Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3:1. United to totalna paczka.
0
Zuniga bohater
0
Karny xD.
0
Co ten bramkarz Watfordu ma na zębach???
0
No i 1:1.
0
Gooooooooool!!!! Brawo!
0
Pierwsze celne podanie Pogby. Tyle że do sędziego xD
0
Jak można takie coś zmarnować
0
Miliiiiiiiiiiik!!!! Co on gra. Bóg Neapolu!
1
Ale pudło Insignie xD
5
Arkadiuszo!!!!!!!
1
Jezuuuu co ten Milik gra :D
1
Ooo Jezuuuu jak on to strzelil!!!!!
0
Nic nie ukradli.
1
Strach pomyśleć co będzie jak MSN'u zabraknie.
0
MMMMMMMSSSSSSSSNNNNNNNN!!!!!!!
0
Brawo Umtiti!!!!
0
Gooooooooool!!!!!
0
I co hejterzy??? Brawo Lio
0
Właśnie kto na PO?
0
Jezuuuu ale GOAL!!!
0
To nie ten mecz, 18:0 było w u19 kobiet :)
26
U fryzjera.
1
Ale te United daremne...
0
0:6 xD.
0
Wlazł i strzelil xD.
3
0:4 xD.
8
Nawet do toalety nie wychodze, bo przegapie hattricka Bartry xD
2
No i 3:0 xD.
0
Będą dwie Manity xD