Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech ktoś powie że Neymar to ciota
0
Ulala fatalnie to wygląda
0
Goooooool Brawo
29
No super. To ile bramek z główki strzeli Atletico?
0
Haha Balotelli :D
0
http://www.meczyki.pl/chyba_nie_lubi_nowego_trenera,43094,filmik.html
Ale go skasował :D
1
i to jak
0
W liga adelante to się nieźle bawią. Ostatnio tam był remis 6:6 :D
0
Takie pytanko. Czy tylko mi obrazki się nie ładują?
3
Tą pogodę to juz całkiem powaliło :D
0
Ja mieszkam na wsi i tu straż (na szczęście) od święta wyjeżdża.
0
U mnie już przeszło i chyba gdzieś drzewo walnęło bo straż jechała.
0
Mam dla was radę. Po prostu nie czytajcie niczego co jest zbudowane z wersów, bo wiadomo że to wierszyk.
2
Krótko i z sensem. :)
0
Ja mam cyfrowy Polsat i wystarczy mocniejszy wiatr czy deszcz i tracę sygnał.
0
Rany. Co za paskudztwo. Dlaczego nie mogą być tradycyjne pionowe paski tylko takie g**no
0
Sorki wielkie. Używam Lumii i ona ma taką opcje że "machasz" palcem po klawiaturze i wyskakują słowa. Nie doczytałem że piszę "kontratak" xD
2
Trzeba przedłużyć kontratak i tyle.
3
Dlatego powinni zagrać jutro na stoperze Pique i Bartra ewentualnie Mathieu. Nie wyobrażam sobie Masche na obronie.
0
Oczywiście że jest ikoną, ale to nie powód by trząść całym klubem
1
Też mi się to niepodobna. Piłkarz powinien znać swoje miejsce w szeregu, a nie rządzić klubem i spełniać swoje zachcianki.
9
"Messi miał zaproponować kandydaturę Franka Rijkarda"
Cieszy fakt że dni Lucho są policzone. Mniej cieszy fakt że całym klubem trzęsie Messi.
7
I to byłby już koniec tej durnej historyjki o transferze Messiego :)
0
Chodzi ci o to co pije? To jest mate czy coś takiego :D
0
Pinto to jest wspaniały człowiek, nie da się go nie lubić.
0
Rakitierros xD
0
dotknął czy słupek? Oto jest pytanie xD
0
Maciej Iwański i Michał Kołodziejczyk.
13
Szczerzę to już wolę Szpaka. To co ci dwaj komentują to jest totalny dramat. Nic nie ogarniają i ta senna gadka. Żenada.
0
Nie wiem co gorsze, poziom naszej gry czy poziom komentowania...