Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ładny strzał
0
Ajjj tak blisko...
0
Czy tylko mnie Costa wkurza?
0
Jak to nie wpadło
1
Drogba wyglądał jakby coś wypalił :D
2
Goool Cavaniiiii
11
Cieszyłem się ogromnie gdy David do nas dołączył. Byłem potwornie smutny gdy został sprzedany. Villa to zawodnik którego zawsze podziwiałem i będę podziwiał. Dzięki ci za wszystko co zrobiłeś dla Barcy.
23
Hahaha Luiz jaki cwaniak :D
0
No i 0:1 :/.
4
Ja PSG-Chelsea.
0
Widać jak bardzo Leo jest zmotywowany, a z tak grającym i zmotywowanym Leo Barca może osiągnąć wielki sukces.
1
Nie rozumiem dlaczego wybrał United. Mógł iść do Liverpoolu, spokojnie by wygryzł Mignoleta ze składu.
4
Hahaha manutd przegrywa, beka :D
2
Marc zagrał wczoraj świetne spotkanie. Chłopak zasługuje na więcej minut na boisku.
9
Ciekaw jestem jakby zagrał na PO, wczoraj wracał się do obrony i wyglądał całkiem OK, w szczególności ten sprint i odbiór na początku meczu.
0
To było spektakularne trafienie. Oby taki gol odblokował go na dobre.
3
Co by się nie napisało, to żadne słowa nie są w stanie opisać geniuszu Leo. Bramka Suareza? Palce lizać, fantastyczne uderzenie. Oby tak cudowny gol odblokował go na dobre. Szacunek dla Bartry, chłopak zagrał dzisiaj znakomite spotkanie okraszone asystą.
5
Świetne noty za styl cztery 19.5 i jedna 20 :D
0
Co za golazo. LUIS fantastycznie!!!!!!!!
0
Karny. Leo musi strzelać.
1
Roberto też musi od czasu do czasu zagrać.
0
Ale babol. Wstyd mi teraz. Oczywiście "trzęsie" :D
0
Leoooo. CR częsie gaciami. Brawa również dla Bartry, znakomicie
0
Jaki gol :D Brawo Neymar
0
Nope. Powrót do 7
1
Nie ma co rekordy dzisiaj biją. Trzeba belkę obniżyć...
1
Pedro za Neymara, bo ostatnie dwa mecze były słabiutkie. Neymar widocznie musi odpocząć. Jeszcze mógłby zagrać Rafinha za Xaviego.
0
Aż wreszcie poprzeczkę połamią :D
0
Ufff blisko...
1
Ale Depo ciśnie. Brawo :D