0

Trochę cwane, ale decyzja jak najbardziej zrozumiała. Przed nami trudny okres, więc dobrze że wszyscy się wykartkowali.

1

Głupoty piszesz. Tak naprawdę jest 3,14+ vat. :P

1

Dawno nie miałem takich odczuć podczas stałych fragmentów gry. Teraz czuje spokój że nie stracimy gola gdy przeciwnik wykonuje wolne i czuję nadzieje że strzelimy gola gdy my wykonujemy rzuty wolne :)

1

Nie biorę przykładu z jednego meczu. Wystarczy spojrzeć na grę Iniesty w całym sezonie, nic konkretnego nie wnosi do gry.

11

Jeremiasz jest ostatnio naszym aniołem stróżem. Ciekawe co teraz myślą ci którzy buczeli podczas jego prezentacji :)

1

Lucho, ukróć te zapędy Suareza w nurkowaniu. Chłop jak dąb, a wystarczy jedno delikatne dotknięcie i bach, leży na ziemi.

3

Nie potrafię pojąć co się dzieje z Iniestą, gdzie podział się ten jego geniusz. Ma 30 lat, a gra jakby miał drugie tyle. Może nie każdy się ze mną zgodzi, ale z dwójki Xavi, Iniesta, to właśnie Iniesta powinien odejść. Xavi gra aktualnie dużo lepiej od Iniesty.

6

Pique perfekcyjny mecz, prawdziwy lider obrony. Cieszą 3 pkt i gol Jeremiasza :)

0

Mathieu! Brawo :D.

0

Chłop jak dąb a kładzie się jak panienka

0

Co za kołki.

2

Skład jak najbardziej ok. Cieszy obecność Rafy :)

0

da ktoś dobry link do meczu Barcy B

0

Zanim zdążyłem napisać komentarz, odpowiedź się znalazła :D

0

Wydaje mi się że kiedyś Villa szybciej ustrzelił hattricka

5

Strzelić 5 bramek w jednym meczu to nie taka prosta sprawa. Co CR ustrzelił to jego. Dla nas najważniejsze jest by wygrać dzisiejszy mecz by przewaga nad Realem nie stopniała. Może być nawet 1:0 :)

3

Wesołego Alleluja drodzy Cules! :)

1

Ale najpierw skonstruował akcje

0

Czyli co, jednak nie kupujemy Bellerina :D

0

Alexis! Brawo! Liverpool leży.

1

2:0 Brawo kanonierzy!

0

Bellerin!!! Coś ty zrobił, szacunek!

0

Twaro jest genialny :D

0

Ja kibicuje Arsenalowi. Wynik ciężko przewidzieć, bo obie drużyny są na fali. Liczę po prostu na bardzo dobry mecz i zwycięstwo Kanonierów :)

4

Marca niech sobie liże tyłek Realowi, ale niech się odczepi od Barcy. Do końca sezonu jeszcze sporo kolejek jest i pewne jest że wszystkim drużynom walczącym o tytuł zdarzy się jakieś potknięcie. Co do La Masii, to niech Marca spojrzy na własne podwórko.

21

Co tu dużo mówić. To jest Leo Messi, najwspanialszy piłkarz w dziejach.

2

U mnie masakra wiatr, deszcz, śnieg, grad, słońce i tak w kółko.

0

Bo to był jeździec bez głowy. W każdej akcji próbował bezsensownych dryblingów które zazwyczaj kończyły się stratą. Co prawda teraz gra lepiej, ale ciągle próbuje wchodzić w niepotrzebne dryblingi i to potrafi irytować.

1

Tandeta z bazaru Paździocha :/

1

Ale trzeba przyznać że tekst dobry :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?