0

16721 pkt

0

I mamy 3:0 Nikolic

2

Bardzo dobrze. Gdyby wykorzystała większość swoich sytuacji mogłoby być 5:0 a tak to jest 2:0

0

Guilherme się rozkręcił 2:0

1

Matko co się dzieje na tym meczu.

1

Legia 1:0.

0

No tak. Szybko tamtą poskładała :D

0

Ta Lipski jest całkiem całkiem. Ja nie rozumiem po co to dać sobie buźkę obić

3

Nie ma się co dziwić że na tym portalu są takie wpisy. Poziom pracowników tej strony jest żenujący. Samo używane słów "hejt", "słit focia" (które czasami widze) świadczy jak niski poziom jest na stronie sport.pl

2

Dzięki za link. Z ciekawością obejrzeć debiut Marlona.

0

Witaj w klubie :/.

0

Milner!!! Kupon jeszcze w grze :D

9

Ultimatum?

1

Wiadomo. Tamten komentarz ma dużo plusow, pewnie też liczył na plusiki ;)

1

Stowka.

0

Kurcze wszystkie mecze na kuponie pewnie wchodza, tylko southampton oporne jest. Dawać panowie.

2

Co ten Arda:D.

1

Piqueeeeeeenbauer!!!!

0

Ardaaaaaa!!!!! Wejście smoka!!!!

3

Ale beka xD.

0

Sergio dzisiaj śpi czy co???

0

Dokładnie, ani Barca, ani City, ani PSV....

0

No pieknie. Dawać panowie!!! Musimy to wygrac!!!!!

4

Glik bohater :D.

0

I kuponik wszedł :)

0

Gooooooooool Andreeeeeee!!!!!!!

1

Brawo Dani!!!

0

Chyba spudlowac

2

Uffffff. Jeszcze pajac się rzuca.

0

BVB klepie Real aż miło, tylko żeby się to na gole przełożyło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?