Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
10 dni to nie aż tak dużo. Dobrze że tylko tak się to skończyło :)
0
Leo niech nie ryzykuje pogłębienia się urazu. Wiadomo, gra dla reprezentacji to wielka duma, ale to tylko mecz towarzyski, nie warto ryzykować.
2
Też staram się ogarnąć to zdanie :D
0
No niestety, wirus FIFA atakuje :/
0
Przeklęta godzina. Trudno trzeba odczarować tą godzinę :)
0
Czy tylko ja nie znoszę Dungi? Już ten wyraz twarzy mnie wnerwia.
1
filmik o przyjacielu Generała :)
0
Też chciałbym żeby Generał zakończył karierę w Barcelonie, ale jeśli zdecyduje się odejść do Al Saad czy też innego klubu to trzeba uszanować jego decyzję. Zrobił tak wiele dla Blaugrany że zawsze będzie legendą.
0
Jeśli Top Gear zostanie to bez Jezzy to nie będzie to samo. Może May Hammond i Jeremy stworzą swój własny program.
4
Jak dla mnie kolorem zielonym powinno być Pique i Mathieu, a nie tylko Gerard.
1
Jestem niesamowicie szczęśliwy że ten sam piłkarz który podczas jednego z najpiękniejszych momentów w życiu, jakim jest prezentacja na Camp Nou był wygwizdywany, a teraz został wybrany całkowicie zasłużenie MVP meczu z Realem :)
2
Zubi miał nosa :D
0
I gdzie są ci którzy buczeli podczas jego prezentacji.
0
Mamy to. Było ciężko ale 3 pkt są nasze. VeB!
0
Co podal Dani to ja nie mam pytań
1
Gramy tragicznie. Messi nie istnieje, brak dokładności. Słabo to wygląda, musimy się pozbierać.
0
Jeremiaszek. Brawoooooo
2
No to zaczynamy. Delektujcie się meczem a nie siedźcie na stronie i komentujcie :)
0
Mi tnie raz na pięć minut
0
Matko, już cały dygoczę w środku.
0
Haha gdyby nie kibice Balo by wyleciał. XD
0
Ja zaryzykowałem i kupiłem Premium. Mecz Liverpool i Manchester chodzi całkiem dobrze, około 1 lag na 5 minut. Mam nadzieje że to El Classico będzie tak samo dobrze działać.
1
Kapitalny gol Maty, szacun.
1
Pewnie na sport.pl
1
Tak jak wyżej napisałem, zainstalowałem Chrome i po problemie :)
1
6mb. Dzwięk nie scina tylko obraz.
Dobra problem rozwiązany. Na Firefoxie lagi, więc zainstalowałem Chrome i po lagach ani śladu :)
1
Kurcze. Wykupiłem premium na futbolhd i mam lagi. Wiecie jak się ich pozbyć :/
2
Ja liczę na Prevca
1
Oczywiście :).
0
Nasze trio musi być bardziej skuteczne, wtedy Real się nie pozbiera :)