Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kobietę? Chyba taką po wybuchu bomby atomowej :D
9
Ronaldo to niech idzie do Anży Machaczkała, bo macha i macha tymi łapami
0
Gooool fantastyczna bramka :D
5
Mam do was prośbę drodzy cules. Moglibyście podpisać się pod tą petycją. Chodzi o to by Polsat transmitował Formułę 1. Możliwe że ta petycja nic nie da, ale warto spróbować. Jestem wieloletnim fanem F1 i nie chcę oglądać tego wspaniałego sportu w lagujących streamach. Z góry dzięki za wszystkie podpisy :)
http://www.petycjeonline.com/chcemy_f1_w_polsacie
0
http://www.meczyki.pl/obrazki,22405
Chyba najgłupsza czerwona kartka w historii xD
0
Tylko żeby nie było siesty na trybunach.
0
Jeśli cena za Luisa tyle wyniosła to cena za Pogbe nie wygląda tak źle. Zwracam honor.
0
Nawet jeśli doliczony jest kontrakt i inne koszta, to ta kwota i tak jest masakrycznie duża. Przynajmniej tak mi się wydaje.
10
200 milionów?! Ktoś chyba postradał rozumy. Jak tak dalej pójdzie to za parę lat za zwykłego średniaka trzeba będzie wyłożyć ze 100 mln. Paranoja. 70 mln to według mnie jest max.
0
Cała sytuacja wyglądała potwornie, ale Busi siedział uśmiechnięty na ławce. Może nie jest aż tak źle. Oby wszystko dobrze się skończyło.
3
Obowiązek spełniony, jest finał. Neymar strzelił 2 gole, ale widać że ostatnio spuścił z tonu, za to Suarez rozegrał się na dobre :)
0
Matko jedyna. Potwornie to wygląda :(
1
Serio, Szpaku musi czytać newsy na fcbarca :D
0
Co to za śmieci.
2
Messi geniusz, perfekcyjne podanie.
0
Juz 1:0 :D.
0
Czy na pewno chodzi im o pojemność stadionu? A może taki mały pstryczek w nos Realowcom :D
0
Fabiański.
4
Nie ma sensu go trzymać. Nie każdy wychowanek musi być wielkim talentem.
1
Klasyczny tytuł :).
47
W Argentynie rośnie pokolenie bardzo dobrych piłkarzy. Może oni pomogą Leo zdobyć Mistrzostwo Świata.
0
Nota zasłużona, Rakitić pokazał klasę w tym meczu.
1
Powinien opuścić klub. Życzę mu jak najlepiej, ale niestety nie jest wystarczająco dobry na Barce, a szkoda by było żeby cały czas siedział na ławie.
0
Ja jestem jednak zdania że Pedro powinien zostać w Barcelonie. Musimy mieć jakiegoś zmiennika, choć faktycznie forma Pedro nie powala.
0
No i remisik :D
0
Mamy medal. Brawo panowie!
8
Cel osiągnięty, 3 pkt są. Najlepsi dzisiaj Rakitić i Suarez.
7
Luis focha strzelił, ale nie dziwię mu się. On powinien zostać, a Neymar powinien zejść.
0
Rakitić dzisiaj przekozak.
1
Nastroje po LM są znakomite, ale nie można być zbyt pewnym siebie, jednak (jak każdy) liczę na zwycięstwo. Będzie wysoki wynik, bardzo dobrze. Będzie 1:0 dla nas też świetnie.