CULES ,, a nie sezonowiec Henring który nie wie od kiedy Samu został piłkarzem Barcy i nie wie ile bramek dla niej zdobył PZDR THUG LIFE

0

Henring - po raz kolejny mam okazje skonfrontować się z takim .... pomimo że uważasz się za kibica Barcy ....... nazwę cie idiotą i pozerą , wiem jaką jesteś osobą tacy ludzie wypisują swoje mądrości na WP.PL np. ,, Kubica jest słabym lamusem nigdy nic nie osiągnie !! ,, albo

,, Boruc to kartofel niech idzie do kartoflanki !! ,, tacy ludzie to pozerzy i ty nim jesteś nie potrafisz nic docenić , tylko potrafisz krytykować i spokojnie anonimowo wypowiadać się w komentach przez internet ;-) .

A idiotą nazwę cie dlatego że całkiem niedawno swoim kom udowodniłeś że nie wiesz od kiedy Samuel Eto.o był piłkarzem Blaugrany i dlatego że teraz mówisz o tym żeby Eto.o odbudowywał formę po tym jak strzelił 30 bramek w lidze i 3 w LM odpowiedz sobie sam na pytanie czy nie jesteś idiotą , chyba powinieneś zacząć karierę piłkarza , ty na pewno strzelił byś ze 40 w lidze i z 15 w LM ;-) chyba wszyscy widzą kim jesteś !!

Co do Samu życze mu powodzenia i dzięki za to co zrobił oby słowa Ibry widzimy się w finale LM się sprawdziły , choć mało możliwe oczywiście z perspektywy Interu hehe ;-) PZDR R.I.P 2pac THUG LIFE BABYeeeeee !!

0

Sporo tych bramek widziałem w ubiegłym sezonie , bo oglądam mecze nawet z SERIA A , jedno jest pewne Ibra zapewni nam efektowniejsze bramki niż Samuel ale czy będzie ich aż tyle co Eto.o oby tak ;) Pięknie cie żegnamy Afrykańska Perło Samuel Eto.o Kameruńskie Serce .

0

Teraz już naprawdę ostatni raz włączam się do tej dyskusji ( bo zostałem źle zrozumiany przez niektórych ) , nie kwestionuję umiejętności Zlatana i wcale nie zakładam że ta wymiana będzie zła dla Barcy kwestionuje to za ile przychodzi IBRA to jak został potraktowany przez Zarząd klubu i to jak sezonowcy nie potrafią oddać szacunku Eto.o , uważam po prostu że to wszystko mogło być załatwione inaczej - ładniej - lepiej - z klasą jaką do tej pory według mnie we wszystkich kwestiach prezentował PEP , tym razem właśnie jak napisał THIEF odbyło się to za plecami Samuela wg mnie najpierw jest rozmowa trenera i zawodnika , jak by nie było należą mu się wyjaśnienia a później przystępujemy do negocjowania z Interem tyle . Dla mnie Eto.o nie jest wcale gorszy od Ibry poprostu prezentują inny styl gry i wg mnie styl Samuel bardziej pasuje do Blaugrany .... pzdr CULES R.I.P 2pac THUG LIFE ........!!

0

aaaaa i mam świadomoś że będe na tej stronie wrogiem publicznym nr.1 ale taki już jestem ja ide pod prąd swoją drogą a nie za tłumem nie po trzeba mi waszej akceptacji bo większość z was pwenie jakieś 60% jest zwykłymi szczurkami sezonowcami więc wasza akceptacja sie dla mnie nie liczy prawdziwy Cules tak jak mówiłem pamięta to co zrobił Eto.o dla nas i ile serca zostawiał na boichu prawdziwy Cules ładnie pożegda Eto.o i ładnie przywita Zlatana ! PZDR dla CULES przez duże C , nie zapominajcie ile Eto.o dla nas zrobił mam nadzieje że IBRE będe pamiętał tak samo długo jak Eto.o , być morze za 5 Lat kiedy barca będzie robić wymianę IBRA np na Torres-a już nie będziecie pamiętać co zrobił dla nas IBRA ( jeżeli coś zrobi ) wtedy będe tak samo szedł pod prąd jak teraz i mówił żeby pamiętać ile dla nas zrobił być może wtedy będe musiał stanąć po stronie IBRY . PZDR miłej nocy ;) teraz możecie już po mnie jechać bo powiedziałem w tym i ostatnim komencie wszystko co miałem w ty temacie .........

