Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak ktoś ma problem na mobilnej wersji z zdjęciami przyslaniajacymi tekst to niech zatrzyma pobieranie strony zanim zdjęcia się pokażą ;)
2
Jest!!!! Brawo!!!
1
Trafny komentarz pod spodem filmiku :D
36
A jak ja ich nie lubię tak ich mi nie szkoda
3
No i gitara:D.
1
Coś czuję że nasi szybko rozprawia się z Kubą.
1
No co ta kobieta wyprawia :D
4
Moim zdaniem powinni zrobić specjalną dekoracje dla tych którzy mają dostać te zaległe medale. Bo przysłanie medalu pocztą jest jednak ignorancją wobec medalistów.
3
Co to bylo. Miazga, deklasacja. Anita jesteś wielka
2
No tak z emocji ta gafa. Sorki :D
1
Brawooooooo 80 dych pyknęło !!!!!!
2
Ale te kobitki mają bicki :D
1
Ach ta Anitka. Brawo!!!! :D
0
Niedobrze się robi :/
1
Super snajper :D
0
Haha Wyszomirski :D
0
Nawet nie trzeba patrzeć, wystarczy że posłuchasz kibiców i wiesz kiedy on jest przy piłce: D
0
Aaaaaaaa co tam się dzieje. Dawać Arsenal!!!!
0
Kapitalne widowisko.
0
Dajta spokój. Co to się dzieje
0
Pozamiatane...
0
Co strzelił to ja nie mam pytań.
0
Dobry meczyk nie ma co.
0
Klopp się gotuje xD
0
Brawo Arsenal!!!! COYG!!!
22
Ehhh jeszcze tyle godzin. Nie mogę się doczekać. VeB!!!
16
Swoje zrobił, tytuły są. Czas odejść w glorii i chwale ;)
0
Jeeeeest. Brawooooooo. Polska!
0
Brawo Bartek!!!
0
40 pyknie :D.