Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Prevc 250m Brawo!
0
Ale Krychowiak się rozstrzelał ostatnio :D
0
Jezu, tylko nie Snopek :/
2
Ciekawe czy ktoś da radę pobić rekord. Wczoraj prawię się to udało. Swoją drogą to uwielbiam oglądać loty, a szczególnie na tak wielkim mamucie, lecą i lecą :)
0
Danilo byłby ok. Ja oglądam poczynania Bellerina i jak narazie chłopak gra nawet dobrze. Zobaczymy jak dalej będzie się rozwijał.
35
Za co Neymar dostał 5? Zero udanych dryblingów, kompletnie niewidoczny, niestrzelony karny.
0
Ten Kampl z BVB to sufit malował i wiadro mu się na głowę wylało, bo takie białe włosy ma :D
6
Zdjęcie jest świetne, ale też bardo przygnębiające. Mam nadzieję że w 2018 Argentyna będzie miała taką drużynę która będzie w stanie wywalczyć ten Puchar.
1
Zdrowiej chłopie jak najszybciej.
6
Ale tu są tacy którzy wiedzą wszystko i gdy ktoś czegoś nie wie, to zaraz taki spec go zjedzie. Przecież każdy ma prawo nie wiedzieć czegoś.
1
Ja po 10 przestałem liczyć :D
2
Gdyby MSN wykorzystało większość akcji jakie stworzyli to by BBC wpadło w głęboką depresje :D
0
Real niech sobie odpuści Danilo, on musi do nas dołączyć.
0
Co to miało być. To jest broszka Leo!
0
Ręce opadają...
9
Mi się gra Suareza podoba. Walczy, oddaje serducho, stara się z całych sił. Gole to nie wszystko.
0
Co ty masz z tym "wygraje". Nie umiesz pisać normalnie.
22
Narzekacie na Luisa. On przynajmniej się stara, bo Neymara w ogóle nie widać.
1
Goool co Suarez zrobił. Brawo :D
0
I tak większość Socios zagłosuje na Laporte :)
0
Skład idealny. No może gdyby zagrał Bartra zamiast Mathieu.
0
Spróbuj aplikacji TVP Stream, ale z tego co wiem to działa tylko tym którzy mają t-mobile.
11
"Pardąsik" Twarowski :D
0
Balo gol :D
0
Może wróci. Biorąc pod uwagę fakt że Szukała poszedł gdzieś do Arabii, a tam poziom jest słaby i forma Szukały też pewnie spadnie.
0
Żeby Luis zaczął strzelać tak jak w Liverpoolu, to wtedy taranem pójdziemy po trofea :D
0
Godzina idealna tylko wolałbym sobotę, bo jeśli wygramy to ekscytacja i radość nie pozwolą mi zasnąć i w poniedziałek będę nieprzytomny chodził po pracy ;)
0
No właśnie zastanawiałem się czy to on poprowadził Juvenil do LM :D
13
Nareszcie. Eusebio to żaden trener. Każdy gra tylko pod siebie, zero taktyki. Obrona to w ogóle dramat. Rozumiem że młodzi chcą zabłysnąć, ale niech nie zapominają o grze zespołowej. Może nowy trener coś zmieni, miejmy taką nadzieję :)
22
Szacunek dla nich że chcieli grać, a nie stawiać autobus i czekać na ewentualne kontry.