0

UWAGA !! Dokładnie jest tak prawdziwy Cules potrafi docenić wkład zawodnika dla drużyny i jest tu kilku prawdziwych Cules na tej stronie no może kilkudziesięciu ja nie mam zamiaru płakać po Eto,o jednak potrafię docenić to co dla nas zrobił a nie wyliczać mu zmarnowane sytuacje jak niejaki nick: HERING który nie potrafi normalnie dykutować tylko wpiernicza do mnie coś takiego jak chłopczyku nie będe tu robił RM.PL ale niejaki HERING swojm ostatnim komentem sie zbłaźniłeś a pięknie udowodnił ci to w paru słowach nick : fansBarca99 pzdr więc spójrz kto tu jest Chłopczykiem panie HERING :-D brawo po prostu . Kolejna sprawa jako przykład bramki podałem bramkę Samuela z Batisem na 2-2 co pisze pan HERING że to fart bo piłka odbiła sie od nogi obrońców panie HERING proponóje wyjść na boisko i spróbować swoich sił bo jestem pewny że nie zrobił byś tego z pachołkami a nie z piłkarzami z LA LIGA nic dodać nic ując , tak jak ktoś napisał wcześniej do mnie kiedy apelowałem o po prostu zwykły szacun dla Eto.o a nie najazde na niego z nieznanych mi przyczyn HERING temu panu już podziękujemy ..... . Jednego sie wstydze wśród Cules i nie mówie to tylko do was , żyjecie tym co jest teraz i tylko teraz a trzeba żyć tym co było jest i będzie teraz Eto.o jest zły ale po finale LM Eto.o był boski opamiętajcie sie bo prawdopodobnie jeżeli Barca w przyszłym sezonie nie zdobędzie żadnego trofea to będziecie pisać PEP do wyrzucenia co on zrobił oddając Eto.o tacy jesteście żyjecie tylko tym co jest tak jak ci kibice którzy przychodzą na CN jeżeli Barca prowadzi gre wygrywa jest piękny doping ale jeżeli Barca jest w dołku na stadionie jest cisza wiecie kim dla mnie jesteście z perspektywy kibica NIKIM dla mnie liczy sie Blaugrana czy wygrywa czy przegrywa dla mnie liczy się Eto.o czy wykorzystuje 100% szans czy 40% robi to dla nas dla Cules i to sie dla mnie liczy a jeżeli nas opuszcze to należy mu pięknie podziekować i pięknie pożegnać a nie mówić że teraz IBRA jest dla nas Crackiem bo narazie jest jeszcze nikim nie spędził w koszulce Barcy ani jednej minuty od kąt zobacze go w naszym trykocie będę za nim na dobre i na złe . PZDR dla prawdziwych CULES a nie dla sezonowców !! mam nadzieje że wielu z was to przeczytało i wyciągnie z tego wnioski czyli chwile swojego czasu poświęci nad tym żeby zastanowić się czy aby jednak nie mam racji i nie powinno być tak jak napisałem !!

