0

10 dni to nie aż tak dużo. Dobrze że tylko tak się to skończyło :)

0

Leo niech nie ryzykuje pogłębienia się urazu. Wiadomo, gra dla reprezentacji to wielka duma, ale to tylko mecz towarzyski, nie warto ryzykować.

2

Też staram się ogarnąć to zdanie :D

0

No niestety, wirus FIFA atakuje :/

0

Przeklęta godzina. Trudno trzeba odczarować tą godzinę :)

0

Czy tylko ja nie znoszę Dungi? Już ten wyraz twarzy mnie wnerwia.

1


filmik o przyjacielu Generała :)

0

Też chciałbym żeby Generał zakończył karierę w Barcelonie, ale jeśli zdecyduje się odejść do Al Saad czy też innego klubu to trzeba uszanować jego decyzję. Zrobił tak wiele dla Blaugrany że zawsze będzie legendą.

0

Jeśli Top Gear zostanie to bez Jezzy to nie będzie to samo. Może May Hammond i Jeremy stworzą swój własny program.

4

Jak dla mnie kolorem zielonym powinno być Pique i Mathieu, a nie tylko Gerard.

1

Jestem niesamowicie szczęśliwy że ten sam piłkarz który podczas jednego z najpiękniejszych momentów w życiu, jakim jest prezentacja na Camp Nou był wygwizdywany, a teraz został wybrany całkowicie zasłużenie MVP meczu z Realem :)

2

Zubi miał nosa :D

0

I gdzie są ci którzy buczeli podczas jego prezentacji.

0

Mamy to. Było ciężko ale 3 pkt są nasze. VeB!

0

Co podal Dani to ja nie mam pytań

1

Gramy tragicznie. Messi nie istnieje, brak dokładności. Słabo to wygląda, musimy się pozbierać.

0

Jeremiaszek. Brawoooooo

2

No to zaczynamy. Delektujcie się meczem a nie siedźcie na stronie i komentujcie :)

0

Mi tnie raz na pięć minut

0

Matko, już cały dygoczę w środku.

0

Haha gdyby nie kibice Balo by wyleciał. XD

0

Ja zaryzykowałem i kupiłem Premium. Mecz Liverpool i Manchester chodzi całkiem dobrze, około 1 lag na 5 minut. Mam nadzieje że to El Classico będzie tak samo dobrze działać.

1

Kapitalny gol Maty, szacun.

1

Pewnie na sport.pl

1

Tak jak wyżej napisałem, zainstalowałem Chrome i po problemie :)

1

6mb. Dzwięk nie scina tylko obraz.

Dobra problem rozwiązany. Na Firefoxie lagi, więc zainstalowałem Chrome i po lagach ani śladu :)

1

Kurcze. Wykupiłem premium na futbolhd i mam lagi. Wiecie jak się ich pozbyć :/

2

Ja liczę na Prevca

1

Oczywiście :).

0

Nasze trio musi być bardziej skuteczne, wtedy Real się nie pozbiera :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?