Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chciałem by Isco do nas dołączył. Niestety przez nieudolność naszego zarządu nigdy tak się nie stało :( Teraz jego transfer do Barcy wydaje się być niemożliwy. Po pierwsze, ban transferowy. Po drugie, wątpię by Perez sprzedał takiego gracza jakim jest Isco, tym bardziej do Barcy.
0
Nawet dobrze że tak się stało. Według mnie ma jeszcze zbyt gorącą głowę do gry w jednej z najlepszych lig świata. Zacząłby grać zbyt indywidualnie i mogloby się to niezbyt dobrze dla niego skończyć.
0
Jestem przekonany że Luis zacznie grać na miarę oczekiwań, ale musi się przełamać psychicznie, na nim ciąży zbyt duża presja.
1
Jeśli ten pożal się Boże prezydent sądzi że czas Daniego dobiegł końca to mógł postarać się o klasowego PO a nie kupili jakiegoś Douglasa. Teraz ich zasranym obowiązkiem jest przedłużenie kontraktu. Dani jest teraz w dobrej formie, a Montoya to niestety nie ten poziom.
17
Bardzo ładna koszulka, prosta, bez żadnych pierdół.
1
Jak popełniono przestępstwo to winni muszą zostać ukarani. Proste :)
6
"Suárez pomaga nam w innych aspektach, które są równie ważne" Niech wszyscy hejterzy Luisa wkują sobie to zdanie do głowy.
0
Zarząd przecież wszystko zaplanował. Sprowadzili na jego miejsce wspaniałego Douglasa.
A tak na serio. Jak Alves odejdzie to będzie bieda.
0
Kwota ogromna, ale i tak się opłacało patrząc jak Neymar gra :)
2
Widać jak bardzo chce pomóc drużynie, ale nie zawsze mu wychodzi. Ja tam w niego wierze. Chciałbym by ci piknikowce na Camp Nou choć trochę się wysilili i pokazali że też w niego wierzą.
0
Messi geniusz. Brawo!
0
Brawo RAFA!
0
Się popisał teraz...
1
Jest Wolski, jest spoko :)
0
Ale Szpilka ze Swansea ładnie strzelił :D
4
Co za emocje. Brawo panowie.
Komentatorzy pewnie dostaną urlop na poratowanie zdrowia. Tak drzeć się, szacun :D
0
Ujawnianie takich informacji nigdy nie powinno mieć miejsca, ale przestańcie linczować Mathieu. Powiedział co powiedział, niech sobie wszystko wyjaśnią między sobą.
31
Przeszła testy medyczne? XD
4
Wasyl brawo!
0
Jaki klub taka strona
0
Bayern chyba w tym meczu stracił tyle bramek co w całym sezonie w Bundeslidze :D
0
Co ten De Bruyne gra :D
0
Te opaski na rękach związane są ze śmiercią Malandy?
0
HAHA 3:0 :D
0
Czekam na hattrick Lorda Bendtnera :D
4
A co pokazała Hiszpania?! Kompletny brak szacunku ze strony graczy Atletico. Jeden rzuca butami, inny kpi z rywala, a na dodatek wszyscy koszą rywali jak porąbani.
0
Chciałbym się odnieść do sytuacji po zakończeniu pierwszej połowy meczu. Gdzie był nasz kapitan w momencie spięcia się obu drużyn. Zszedł do szatni jako pierwszy i tyle go widziano. Noszenie opaski kapitana to nie tylko przywitanie się z sędziami i wylosowanie piłki, ale również łagodzenie spięć i przemówienie piłkarzom do rozumu, jak trzeba to nawet opieprzyć. Dla mnie kapitanem jest Mascherano, nie ma opaski, ale zachowuje się jak prawdziwy kapitan.
0
Znowu z kontry
0
Co za mecz. Brawo
1
Co to jakieś żniwa! Koszą jak porąbani!