Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona aktualnie jest w takiej formie że każdy by chciał nas uniknąć.
0
Halo nie spać, loty narciarskie w Planicy :D
3
Przepięknie to wygląda, ale osobiście to wolałbym być zaskoczony podczas meczu, a nie wiedzieć jak będzie wyglądać oprawa kilka dni przed meczem.
0
No nie wierzę...
1
No to kapa w następnym meczu na PO
0
Nasza skuteczność jest żenująca.
0
Dopełnienie formalności to coś co przychodzi łatwo. Dzisiaj nie będzie łatwo.
2
To jest Champions League, tylko głupi się nie boi.
0
Jak rzadko, skład był do przewidzenia ;)
0
futbolhd.tv, weeb.tv
0
Ja męczę się z odzyskaniem plików z dysku zewnętrznego :D
0
Ja niestety jestem skazany na tvp, no chyba że streamy na necie, ale ja chce oglądać w dobrej jakości bez zacinania. Co do Wolskiego to faktycznie robi świetny klimat. Podczas ostatnich derbów Madrytu tak się darł że aż ciary na plecach miałem.
0
Tak pytanie. Chciałbym by był Laskowski ale kto wie co tvp znowu wymyśli.
0
Wiecie kto komentuje na TVP1
0
Też myślę że taki będzie skład
0
Czas rozprawić się z ostatnim klubem z angielskiej Premier League, aczkolwiek czuję lekki niepokój.
4
Jak można tak źle wykonywać karne. Zezowaci oni czy co XD
0
No to teraz wojna nerwów :D
12
http://www.meczyki.pl/przez_chwile_myslal_ze_jest_messim,45177,filmik.html
Za marzenia się nie płaci :D
25
Mecz dopiero w środę a ja już nie mogę się doczekać :)
0
Chciałbym by Bartra stał się graczem podstawowego składu, bo jak na razie gra głównie ze słabymi drużynami. On nie jest już juniorem, więc czas dać mu odpowiedni kredyt zaufania, a jestem pewien że nie zmarnowałby danej mu szansy.
7
Wejdźcie w jego profil i zobaczcie że dodał komentarz do artykułu "Neymar chce otworzyć własną szkółkę piłkarską w USA" którego jeszcze nie ma. Skąd on ma dostęp do tych artykułów to ja nie wiem
0
Ja nadal oglądam i staram się ekscytować walką od pozycji drugiej do ostatniej bo Mercedesy to inna liga.
1
Niestety dominację Mercedesa może przerwać drastyczna zmiana w przepisach, tak samo jak przejście z V8 na V6 turbodoładowane zakończyło dominację RBR.
2
Cieszy piąte miejsce Nasra, znakomity debiut.
0
Gra dzisiaj nie powala, dobrze chociaż że wygrywamy. Przydało by się strzelić jeszcze jednego gola dla pewności.
0
No czasami tak bywa. Sędzia też człowiek i też może złapać kontuzje.
2
Zobaczymy co dziś pokarze Sergi. Ogólnie skład dobry
0
Arsenal-WHU.
1
Zawsze możesz obejrzeć Arsenal- WHU dla zabicia czasu :)