Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trochę cwane, ale decyzja jak najbardziej zrozumiała. Przed nami trudny okres, więc dobrze że wszyscy się wykartkowali.
1
Głupoty piszesz. Tak naprawdę jest 3,14+ vat. :P
1
Dawno nie miałem takich odczuć podczas stałych fragmentów gry. Teraz czuje spokój że nie stracimy gola gdy przeciwnik wykonuje wolne i czuję nadzieje że strzelimy gola gdy my wykonujemy rzuty wolne :)
1
Nie biorę przykładu z jednego meczu. Wystarczy spojrzeć na grę Iniesty w całym sezonie, nic konkretnego nie wnosi do gry.
11
Jeremiasz jest ostatnio naszym aniołem stróżem. Ciekawe co teraz myślą ci którzy buczeli podczas jego prezentacji :)
1
Lucho, ukróć te zapędy Suareza w nurkowaniu. Chłop jak dąb, a wystarczy jedno delikatne dotknięcie i bach, leży na ziemi.
3
Nie potrafię pojąć co się dzieje z Iniestą, gdzie podział się ten jego geniusz. Ma 30 lat, a gra jakby miał drugie tyle. Może nie każdy się ze mną zgodzi, ale z dwójki Xavi, Iniesta, to właśnie Iniesta powinien odejść. Xavi gra aktualnie dużo lepiej od Iniesty.
6
Pique perfekcyjny mecz, prawdziwy lider obrony. Cieszą 3 pkt i gol Jeremiasza :)
0
Mathieu! Brawo :D.
0
Chłop jak dąb a kładzie się jak panienka
0
Co za kołki.
2
Skład jak najbardziej ok. Cieszy obecność Rafy :)
0
da ktoś dobry link do meczu Barcy B
0
Zanim zdążyłem napisać komentarz, odpowiedź się znalazła :D
0
Wydaje mi się że kiedyś Villa szybciej ustrzelił hattricka
5
Strzelić 5 bramek w jednym meczu to nie taka prosta sprawa. Co CR ustrzelił to jego. Dla nas najważniejsze jest by wygrać dzisiejszy mecz by przewaga nad Realem nie stopniała. Może być nawet 1:0 :)
3
Wesołego Alleluja drodzy Cules! :)
1
Ale najpierw skonstruował akcje
0
Czyli co, jednak nie kupujemy Bellerina :D
0
Alexis! Brawo! Liverpool leży.
1
2:0 Brawo kanonierzy!
0
Bellerin!!! Coś ty zrobił, szacunek!
0
Twaro jest genialny :D
0
Ja kibicuje Arsenalowi. Wynik ciężko przewidzieć, bo obie drużyny są na fali. Liczę po prostu na bardzo dobry mecz i zwycięstwo Kanonierów :)
4
Marca niech sobie liże tyłek Realowi, ale niech się odczepi od Barcy. Do końca sezonu jeszcze sporo kolejek jest i pewne jest że wszystkim drużynom walczącym o tytuł zdarzy się jakieś potknięcie. Co do La Masii, to niech Marca spojrzy na własne podwórko.
21
Co tu dużo mówić. To jest Leo Messi, najwspanialszy piłkarz w dziejach.
2
U mnie masakra wiatr, deszcz, śnieg, grad, słońce i tak w kółko.
0
Bo to był jeździec bez głowy. W każdej akcji próbował bezsensownych dryblingów które zazwyczaj kończyły się stratą. Co prawda teraz gra lepiej, ale ciągle próbuje wchodzić w niepotrzebne dryblingi i to potrafi irytować.
1
Tandeta z bazaru Paździocha :/
1
Ale trzeba przyznać że tekst dobry :D