Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Same sensacyjne informacje. Najpierw Zubi, teraz prawdopodobne że Lucho wyleci, oj dzieje się.
1
Nawet nie chce myśleć co by było gdyby Leo odszedł. Jednak myślę że jest to celowe zagranie Leo w celu przyspieszenia zwolnienia tego całego Enrique, bo jestem pewny że jest między nimi poważny konflikt.
0
Zobaczył co to za burdel i powiedział "dość".
0
Piękne info. Jeszcze resztę tej bany trzeba by było się pozbyć.
27
Chciałem w tamtym sezonie by Martino został bo chłop miał pomysł na grę. Nie dano mu przeprowadzić transferów, kto wie gdzie byśmy w tym sezonie zaszli. Ale do tego pseudotrenera już nie mam cierpliwości,co mecz wystawia inny skład, brak pomysłu na grę, kompletnie niezrozumiałe decyzje.
2
Graliście totalną padakę, więc niech Xavi nie pieprz takich głupot że "graliśmy dobrze", "nie zasłużyliśmy na porażkę".
1
"mieliśmy mnóstwo okazji"
1
A ten by poslal 10 metrów nad bramką
0
Co jak co ale do straty pierwszego gola graliśmy dobrze.
0
Szybko poszło...
0
No to zobaczymy co z tego będzie...
6
1
Jeszcze większy szacun dla Eoren za napisanie tego.
0
Pedro ostatnio wraca do formy. Myślę że podtrzyma tą passę.
5
Czemu niektórzy ciągle wypominają mu to że Bale go objechał. Bale jest szybki i nie każdy jest w stanie biec tym samym tempem co on. Na dodatek Bartra doznał urazu i to też go spowolniło.
1
Haha, sorry, nie ogarnąłem :D
0
Mecz świetny, ale Everton- Chelsea był lepszy
1
Taki doping to jest coś.
3
Takie mecze to się ogląda, a nie zanudzające klepanie.
0
5:2 hehe
2
Bo szalu nie ma. Po prostu obrońca zawalił
7
Wiosna idzie
0
Jak się podaje do najbliższego kolegi to ciężko podać niecelnie :D
0
Zubi w takiej pozycji siedzącej to dobrze by wyglądał na ławie oskarżonych.
1
0
Dla mnie osobiście najgorszym wydarzeniem było zakończenie kariery Tarzana. Choć każdy wiedział że ten moment kiedyś nadejdzie to z ciężko było przyjąć do świadomości że więcej go nie zobaczymy na boisku.
0
Sorry. Oczywiście Far Cry 3 :D
1
Co to znowu za noname? Wygląda trochę jak Vaas z Far Cry 4 xD
6
Prawdopodobnie cwaniaki z FIFY zmarnowali kariery tych graczy. Widać gdzie ta mafia ma młodych zawodników. Może i klub nie do końca postępował uczciwie. Ale do cholery dlaczego muszą najbardziej cierpieć ci młodzi piłkarze!!!
0
Ten to tylko liże dupę Messiemu. Rozumiem że można raz powiedzieć że Messi jest najlepszy, no ale ileż można. Od tego słodzenia to jeszcze cukrzycy dostanie.