2

Mathieu wczoraj zagrał bardzo słabo, ale mnie najbardziej irytował Neymar. Miał tyle okazji że spokojnie mógł zdobyć hattricka, ale za bardzo kombinował z piłką.

2

Ja przecieram oczy ze zdumienia jak nasza Barca gra z kontry. Do niedawna nasze kontry były słabe, a teraz prawie zawsze jest groźnie pod bramką rywali.

0

Widać jak Luis chce pomóc zespołowi, gra z niesamowitą pasja. Nie wszystko mu wychodzi tak jak trzeba, ale stara się naprawić swoje błędy, a nie macha rękoma jak niektórzy.

0

takich karnych to ja w życiu nie widziałem :D

0

Neymar... Takie coś zmaścić :/

0

Rafa :D.

0

Nosz ku... Jak to wlazło

0

Hahaha jest i gol Neymara

0

Wszystko w temacie :D

3

Messi to geniusz. Takie piły jakie on daje to czysta poezja :)

1

Już koniec pierwszej połowy?!

0

Aj Neymar :/.

0

Kompleksy i tyle.

0

Ale fart.

0

Co to było...

0

Matko jaki on dzisiaj niepewny

0

Tak :D.

0

Przyjemnie się to ogląda :D

0

Nareszcie :D.
Vamos Luis

0

Bravo kozak dzisiaj

0

Suarez tylko się nie załamuj :D

0

Pierdziele miało być

0

Ja piechurów nie mogę. To jakieś fatum czy co

0

Goooool :D

0

Skład dobry. Po zwycięstwo!

1

Szkoda że nie ma Rafinhi, ale najważniejsze jest by wygrać.
Po zwycięstwo!

0

Blind 1:1.

0

Dzięki za info

0

Takie pytanie. Czemu Rosłoń mówi Alex Song Bilong?

0

Świetnie to zrobił :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?