0

Niech ktoś powie że Neymar to ciota

0

Ulala fatalnie to wygląda

0

Goooooool Brawo

29

No super. To ile bramek z główki strzeli Atletico?

0

Haha Balotelli :D

0

1

i to jak

0

W liga adelante to się nieźle bawią. Ostatnio tam był remis 6:6 :D

0

Takie pytanko. Czy tylko mi obrazki się nie ładują?

3

Tą pogodę to juz całkiem powaliło :D

0

Ja mieszkam na wsi i tu straż (na szczęście) od święta wyjeżdża.

0

U mnie już przeszło i chyba gdzieś drzewo walnęło bo straż jechała.

0

Mam dla was radę. Po prostu nie czytajcie niczego co jest zbudowane z wersów, bo wiadomo że to wierszyk.

2

Krótko i z sensem. :)

0

Ja mam cyfrowy Polsat i wystarczy mocniejszy wiatr czy deszcz i tracę sygnał.

0

Rany. Co za paskudztwo. Dlaczego nie mogą być tradycyjne pionowe paski tylko takie g**no

0

Sorki wielkie. Używam Lumii i ona ma taką opcje że "machasz" palcem po klawiaturze i wyskakują słowa. Nie doczytałem że piszę "kontratak" xD

2

Trzeba przedłużyć kontratak i tyle.

3

Dlatego powinni zagrać jutro na stoperze Pique i Bartra ewentualnie Mathieu. Nie wyobrażam sobie Masche na obronie.

0

Oczywiście że jest ikoną, ale to nie powód by trząść całym klubem

1

Też mi się to niepodobna. Piłkarz powinien znać swoje miejsce w szeregu, a nie rządzić klubem i spełniać swoje zachcianki.

9

"Messi miał zaproponować kandydaturę Franka Rijkarda"
Cieszy fakt że dni Lucho są policzone. Mniej cieszy fakt że całym klubem trzęsie Messi.

7

I to byłby już koniec tej durnej historyjki o transferze Messiego :)

0

Chodzi ci o to co pije? To jest mate czy coś takiego :D

0

Pinto to jest wspaniały człowiek, nie da się go nie lubić.

0

Rakitierros xD

0

dotknął czy słupek? Oto jest pytanie xD

0

Maciej Iwański i Michał Kołodziejczyk.

13

Szczerzę to już wolę Szpaka. To co ci dwaj komentują to jest totalny dramat. Nic nie ogarniają i ta senna gadka. Żenada.

0

Nie wiem co gorsze, poziom naszej gry czy poziom komentowania...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?