Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba ochrzcić stadion hattrickiem Leo :D
0
Za drogi bajer :D.
0
Może to przez moją lumie mi nie działa
1
Też mnie troche to irytuje.
Działa u was opcja edycji komentarzy? Jak ja chce zapisać edytowany komentarz to pisze że post musi zawierać od 15 do 2000 znaków.
4
Mandzukic kiedy przechodził do Atletico mówił że zawsze gra dla najlepszego klubu w mieście. Kibice realu się z niego śmiali. Teraz im pewnie głupio :D
0
Jeszcze jest szansa na manite
1
HAHA Brawo Atletico :D
0
Zapoda ktoś dobrego streama
0
Kurcze net mi na chwilę padł. Wchodzę i 2:0. Takie niespodzianki to lubię :D
0
Z czego się tu cieszyć jak Bayern będą puszczali
9
Sensacja! BVB wygrywa 1:0 z Freiburgiem :D
0
Można powiedzieć Hurricane :D
0
Takie kończyny które są wyżej niż dwoje nogowie :D
0
Liczę na 2:0 dla Atletico
0
Hummels? Popatrz co on odwala w BVB.
0
Ta zacznie biegać i znowu złapie kontuzje.
1
To był świetny mecz Rafy. Liczę że z jutro też zagra od pierwszej minuty.
0
Idealna pora to i wynik musi być idealny :D
1
Stanowcze nie! Wiem że moje zdanie jest mało ważne, ale dosyć tego. Tym arabom to się wydaje że mogą wszystko. Niedługą będą chcieli zmienić nazwę stadionu.
0
Ja nie jestem zwolennikiem tatuaży. Sądzę że jest to szpecenie ciała, ale jego ciało, jego sprawa.
1
Przeglądanie serwisu za pomocą strony mobilnej to teraz czysta przyjemność. Brawo redakcjo :D
Co do artykułu to chciałbym żeby słowa Alby się sprawdziły. Bardzo lubię Bartre. Podoba mi się jego zaangażowanie i waleczność, choć ostatnio jego interwencje są niepewne.
Pewnie spowodowane jest to tym że nie dostaje wystarczająco dużo minut, z wymagającymi rywalami.
0
Nieprzedłużenie kontraktu z Danim to istna głupota. To jest aktualnie najlepszy PO w naszym klubie. Jeśli zarząd miał takie plany to mogli zakontraktować jakiegoś porządnego obrońcę, a nie Douglasa.
0
Czapki z głów. Znakomita jest ta wersja mobilna.
0
I z takiego dryblingu coś wynika, a nie jak Deulofeu drybluje drybluje i nic z tego pożytecznego nie wychodzi
0
Ale poklepali
1
Eidur Gudjohnsen strzela Liverpoolowi :D
0
BVB znowu przegrało.
4
BVB znowu przegrywa...
0
Jeszcze czego. Tym arabom to całkiem się w tych głowach poprzewracało.
0
Przedłużenie kontraktu jest jednym rozsądnym rozwiązaniem, bo kto ma grać na PO. Montoya? Douglas? Niestety Martin nie spełnia oczekiwań, a Douglas to totalna pomyłka. Jedynie Adriano mógłby zagrać na PO, ale z nim też różnie bywa. Nie chodzi mi o jego formę, bo jeśli grałby regularnie to pewnie grałby dostatecznie dobrze, ale o kontuzje które lubią się go chwytać.