0

Barcelona aktualnie jest w takiej formie że każdy by chciał nas uniknąć.

0

Halo nie spać, loty narciarskie w Planicy :D

3

Przepięknie to wygląda, ale osobiście to wolałbym być zaskoczony podczas meczu, a nie wiedzieć jak będzie wyglądać oprawa kilka dni przed meczem.

0

No nie wierzę...

1

No to kapa w następnym meczu na PO

0

Nasza skuteczność jest żenująca.

0

Dopełnienie formalności to coś co przychodzi łatwo. Dzisiaj nie będzie łatwo.

2

To jest Champions League, tylko głupi się nie boi.

0

Jak rzadko, skład był do przewidzenia ;)

0

futbolhd.tv, weeb.tv

0

Ja męczę się z odzyskaniem plików z dysku zewnętrznego :D

0

Ja niestety jestem skazany na tvp, no chyba że streamy na necie, ale ja chce oglądać w dobrej jakości bez zacinania. Co do Wolskiego to faktycznie robi świetny klimat. Podczas ostatnich derbów Madrytu tak się darł że aż ciary na plecach miałem.

0

Tak pytanie. Chciałbym by był Laskowski ale kto wie co tvp znowu wymyśli.

0

Wiecie kto komentuje na TVP1

0

Też myślę że taki będzie skład

0

Czas rozprawić się z ostatnim klubem z angielskiej Premier League, aczkolwiek czuję lekki niepokój.

4

Jak można tak źle wykonywać karne. Zezowaci oni czy co XD

0

No to teraz wojna nerwów :D

12

25

Mecz dopiero w środę a ja już nie mogę się doczekać :)

0

Chciałbym by Bartra stał się graczem podstawowego składu, bo jak na razie gra głównie ze słabymi drużynami. On nie jest już juniorem, więc czas dać mu odpowiedni kredyt zaufania, a jestem pewien że nie zmarnowałby danej mu szansy.

7

Wejdźcie w jego profil i zobaczcie że dodał komentarz do artykułu "Neymar chce otworzyć własną szkółkę piłkarską w USA" którego jeszcze nie ma. Skąd on ma dostęp do tych artykułów to ja nie wiem

0

Ja nadal oglądam i staram się ekscytować walką od pozycji drugiej do ostatniej bo Mercedesy to inna liga.

1

Niestety dominację Mercedesa może przerwać drastyczna zmiana w przepisach, tak samo jak przejście z V8 na V6 turbodoładowane zakończyło dominację RBR.

2

Cieszy piąte miejsce Nasra, znakomity debiut.

0

Gra dzisiaj nie powala, dobrze chociaż że wygrywamy. Przydało by się strzelić jeszcze jednego gola dla pewności.

0

No czasami tak bywa. Sędzia też człowiek i też może złapać kontuzje.

2

Zobaczymy co dziś pokarze Sergi. Ogólnie skład dobry

0

Arsenal-WHU.

1

Zawsze możesz obejrzeć Arsenal- WHU dla zabicia czasu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?