Kardin
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Krzysiek
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spodziewałem się 3-0 ale to co zobaczyłem przerosło nawet moje oczekiwania czym jeszcze nas zaskoczoł !! Jestem wniebowzięty grą Barcy nie spodziewałem się że przeżyje kiedyś taki sezon Blaugrany już się modle o 3- koronę było by pięknie LM La Liga Copa Espania !! WOW
Visca El Barca !!
0
Aha i oceniając sam mecz nie z perspektywy kibica Barcy to najlepszy mecz w sezonie jak dla mnie wyprzedził nawet Valencia - Villarreal 3:3 !! Visca el Barca !!
0
Jak ktoś z was może pisać że Barka zagrała dobry mecz Barka zagrała dobry mecz w Ataku ( przyzwoity na pewno ) ale obrona stała poprostu stała już nie będę mówił że ktoś z takim stażem jak Rafa takich błędów w tyłach robić nie może bo ten gol obciąża tylko i wyłącznie jego konto + dosyć bierna postawa Carlesa no i masz .... ( 2 bramka dla A.M ). I panowie jaki KARNY CO ?? pozostawię to bez komentarza !! Widzie ze ta drużyna potrzebuje bodźca który przywróci w nich wiarę we włąsne siły i umiejętności jednak to nie chodzi o zmianę trenera skoro nie wychodzi ta krótka gra klepa zmiana pozycji klepa to niech grają 4-5 podań i próba jakiegoś strzału wrzutki taka powinna być wizja gra Barcy przy tym schyłku formy !! całkowity brak dokładności krytyka się należy ale ja wieże że jeszcze tydzień dwa i będzie lepiej poprostu inny system gry i będzie ołkej !! Visca El Barca !! Włąśnie teraz potrzebują największego dopingu !!
0
Nie widziałem tego polotu w Barce ale ta kartka to kuriozum czerwień za co ?? to wypaczyło wynik meczu jednak to dobry zimny prysznic przed LM może wszyscy zejdziemy na ziemie i zobaczymy że naprawdę to co robiła Barca było niesamowite ale na razie trzeba się skupić na grze skutecznej bo chyba już nie ma tej świeżości by wszystkich bić po 4-5 zero teraz trzeba wygrywać jedną dwoma bramkami ale mieć 3pkt bo teraz to Real przeją pałeczkę i zaczyna być ciekawie , jednak Gran Derby będą miały większe znaczenie niż wszyscy myśleliśmy i chyba już nikt nie myśli że piłkarze z St.B zgotują owacje przed meczem Realu Z Blaugraną !!
0
Trudny do zrealizowania transfer ale jakby się udało to ojjjjj :) pięknie by było !!
0
Jak pięknie było to oglądać po raz kolejny Barcelona dominuje i w tej chwili trzeba to jasno powiedzieć mamy mistrzostwo w kieszeni teraz trzeba jeszcze przekładać grę z LaLiga na LM i będzie piękny sezon Blaugrany z reszto już jest !!
Visca El Barca !!
0
Zgadzam się całkowicie z Abidalem 2pac tak zdecydowanie najlepszy raper wszechczasów !!
0
Faktycznie to solidny zawodnik ale nie ma w sobie magi jaką napewno ma w sobie Barcelona a poza tym nie wiem na jakiej pozycji on miał by się u nas odnaleźć więc wielkie NIE NIE dla Arszawina po co wydać 25-30mln na kogoś kto będze oglądał mecze z ławki !!
0
No i czekam na GRAN DERBI ooooohhhh to może być srogi rewanż za ubiegły sezon !! :-)
0
Świetny mecz dla Barcy widać że piłkarze rozumieją i podporządkowują się koncepcji PEPA !! Henry widać jego snajperskie oko pod nieobecność Eto.o to jemu należy się tzw 9 !! Dani Alves mówił że nigdy nie będzie grał jak w Sevilli i zgadzam się gra lepiej świetny mecz !!
