Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ło ja cie ...
0
Zaskoczenie jest i to nie małe, ale wierzę w geniusz Lucho.
6
Jest opcja pierwokupu i pewnie każdy Cules się z tego cieszy. Liga angielska to idealne miejsce dla takiego piłkarza jak Adama. Obrońcy BPL bójcie się :)
0
Najlepszym rozwiązaniem byłoby wypożyczenie Alena do klubu w La Liga. Oswoił by się z tą ligą, zobaczył jakie realia panują w lidze hiszpańskiej.
15
Wolałbym żeby Pedro został lub odszedł do innego klubu, a nie do United. W ManUtd jest ten marny trenerzyna który potrafi zastopować kariery piłkarzy. Nawet Stoiczkow odradza odejście Pedro do United.
0
Opcja pierwokupu musi być. Adama może być naprawdę świetnym graczem, a Aston Villa to bardzo dobry klub na sprawdzenie jego umiejętności.
4
Ma ktoś skrót wczorajszego dreszczowca z polskim komentarzem.
0
Dla wszystkich którzy pytają się czy mecz leci na ZDF. Oto odpowiedź.
http://zapodaj.net/7942c2a9a7940.jpg.html
5
9.
0
Wypożyczenie Alena wydaje się być bardzo rozsądnym rozwiązaniem. Ograłby się w La Liga i zobaczylibyśmy co z niego wyrośnie.
5
No i transmisja kylym...
1
No i leci ale komentatorzy tragedia...
1
Arsenal z pucharem Anglii, teraz czas na zwycięstwo Barcy i idę świętować. Z reszta już zacząłem :D
1
Śmieszą mnie tacy ludzie. Co on sobie myśli, że wszystko i wszystkich można kupić. Nie nie panie Ahmed.
0
Niezdobycie trypletu będzie rozczarowaniem. PK gramy u siebie, więc przegrana nie wchodzi w grę. Co do LM to jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Nasi panowie zmobilizują się na ten wspaniały mecz w Berlinie. Nie ma innej opcji jak zdobycie trypletu :)
0
Ups sorki za niedopatrzenie. Oczywiście pokaże, tylko moja Lumia podsunęła mi słowo pokarze i taki klops. :)
0
Niestety nie będzie mi dane obejrzeć ten mecz, taka praca. Liczę jednak że MSN pokarze swój geniusz i przypieczętują i tak już pewny awans.
0
Dosyć długi czas mnie nie było w tej wspaniałej społeczności, na szczęście znowu mam dostęp do Internetu. Już nie mogę się doczekać meczu z Bayernem. Dawno nie byłem tak optymistycznie nastawiony do meczu naszej przewspaniałej drużyny. Obym tylko nie był w pracy gdy mecz poleci.
0
Kurde a ja muszę gnić w robocie...
0
Déjà vu?
Pomijając jego wypowiedź Sergi zagrał wczoraj solidny mecz.
0
Skład mi się podoba. Po zwycięstwo!
0
sprawdź na allegro, na pewno coś takiego jest.
8
Olaboga, co my teraz poczniem :D
0
Ja jak kupuję tańsze rzeczy to płacę z góry, a jak drogie to przy odbiorze :D
0
Durne seriale. I tak za 1000 odcinków będą się żenić xD
0
Oby to był wreszcie koniec problemów Vermaelena i pokazał na co go stać. Trzymamy kciuki za ciebie Thomas!
0
Dzisiaj nie powinno być już takiej nerwówki jak z Celtą, ale kto wie, to jest piłka nożna, niczego nie można przewidzieć.
0
No niestety zaciął się na amen. Trzeba jednak wierzyć że zdoła się w porę odblokować, bo przed nami trudny okres.
0
Kapitan Grzmot? Dobre sobie. On potrafi tylko grzmotnąć w ziemię.
1
Huknął konkretnie, nie ma co :)