Visca El Barca

0

Nie powiedziałem że Eto,o jest bez winy we wcześniejszych Kom pisałem co myślę o jego charakterze i pisałem że tak jak każdy ma swój charakter jedni mają trudniejszy inni łatwiejszy , ale śmieszy mnie to co piszecie i wymieniacie że Samuel ma złe przyjęcie źle gra głową źle to źle tamto sorki za ostre słowa ale kretynie jeden z drugim skoro on jest taki słaby dlaczego strzela 30 bramek ja oglądam La Liga i pamiętam bramki Eto,o nie tylko po świetnych podaniach Messiego czy Xaviego ale np Bramke na 2-2 w meczu z Betisem gdzie Eto,o jest tyłem do bramki odwraca sie mija prostym zwodem kilku przeciwników i strzela przy samym słupku nie do obrony . Mi chodzi tylko o to żeby w godny sposób pożegnać Cracka a nie tak jak to zawsze Barca .Kocham ten klub ale zarząd musi przestać tak postępować pamiętacie w jakiej atmosferze odchodził R10 , Deco i inni teraz jest tak samo z Eto,o ( przy tym wcale nie jestm za tym żeby płacić mu 5 mln za nic :- ) I nie mówcie że Eto.o nie przedłużył by kontraktu bo na pewno by to zrobił gdyby poczuł się bardziej doceniony przez Blaugrane , jednak jestem pewny że ten transfer dojdzie do skutku nawet bez tego anty BONUSU mam nadzieje ze Ibra spełni nasze oczekiwania bo chyba wszyscy chcemy by Ibra wniósł coś nowego i niekonwencjalnego , ciekawe tylko co będziecie mówić jeśli nie spełni naszych oczekiwać !?, większość z was będzie mówiła że Barca zrobiła najgorszy róch transferowy za ponad 70 mln i oddała wspaniałego Eto,o mam szczerą nadzieje że nikt z nas nie będzie tesknił za Samuelem . Jak narazie moje zdanie jest takie że Ibra nie jest tyle wart obym nie miał racji .....

Visca El Barca !!

R.I.P 2pac THUG LIFE !!

0

Ludzie ogarnijcie sie nie wypisujcie bzdur na Eto.o zrobił tak wiele dla klubu jest kartą przetargową po sezonie w którym strzelił 30 bramek i zdobył według mnie decydującego gola w finale LM ciekawe jak wy byście się poczuli skoro jest niedoceniany przez zarząd trenera itd to chce chociaż zarobic jeśli klubowi chodziło by o pieniądze to wzielibyśmy Ville za 50 mln Euro i nie było by problemu niech chociaż jeden Crack Barcy odejdzie w błysku a nie kłótni z klubem i kibicami .

Visca El Barca Visca El Eto.o Kameruńskie Serce !!

0

Nie będę już mówił co o tym myślę bo już nie raz mówiłem że jestem na NIE ! , chce się skupić na podziękowaniach jakie chce zesłać Samuelowi jak każdy ma swój charakter według niektórych niepoprawny i niesforny a według mnie poprostu swój afrykański charakter którego będzie mi bardzo brakowało w Barcie , Chce podziękować za wszystkie Bramki , Asysty dobre mecze ale również za te złe mecze bo Eto.o to zawodnik który nawet jak grał źle to walczył wkładał w to serce zawsze . Gdybym miał go okazje pożegnać na żywo to bił bym mu brawa na stojąco przez parę godzin , teraz zazdroszczę Interowi wspaniałego piłkarza i niewątpliwie człowieka jeszcze raz dziękujemy Samuel Eto.o ::(

Visca El Barca Visca El Catalunya Visca El SAMUEL

Podziękowania i Pożegnania dla Kameruńskiego Serca czyli Eto.o jestem za Samuelem i tyle .. PZDR Kameruńskie Serce :)

0

Do imonkey sory stary ale dla mnie jeżeli mówisz że Eto.o jest zawodnikiem równo grającym przez cały sezon no to nie znasz sie na piłce akurat wymieniłeś minus Eto.o a nie plus więc :-/ ........ a co do tego co mówisz nie wiem który z nich jests lepszy itd wiem jedno Eto.o ma dynamikę i przy pozycyjnej grze Barki to duży plus Ibra jest powolny owszem świetny strzał technika przegląd pola itd więc tak jak mówie zobaczymy kto będzie lepszy w tzw praniu m ja tam jednak jestem za Samuelem tym bardziej że ten transfer jest niekożystny dla Barcy pod względem finansowym , w innych okolicznościach był bym bardziej za tą zamianą ale 45-50 mln i Eto.o yyyyy sory ale to troche sprzecza się z polityką Barcy bo za 50 mln bez Eto.o moglibyśmy mieć wedłyg mnie świetnego Ville !! PZDR

