3

Jak ktoś ma problem na mobilnej wersji z zdjęciami przyslaniajacymi tekst to niech zatrzyma pobieranie strony zanim zdjęcia się pokażą ;)

2

Jest!!!! Brawo!!!

1

Trafny komentarz pod spodem filmiku :D

36

A jak ja ich nie lubię tak ich mi nie szkoda

3

No i gitara:D.

1

Coś czuję że nasi szybko rozprawia się z Kubą.

1

No co ta kobieta wyprawia :D

4

Moim zdaniem powinni zrobić specjalną dekoracje dla tych którzy mają dostać te zaległe medale. Bo przysłanie medalu pocztą jest jednak ignorancją wobec medalistów.

3

Co to bylo. Miazga, deklasacja. Anita jesteś wielka

2

No tak z emocji ta gafa. Sorki :D

1

Brawooooooo 80 dych pyknęło !!!!!!

2

Ale te kobitki mają bicki :D

1

Ach ta Anitka. Brawo!!!! :D

0

Niedobrze się robi :/

1

Super snajper :D

0

Haha Wyszomirski :D

0

Nawet nie trzeba patrzeć, wystarczy że posłuchasz kibiców i wiesz kiedy on jest przy piłce: D

0

Aaaaaaaa co tam się dzieje. Dawać Arsenal!!!!

0

Kapitalne widowisko.

0

Dajta spokój. Co to się dzieje

0

Pozamiatane...

0

Co strzelił to ja nie mam pytań.

0

Dobry meczyk nie ma co.

0

Klopp się gotuje xD

0

Brawo Arsenal!!!! COYG!!!

22

Ehhh jeszcze tyle godzin. Nie mogę się doczekać. VeB!!!

16

Swoje zrobił, tytuły są. Czas odejść w glorii i chwale ;)

0

Jeeeeest. Brawooooooo. Polska!

0

Brawo Bartek!!!

0

40 pyknie :D.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?