0

3:1. United to totalna paczka.

0

Zuniga bohater

0

Karny xD.

0

Co ten bramkarz Watfordu ma na zębach???

0

No i 1:1.

0

Gooooooooool!!!! Brawo!

0

Pierwsze celne podanie Pogby. Tyle że do sędziego xD

0

Jak można takie coś zmarnować

0

Miliiiiiiiiiiik!!!! Co on gra. Bóg Neapolu!

1

Ale pudło Insignie xD

5

Arkadiuszo!!!!!!!

1

Jezuuuu co ten Milik gra :D

1

Ooo Jezuuuu jak on to strzelil!!!!!

0

Nic nie ukradli.

1

Strach pomyśleć co będzie jak MSN'u zabraknie.

0

MMMMMMMSSSSSSSSNNNNNNNN!!!!!!!

0

Brawo Umtiti!!!!

0

Gooooooooool!!!!!

0

I co hejterzy??? Brawo Lio

0

Właśnie kto na PO?

0

Jezuuuu ale GOAL!!!

0

To nie ten mecz, 18:0 było w u19 kobiet :)

26

U fryzjera.

1

Ale te United daremne...

0

0:6 xD.

0

Wlazł i strzelil xD.

3

0:4 xD.

8

Nawet do toalety nie wychodze, bo przegapie hattricka Bartry xD

2

No i 3:0 xD.

0

Będą dwie Manity xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?