1

Trochę to dziwne wygląda, nie wyglądało to na żartobliwe odepchnięcie, ale nie ma co szukać jakiś konfliktów.

0

Trzeba to jakoś uczcić, np. okazałym zwycięstwem :D

0

Jak dla mnie skład świetny.

2

Jak się nie działa uczciwie i po Bożemu to potem ciągną się problemy. Przez działania Rosella i jego bandy najbardziej cierpi wizerunek klubu.

1

Już z 10 lat oglądam F1. Choć faktycznie ostatnio F1 straciła troszkę atrakcyjności, to nie potrafię przestać oglądać ten sport :D

1

Dzisiejszy dzień do kitu: Dysk od kompa nawalił :/
Jutrzejszy dzień znakomity: Formuła 1 z rana (na szczęście będzie w Polsacie), mecz naszej Barcy :D

0

W moich stronach też używa się sformułowania "naprać" :D

0

Co to za Socios chcą sprzedać ostoję klubu.

0

Dzięki mistrzu :D

0

Mam problem. Mój dysk padł i musiałem go wymienić. Czy mógłby ktoś dać link do pamiętnego zdjęcia Suarez-Neymar-Messi, w dobrej rozdzielczości

4

Boże, co za tragiczny poziom komentowania w TVP. Cały czas tylko Lewy i Lewy.

0

Juz czerwo dla shachtaru

0

Pewnie Iniesta ze swojej winiarni przyniósł :D

0

Takie spotkania to dobra rzecz. Integracja jest bardzo ważna.

6

Mam nadzieję że Xavi zostanie z nami chociaż na jeszcze jeden sezon. Nie potrafię wyobrazić sobie go w innej koszulce. Xavi to jeden z odcinków kręgosłupa który prowadził do wielu sukcesów nasz klub. Szacunek Generale.

0

Offtop:
Dla fanów Top Gear.
Jeremy Clarkson został zawieszony przez BBC :(
Jak można zrobić coś takiego. Może i jego wypowiedzi nie są poprawnie politycznie, ale z tego wynika jego poczucie humoru i ludzie go za to kochają. Jeśli BBC go nie przywróci to mogą zacząć zwijać interes :/

0

Javier musi się poprawić na pozycji DM bo jego występy na tej pozycji nie są przekonujące. Ale trzeba wierzyć że magia El Clasico wydobędzie z niego to co najlepsze :)

1

Kurde 1:1 :/.

1

Świetnie się takie mecze ogląda, miazga na całego. Cieszy że wreszcie Luis gra na miarę naszych oczekiwań. Messi musi zdecydowanie popracować nad karnymi, bo strzela je trochę od niechcenia. Bardzo dobrze dzisiaj zagrał Xavi, oby został z nami jak najdłużej :)

0

Genialnie panowie

0

Leoooo. Gdzie hejterzy z pierwszej połowy

1

No Leo, tak trzeba strzelać :)

4

Xavi tak jak przystało na generała. Szacun.

26

Leo + pełna motywacja = dobry wynik

0

Muszą się wreszcie ogarnąć, bo mogą spaść z ligi, a potem nie będzie tak łatwo wrócić do Segunda Division.

0

A sorry, zapomniałem o Neymarze. Ale Leo i Luis no i Pedro dadzą radę :D

0

Jeśli nasze trio będzie w formie to o wynik jestem spokojny :)

0

Teraz Barca musi podejść do meczu ze spokojem, nie można być też zbyt pewnym siebie bo różnie się to może skończyć.

6

Brawo!!! Nie możemy teraz zmarnować takiej szansy.

2

Iraizoz to na grzyby poszedł?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?