0

Same sensacyjne informacje. Najpierw Zubi, teraz prawdopodobne że Lucho wyleci, oj dzieje się.

1

Nawet nie chce myśleć co by było gdyby Leo odszedł. Jednak myślę że jest to celowe zagranie Leo w celu przyspieszenia zwolnienia tego całego Enrique, bo jestem pewny że jest między nimi poważny konflikt.

0

Zobaczył co to za burdel i powiedział "dość".

0

Piękne info. Jeszcze resztę tej bany trzeba by było się pozbyć.

27

Chciałem w tamtym sezonie by Martino został bo chłop miał pomysł na grę. Nie dano mu przeprowadzić transferów, kto wie gdzie byśmy w tym sezonie zaszli. Ale do tego pseudotrenera już nie mam cierpliwości,co mecz wystawia inny skład, brak pomysłu na grę, kompletnie niezrozumiałe decyzje.

2

Graliście totalną padakę, więc niech Xavi nie pieprz takich głupot że "graliśmy dobrze", "nie zasłużyliśmy na porażkę".

1

"mieliśmy mnóstwo okazji"

1

A ten by poslal 10 metrów nad bramką

0

Co jak co ale do straty pierwszego gola graliśmy dobrze.

0

Szybko poszło...

0

No to zobaczymy co z tego będzie...

6

1

Jeszcze większy szacun dla Eoren za napisanie tego.

0

Pedro ostatnio wraca do formy. Myślę że podtrzyma tą passę.

5

Czemu niektórzy ciągle wypominają mu to że Bale go objechał. Bale jest szybki i nie każdy jest w stanie biec tym samym tempem co on. Na dodatek Bartra doznał urazu i to też go spowolniło.

1

Haha, sorry, nie ogarnąłem :D

0

Mecz świetny, ale Everton- Chelsea był lepszy

1

Taki doping to jest coś.

3

Takie mecze to się ogląda, a nie zanudzające klepanie.

0

5:2 hehe

2

Bo szalu nie ma. Po prostu obrońca zawalił

7

Wiosna idzie

0

Jak się podaje do najbliższego kolegi to ciężko podać niecelnie :D

0

Zubi w takiej pozycji siedzącej to dobrze by wyglądał na ławie oskarżonych.

1

0

Dla mnie osobiście najgorszym wydarzeniem było zakończenie kariery Tarzana. Choć każdy wiedział że ten moment kiedyś nadejdzie to z ciężko było przyjąć do świadomości że więcej go nie zobaczymy na boisku.

0

Sorry. Oczywiście Far Cry 3 :D

1

Co to znowu za noname? Wygląda trochę jak Vaas z Far Cry 4 xD

6

Prawdopodobnie cwaniaki z FIFY zmarnowali kariery tych graczy. Widać gdzie ta mafia ma młodych zawodników. Może i klub nie do końca postępował uczciwie. Ale do cholery dlaczego muszą najbardziej cierpieć ci młodzi piłkarze!!!

0

Ten to tylko liże dupę Messiemu. Rozumiem że można raz powiedzieć że Messi jest najlepszy, no ale ileż można. Od tego słodzenia to jeszcze cukrzycy dostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?