0
No aż ciężko wyjść z podziwu dla Barcy choć ostatnio jak zasiadam przed meczem Barcy i gramy u siebie to spodziewam się jakiejś wysokiej wygranej 3-4 zerko ale ciągle widze minimalnie 5 bramek więc jestem spokojny na razie o wyniki !! a co do Eto,o to poprostu mistrz pola karnego ale Messi mistrz podań.
0
Ja myślę że powinien być ukarany prawo dla wszystkich !!! Nie powinien się tak zachować jestem fanem talentu Messiego ale tak być nie morze szacunek dla przeciwnika być musi !! M10 jak przeprosi to bez kary !!
0
Sanchez jeszcze dużo musi się nauczyć wczoraj albo go poprostu nie było albo miał problemy z utrzymaniem się przy piłce i dokładnym odegraniu trema bądź jeszcze nie ten poziom !!
Visca El Barca !!
0
Oglądałem mecz i nie mogłem aż powstrzymać swojej radości i zachwytu bo takiej Blaugrany dawno nie widziałem było pięknie i ten styl zmiażdzone A.M oby podtrzymać tą passę Bravo Barca !! Ruszyła maszyna ..........
Visca El Barca !!
0
Uff oglądałem mecz jak na szpilkach aż dziw że dopiero w ostatniej minucie zdobyliśmy gola trochę szczęśliwie bo karnego nie było no ale był też faul na V.V i co .... Sędzia słabiutko ale i tak zasłużyliśmy na zwycięstwo ale nadal straszy brak skuteczności oby to się poprawiło !! emocje były oj były !!
Visca El Barca !!
0
Piękne zwycięstwo przynajmniej z wyniku bo meczu jeszcze nie widziałem ale wynik musi cieszyć i tylko powturze słowa ..Maszyna Ruszyła.. taką mam nadzieje już czekam na derby z Espanyol-em bo znów będziemy rządzić w Barcelonie chociaż na wyjeździe to będzie na pewno trudny mecz no i nie można zapominać o spacerku (OBY) z Betisem ale wydziałem dziś derby z Sevillą i to Betis był lepszy na boisku ale gramy u siebie więc jestem spokojny tym bardziej że teraz powinno być i nam i naszym żołnierzom łatwiej !!
Visca el Barca !!
0
fffj stara zasada zanim coś powiesz zastanów się 2 razy po twoich wypowiedziach widać że jesteś idiotą a o piłce wiesz NIC !!
0
fffj ależ ty jesteś inteligentny !! uf asz mnie zawstydziłeś swą inteligentną wypowiedzią !! U FUNNY !!
0
A co do Armanda Ella to fajnie na tym boisku się prezentuje nieźle potrafi się zastawić widać że obrońce też potrafi zgubić no i wykończenie też niczego sobie na tych filmokach faktycznie zapowiada się na gwiazdeczke ,,czarna perła''
0
Do fffj faktycznie jesteś trochę mało rozgarnięty ........... no i powodzenie za parę lat w Barce nie wiem ile masz lat ale widzę że wierzysz jeszcze w takie bajki !!
0
Fajnie to wczoraj wyglądało ale czy to już to no nie wiem .......................... ale napewno to wpłynie na morale zespołu !!
0
No i bravo szczerze mówiąc piłkarze i tak zarabiają bardzo bardzo dużo z samych kontraktów + reklamy to ja nie wiem co poniektórzy z pieniędzmi robią !!!
0
Piszecie Bzdury Trochę trzeba się zgodzić z Maradoną w klubie też czasami tak jest ale z drugiej strony zawodnik z taką techniką pewnie nie może się powstrzymać od dryblingu ale C.R jest jeszcze bardziej techniczny i trzeba powiedzieć że bardzo dużo daje swojemu zespołowi (Chociaż go nie lubię :-|)
0
Szczerze mówiąc wierze mu sam gram w piłkei w niektórych drużynach ciężko jest się zaklimatyzować liczy się aspekt trenera i kolegów z zespołu no i oczywiście twoja gra w danym momencie ale są zespoły w których aż chce się grać !!
Visca El Barca !!!
0
Ma rację tu zgodzę się z nim w 100%
Visca El Barca !!
0
Spoczywaj W Pokoju El Gran Capita !! El Gran Capita !! Bravo !!