0

Trzeba ochrzcić stadion hattrickiem Leo :D

0

Za drogi bajer :D.

0

Może to przez moją lumie mi nie działa

1

Też mnie troche to irytuje.
Działa u was opcja edycji komentarzy? Jak ja chce zapisać edytowany komentarz to pisze że post musi zawierać od 15 do 2000 znaków.

4

Mandzukic kiedy przechodził do Atletico mówił że zawsze gra dla najlepszego klubu w mieście. Kibice realu się z niego śmiali. Teraz im pewnie głupio :D

0

Jeszcze jest szansa na manite

1

HAHA Brawo Atletico :D

0

Zapoda ktoś dobrego streama

0

Kurcze net mi na chwilę padł. Wchodzę i 2:0. Takie niespodzianki to lubię :D

0

Z czego się tu cieszyć jak Bayern będą puszczali

9

Sensacja! BVB wygrywa 1:0 z Freiburgiem :D

0

Można powiedzieć Hurricane :D

0

Takie kończyny które są wyżej niż dwoje nogowie :D

0

Liczę na 2:0 dla Atletico

0

Hummels? Popatrz co on odwala w BVB.

0

Ta zacznie biegać i znowu złapie kontuzje.

1

To był świetny mecz Rafy. Liczę że z jutro też zagra od pierwszej minuty.

0

Idealna pora to i wynik musi być idealny :D

1

Stanowcze nie! Wiem że moje zdanie jest mało ważne, ale dosyć tego. Tym arabom to się wydaje że mogą wszystko. Niedługą będą chcieli zmienić nazwę stadionu.

0

Ja nie jestem zwolennikiem tatuaży. Sądzę że jest to szpecenie ciała, ale jego ciało, jego sprawa.

1

Przeglądanie serwisu za pomocą strony mobilnej to teraz czysta przyjemność. Brawo redakcjo :D

Co do artykułu to chciałbym żeby słowa Alby się sprawdziły. Bardzo lubię Bartre. Podoba mi się jego zaangażowanie i waleczność, choć ostatnio jego interwencje są niepewne.
Pewnie spowodowane jest to tym że nie dostaje wystarczająco dużo minut, z wymagającymi rywalami.

0

Nieprzedłużenie kontraktu z Danim to istna głupota. To jest aktualnie najlepszy PO w naszym klubie. Jeśli zarząd miał takie plany to mogli zakontraktować jakiegoś porządnego obrońcę, a nie Douglasa.

0

Czapki z głów. Znakomita jest ta wersja mobilna.

0

I z takiego dryblingu coś wynika, a nie jak Deulofeu drybluje drybluje i nic z tego pożytecznego nie wychodzi

0

Ale poklepali

1

Eidur Gudjohnsen strzela Liverpoolowi :D

0

BVB znowu przegrało.

4

BVB znowu przegrywa...

0

Jeszcze czego. Tym arabom to całkiem się w tych głowach poprzewracało.

0

Przedłużenie kontraktu jest jednym rozsądnym rozwiązaniem, bo kto ma grać na PO. Montoya? Douglas? Niestety Martin nie spełnia oczekiwań, a Douglas to totalna pomyłka. Jedynie Adriano mógłby zagrać na PO, ale z nim też różnie bywa. Nie chodzi mi o jego formę, bo jeśli grałby regularnie to pewnie grałby dostatecznie dobrze, ale o kontuzje które lubią się go chwytać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?