0

Ło ja cie ...

0

Zaskoczenie jest i to nie małe, ale wierzę w geniusz Lucho.

6

Jest opcja pierwokupu i pewnie każdy Cules się z tego cieszy. Liga angielska to idealne miejsce dla takiego piłkarza jak Adama. Obrońcy BPL bójcie się :)

0

Najlepszym rozwiązaniem byłoby wypożyczenie Alena do klubu w La Liga. Oswoił by się z tą ligą, zobaczył jakie realia panują w lidze hiszpańskiej.

15

Wolałbym żeby Pedro został lub odszedł do innego klubu, a nie do United. W ManUtd jest ten marny trenerzyna który potrafi zastopować kariery piłkarzy. Nawet Stoiczkow odradza odejście Pedro do United.

0

Opcja pierwokupu musi być. Adama może być naprawdę świetnym graczem, a Aston Villa to bardzo dobry klub na sprawdzenie jego umiejętności.

4

Ma ktoś skrót wczorajszego dreszczowca z polskim komentarzem.

0

Dla wszystkich którzy pytają się czy mecz leci na ZDF. Oto odpowiedź.
http://zapodaj.net/7942c2a9a7940.jpg.html

5

9.

0

Wypożyczenie Alena wydaje się być bardzo rozsądnym rozwiązaniem. Ograłby się w La Liga i zobaczylibyśmy co z niego wyrośnie.

5

No i transmisja kylym...

1

No i leci ale komentatorzy tragedia...

1

Arsenal z pucharem Anglii, teraz czas na zwycięstwo Barcy i idę świętować. Z reszta już zacząłem :D

1

Śmieszą mnie tacy ludzie. Co on sobie myśli, że wszystko i wszystkich można kupić. Nie nie panie Ahmed.

0

Niezdobycie trypletu będzie rozczarowaniem. PK gramy u siebie, więc przegrana nie wchodzi w grę. Co do LM to jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Nasi panowie zmobilizują się na ten wspaniały mecz w Berlinie. Nie ma innej opcji jak zdobycie trypletu :)

0

Ups sorki za niedopatrzenie. Oczywiście pokaże, tylko moja Lumia podsunęła mi słowo pokarze i taki klops. :)

0

Niestety nie będzie mi dane obejrzeć ten mecz, taka praca. Liczę jednak że MSN pokarze swój geniusz i przypieczętują i tak już pewny awans.

0

Dosyć długi czas mnie nie było w tej wspaniałej społeczności, na szczęście znowu mam dostęp do Internetu. Już nie mogę się doczekać meczu z Bayernem. Dawno nie byłem tak optymistycznie nastawiony do meczu naszej przewspaniałej drużyny. Obym tylko nie był w pracy gdy mecz poleci.

0

Kurde a ja muszę gnić w robocie...

0

Déjà vu?
Pomijając jego wypowiedź Sergi zagrał wczoraj solidny mecz.

0

Skład mi się podoba. Po zwycięstwo!

0

sprawdź na allegro, na pewno coś takiego jest.

8

Olaboga, co my teraz poczniem :D

0

Ja jak kupuję tańsze rzeczy to płacę z góry, a jak drogie to przy odbiorze :D

0

Durne seriale. I tak za 1000 odcinków będą się żenić xD

0

Oby to był wreszcie koniec problemów Vermaelena i pokazał na co go stać. Trzymamy kciuki za ciebie Thomas!

0

Dzisiaj nie powinno być już takiej nerwówki jak z Celtą, ale kto wie, to jest piłka nożna, niczego nie można przewidzieć.

0

No niestety zaciął się na amen. Trzeba jednak wierzyć że zdoła się w porę odblokować, bo przed nami trudny okres.

0

Kapitan Grzmot? Dobre sobie. On potrafi tylko grzmotnąć w ziemię.

1

Huknął konkretnie, nie ma co :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?