1

Chciałem by Isco do nas dołączył. Niestety przez nieudolność naszego zarządu nigdy tak się nie stało :( Teraz jego transfer do Barcy wydaje się być niemożliwy. Po pierwsze, ban transferowy. Po drugie, wątpię by Perez sprzedał takiego gracza jakim jest Isco, tym bardziej do Barcy.

0

Nawet dobrze że tak się stało. Według mnie ma jeszcze zbyt gorącą głowę do gry w jednej z najlepszych lig świata. Zacząłby grać zbyt indywidualnie i mogloby się to niezbyt dobrze dla niego skończyć.

0

Jestem przekonany że Luis zacznie grać na miarę oczekiwań, ale musi się przełamać psychicznie, na nim ciąży zbyt duża presja.

1

Jeśli ten pożal się Boże prezydent sądzi że czas Daniego dobiegł końca to mógł postarać się o klasowego PO a nie kupili jakiegoś Douglasa. Teraz ich zasranym obowiązkiem jest przedłużenie kontraktu. Dani jest teraz w dobrej formie, a Montoya to niestety nie ten poziom.

17

Bardzo ładna koszulka, prosta, bez żadnych pierdół.

1

Jak popełniono przestępstwo to winni muszą zostać ukarani. Proste :)

6

"Suárez pomaga nam w innych aspektach, które są równie ważne" Niech wszyscy hejterzy Luisa wkują sobie to zdanie do głowy.

0

Zarząd przecież wszystko zaplanował. Sprowadzili na jego miejsce wspaniałego Douglasa.
A tak na serio. Jak Alves odejdzie to będzie bieda.

0

Kwota ogromna, ale i tak się opłacało patrząc jak Neymar gra :)

2

Widać jak bardzo chce pomóc drużynie, ale nie zawsze mu wychodzi. Ja tam w niego wierze. Chciałbym by ci piknikowce na Camp Nou choć trochę się wysilili i pokazali że też w niego wierzą.

0

Messi geniusz. Brawo!

0

Brawo RAFA!

0

Się popisał teraz...

1

Jest Wolski, jest spoko :)

0

Ale Szpilka ze Swansea ładnie strzelił :D

4

Co za emocje. Brawo panowie.
Komentatorzy pewnie dostaną urlop na poratowanie zdrowia. Tak drzeć się, szacun :D

0

Ujawnianie takich informacji nigdy nie powinno mieć miejsca, ale przestańcie linczować Mathieu. Powiedział co powiedział, niech sobie wszystko wyjaśnią między sobą.

31

Przeszła testy medyczne? XD

4

Wasyl brawo!

0

Jaki klub taka strona

0

Bayern chyba w tym meczu stracił tyle bramek co w całym sezonie w Bundeslidze :D

0

Co ten De Bruyne gra :D

0

Te opaski na rękach związane są ze śmiercią Malandy?

0

HAHA 3:0 :D

0

Czekam na hattrick Lorda Bendtnera :D

4

A co pokazała Hiszpania?! Kompletny brak szacunku ze strony graczy Atletico. Jeden rzuca butami, inny kpi z rywala, a na dodatek wszyscy koszą rywali jak porąbani.

0

Chciałbym się odnieść do sytuacji po zakończeniu pierwszej połowy meczu. Gdzie był nasz kapitan w momencie spięcia się obu drużyn. Zszedł do szatni jako pierwszy i tyle go widziano. Noszenie opaski kapitana to nie tylko przywitanie się z sędziami i wylosowanie piłki, ale również łagodzenie spięć i przemówienie piłkarzom do rozumu, jak trzeba to nawet opieprzyć. Dla mnie kapitanem jest Mascherano, nie ma opaski, ale zachowuje się jak prawdziwy kapitan.

0

Znowu z kontry

0

Co za mecz. Brawo

1

Co to jakieś żniwa! Koszą jak porąbani!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?