3

Prevc 250m Brawo!

0

Ale Krychowiak się rozstrzelał ostatnio :D

0

Jezu, tylko nie Snopek :/

2

Ciekawe czy ktoś da radę pobić rekord. Wczoraj prawię się to udało. Swoją drogą to uwielbiam oglądać loty, a szczególnie na tak wielkim mamucie, lecą i lecą :)

0

Danilo byłby ok. Ja oglądam poczynania Bellerina i jak narazie chłopak gra nawet dobrze. Zobaczymy jak dalej będzie się rozwijał.

35

Za co Neymar dostał 5? Zero udanych dryblingów, kompletnie niewidoczny, niestrzelony karny.

0

Ten Kampl z BVB to sufit malował i wiadro mu się na głowę wylało, bo takie białe włosy ma :D

6

Zdjęcie jest świetne, ale też bardo przygnębiające. Mam nadzieję że w 2018 Argentyna będzie miała taką drużynę która będzie w stanie wywalczyć ten Puchar.

1

Zdrowiej chłopie jak najszybciej.

6

Ale tu są tacy którzy wiedzą wszystko i gdy ktoś czegoś nie wie, to zaraz taki spec go zjedzie. Przecież każdy ma prawo nie wiedzieć czegoś.

1

Ja po 10 przestałem liczyć :D

2

Gdyby MSN wykorzystało większość akcji jakie stworzyli to by BBC wpadło w głęboką depresje :D

0

Real niech sobie odpuści Danilo, on musi do nas dołączyć.

0

Co to miało być. To jest broszka Leo!

0

Ręce opadają...

9

Mi się gra Suareza podoba. Walczy, oddaje serducho, stara się z całych sił. Gole to nie wszystko.

0

Co ty masz z tym "wygraje". Nie umiesz pisać normalnie.

22

Narzekacie na Luisa. On przynajmniej się stara, bo Neymara w ogóle nie widać.

1

Goool co Suarez zrobił. Brawo :D

0

I tak większość Socios zagłosuje na Laporte :)

0

Skład idealny. No może gdyby zagrał Bartra zamiast Mathieu.

0

Spróbuj aplikacji TVP Stream, ale z tego co wiem to działa tylko tym którzy mają t-mobile.

11

"Pardąsik" Twarowski :D

0

Balo gol :D

0

Może wróci. Biorąc pod uwagę fakt że Szukała poszedł gdzieś do Arabii, a tam poziom jest słaby i forma Szukały też pewnie spadnie.

0

Żeby Luis zaczął strzelać tak jak w Liverpoolu, to wtedy taranem pójdziemy po trofea :D

0

Godzina idealna tylko wolałbym sobotę, bo jeśli wygramy to ekscytacja i radość nie pozwolą mi zasnąć i w poniedziałek będę nieprzytomny chodził po pracy ;)

0

No właśnie zastanawiałem się czy to on poprowadził Juvenil do LM :D

13

Nareszcie. Eusebio to żaden trener. Każdy gra tylko pod siebie, zero taktyki. Obrona to w ogóle dramat. Rozumiem że młodzi chcą zabłysnąć, ale niech nie zapominają o grze zespołowej. Może nowy trener coś zmieni, miejmy taką nadzieję :)

22

Szacunek dla nich że chcieli grać, a nie stawiać autobus i czekać na ewentualne kontry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?