0

Ładny strzał

0

Ajjj tak blisko...

0

Czy tylko mnie Costa wkurza?

0

Jak to nie wpadło

1

Drogba wyglądał jakby coś wypalił :D

2

Goool Cavaniiiii

11

Cieszyłem się ogromnie gdy David do nas dołączył. Byłem potwornie smutny gdy został sprzedany. Villa to zawodnik którego zawsze podziwiałem i będę podziwiał. Dzięki ci za wszystko co zrobiłeś dla Barcy.

23

Hahaha Luiz jaki cwaniak :D

0

No i 0:1 :/.

4

Ja PSG-Chelsea.

0

Widać jak bardzo Leo jest zmotywowany, a z tak grającym i zmotywowanym Leo Barca może osiągnąć wielki sukces.

1

Nie rozumiem dlaczego wybrał United. Mógł iść do Liverpoolu, spokojnie by wygryzł Mignoleta ze składu.

4

Hahaha manutd przegrywa, beka :D

2

Marc zagrał wczoraj świetne spotkanie. Chłopak zasługuje na więcej minut na boisku.

9

Ciekaw jestem jakby zagrał na PO, wczoraj wracał się do obrony i wyglądał całkiem OK, w szczególności ten sprint i odbiór na początku meczu.

0

To było spektakularne trafienie. Oby taki gol odblokował go na dobre.

3

Co by się nie napisało, to żadne słowa nie są w stanie opisać geniuszu Leo. Bramka Suareza? Palce lizać, fantastyczne uderzenie. Oby tak cudowny gol odblokował go na dobre. Szacunek dla Bartry, chłopak zagrał dzisiaj znakomite spotkanie okraszone asystą.

5

Świetne noty za styl cztery 19.5 i jedna 20 :D

0

Co za golazo. LUIS fantastycznie!!!!!!!!

0

Karny. Leo musi strzelać.

1

Roberto też musi od czasu do czasu zagrać.

0

Ale babol. Wstyd mi teraz. Oczywiście "trzęsie" :D

0

Leoooo. CR częsie gaciami. Brawa również dla Bartry, znakomicie

0

Jaki gol :D Brawo Neymar

0

Nope. Powrót do 7

1

Nie ma co rekordy dzisiaj biją. Trzeba belkę obniżyć...

1

Pedro za Neymara, bo ostatnie dwa mecze były słabiutkie. Neymar widocznie musi odpocząć. Jeszcze mógłby zagrać Rafinha za Xaviego.

0

Aż wreszcie poprzeczkę połamią :D

0

Ufff blisko...

1

Ale Depo ciśnie. Brawo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?