0

Weług mnie Eto.o powinien zostać a jeżeli jakikolwiek ruch transferowy powinien być zrobiony z Samuelem to najlepszym wyjściem było sprzedanie go MC za grube pieniądze i pozyskanie Villi wiadomo liczy sie też zdanie zawodnika m ja jednak sądze że kwota opiewająca na ok 45-50 mln + Eto.o (zakładając że jest wart nawet tylko 30 mln euro oczywiście ) to daje kwoto większą niż 70 mln i więc dlaczego nie można było dać 50 mln za Ville i mieć dwóch świetnych napastników przy rotacji która jest stosowana w Barce + kontuzje myśle że każdy mógł by być zadowolony !! Jednak jeżeli mielibyśmy się pozbywać Eto.o ze względów nie czysto sportowych to po co środkowy nap mamy Henry napewno świetnie by sobie poradził i można było zainwestować w lewo skrzydłowego np. Silve czy Mate , tak czy tak nie jestem zwolennikiem tego ruchu choć jeśli Ibra sie rozstrzela pewnie zmienię zdanie ;-) !! PZDR dla fanów 2pac-a THUG LIFE !!

0

Tak jest największy artysta i filozof świata 2pac szkoda że nie ma go już z nami !! R.I.P Makaveli !!

0

Postarajmy sie o Ville i dajmy sobie spokój z Ibrahimovicem będzie łatwiej i bardziej korzystnie dla Barcy !! wiek ten sam więc cena za Villa i tak jest 100 razy bardziej rozsądna niż za Zlatana !!

0

Weźcie zostawcie tego Eto,o jeszcze za Ibrahima to tak ale nie za Javiera M !!

0

Ja proponuje Taiwo z OM młody perspektywiczny dobry wyszkolony technicznie i jeszcze z młotem w lewej nodze !!

0

Extra i tak można na tejpete dać !! ;)

0

To jest aż dziwne że przy dzisiejszej technice nikt nie potrafił ustawić odpowiedniej taktyki oprócz Chelsea , niestety jedyna taktyka w tym sezonie na Barce to były faule i wysoki pressing , my tylko możemy się cieszyć że w teraźniejszej piłce gdzie stosuje się schematy gry gdzie siła piłkarza odgrywa tak dużą role i gdzie jest coś takiego jak faul taktyczny a pomimo wszystko wygrała drużyna nie stosująca żadnych schematów ( w zasadzie nawet Barka stosuje schematy ale są one na poziomie 3 razy wyższym niż w innych zespołach ) wygrała drużyna która posiada 2-3 zawodników typu MUSCLE i napewno nie stosuje brudnych zagrywek typu faul taktyczny ( bardzo rzadko ) a już na pewno nie używa głupich prowokacji i brutalnych fauli !! więc jesteśmy tym bardziej dumni z BlauGrana !!

0

CAMPEONE CAPMEONE CAMPEONE LA-LA-LA

BARCAAA !! POTRÓJNI MISTRZOWIE !! oki idę spać bo jutro ranko egzamin ale chyba nie będę mógł zasnąć ale jak jutro jeszcze zdam to taki balet !! WUUF będzie 6 styli !!

0

Jakoś narazie jestem spokojny nie myślę o tym chociaż nie daje mi spokoju brak Alvesa i Abidala szczególnie tego pierwszego ale wierze że zmiennicy dadzą radę , ale wiem że już ok 18-19 nie będę mógł przestać myśleć o finale , jednak chce podkreślić że co by się nie wydarzyło to ja jestem i tak dumny z Blaugrany wspaniały sezon . W finale morzę wydarzyć się wszystko szkoda tylko że mam juro o 7.15 egzamin na prawko więc dziś nie poświętuje ale jak Barca wygra i jeszcze zdam to :) ..........wuuuuff będzie balet !! Trzymam kciuki za barce i jaki ktoś morzę to niech trzyma jutro za mnie , bo przecierz kibice Barcy powinni się jednoczyć ;-) !! PZDR ( myślę że będzie 2-1 dla Barcy )

0

Ha już nie mogę się doczekać !! fajna piła nawet !!

