Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mathieu wczoraj zagrał bardzo słabo, ale mnie najbardziej irytował Neymar. Miał tyle okazji że spokojnie mógł zdobyć hattricka, ale za bardzo kombinował z piłką.
2
Ja przecieram oczy ze zdumienia jak nasza Barca gra z kontry. Do niedawna nasze kontry były słabe, a teraz prawie zawsze jest groźnie pod bramką rywali.
0
Widać jak Luis chce pomóc zespołowi, gra z niesamowitą pasja. Nie wszystko mu wychodzi tak jak trzeba, ale stara się naprawić swoje błędy, a nie macha rękoma jak niektórzy.
0
takich karnych to ja w życiu nie widziałem :D
0
Neymar... Takie coś zmaścić :/
0
Rafa :D.
0
Nosz ku... Jak to wlazło
0
Hahaha jest i gol Neymara
0
Wszystko w temacie :D
3
Messi to geniusz. Takie piły jakie on daje to czysta poezja :)
1
Już koniec pierwszej połowy?!
0
Aj Neymar :/.
0
Kompleksy i tyle.
0
Ale fart.
0
Co to było...
0
Matko jaki on dzisiaj niepewny
0
Tak :D.
0
Przyjemnie się to ogląda :D
0
Nareszcie :D.
Vamos Luis
0
Bravo kozak dzisiaj
0
Suarez tylko się nie załamuj :D
0
Pierdziele miało być
0
Ja piechurów nie mogę. To jakieś fatum czy co
0
Goooool :D
0
Skład dobry. Po zwycięstwo!
1
Szkoda że nie ma Rafinhi, ale najważniejsze jest by wygrać.
Po zwycięstwo!
0
Blind 1:1.
0
Dzięki za info
0
Takie pytanie. Czemu Rosłoń mówi Alex Song Bilong?
0
Świetnie to zrobił :D