0

Gczo77 nie prawda kiedy zawodnicy są w kontakcie można wytrącić z rytmu biegowego kogoś podczas tzw kontaktu to nie była sytuacja w której Lorente miał czas i miejsce poprostu doszło do kontaktu abidal nie zrobił ruchu by sfaulować żadną częścią ciała !! moim zdaniem było bez karnego ale z tym można jeszcze się kłócić ale o czerwieni to nawet bez dyskusji każde widzi że to absurdalna decyzja !!

0

A sorki ale jeszcze zapomniałęm dodać że sędzia zabrał nam bramkę na początku drugiej połowy po strzale głową KEITY dobił XAVI który nie był na spalonym i to był 4 gol dla Blaugrany !! Visca El Barca !!

0

Szkoda dobry mecz Barcy !! ale nic się nie stało natomiast to co zrobił sędzia to są kur........ żarty jeszcze z karnego to jakoś jakoś się wybroni ale z kartki i to czerwonej , żałosne pozostawię to bez komentarza !!

Visca El Barca !!

0

Moje oceny to

Valdes - 10

Alves - 3.5

Toure - 8

Pique - 8

Abidal - 4

Xavi - 5

Buskuets - 5

Keita - 5

Messi - 6

Eto.o - 5.5

Iniesta - 7.5

0

Tak Hiddnink trudno pogodzić się porażką karny dla chelsea to faktycznie jeden się należał za zagranie piłki ręką prze PIQUE i tylko ten jeden natomiast sędziowanie było fatalne w obie strony chelsea faulowała cały czas i dostała bodajrze za faule chyba jedną kartke (ESSIEN, BALLAC dostał za kłótnie) , a jeszcze trzeba przypomnieć czerwień dla Abidala ha śmieszne za co ?? nawet nie ma o czym mówić a co do tych rzekomych fauli Barcy w polu karnym to Drogba i Anelka zobaczyli że sędzia gwizdał każde dotknięcie i ewidentnie symulowali !! Co do Barcy to to co robił Alves wołało o pomstę do nieba jedna udana centra w całym meczu za to świetny mecz Toure i V.V + równie dobra postawa PIQUE reszta niestety bardzo ale to bardzo przeciętnie oczywiście Iniesta szarpał ale nie wiele mu wychodziło jednak zrobił swoje . Podsumowując nie mogę się zgodzić że chelsea zagrała antyfutbol zagrała futbol wyrwfinowany i była lepsza od Barcy jednak w piłce liczy się też szczęście które było po stronie Cules !! a i jaka bramka Essiena oooo ale Iniesty też niczego sobie biorąc też pod uwagę znaczenie to nawet ładniejsza (no równie ładna )!! VISCA EL BARCA !!

0

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT !! CULES !! CULES !!! CATALUNA !! przyznam że już nie wierzyłem to co się stało zostanie mi w pamięci do końca życia !! Barca miłoś od pierwszego wejrzenia !! VISCA el BARCA !!!

0

To jest jak Bajka te wszystkie rekordy w jeden sezon jeżeli zostaną pobite ja oszaleje ze szczęścia a po tym meczu wieże w to !! Czy Chelsea jest w stanie nas zatrzymać chyba NIE nie napiszę nic mondrego bo jestem ciągle w szoku ale nawet nie śniłem o takim sezonie Barcy oczywiście zostaje jeszcze ciężka droga w LMPH ale wieżę że będzie OK !!

0

Ja już się nie mogę doczekać i modle się !! ale jak wygramy to święto !! myślę że będzie ze 2-1 dla nas a morze ze 3-2 !! Trzymajmy kciuki !!

Visca El Barca !!

0

Spokojnie zobaczymy przecież u siebie nie zagrają 10 piłkarzami w swoim polu karnym tak jak zrobili to na Camp N a Barca jest drużyną potrafiącą grać z ataku pozycyjnego ale i z kontry więc będzie dobrze martwi jedynie brak Rafy i Carlesa ale może jakoś będzie liczę na Caceresa oby tylko Barca nie straciła pierwsza bramki bo jak tak się stanie to u............. będzie ciężko , jednak bądźmy dobrej myśli i trzymajmy kciuki !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?