0

Zdecydowanie Alexis, bo brama cudna :P

0

Teraz nie pozostaje nic innego jak przedłużyć kontrakt z Danim. Bo kto ma grać na PO. Dziękuję serdecznie kochany zarządzie.

2


Coś wesołego z rana :D

0

Chyba teraz się powstrzymam od głosowania, bo nie ma na kogo głosować :(

1

Taką kobite mieć. Leo pożycz na jakiś czas :D

23

Bogaty siedzi w więzieniu i ma się jak na wakacjach.
Od razu mi na myśl przyszedł Siara z Killerów 2-óch :D

1

No i Massa gol :D

0

Wie ktoś czy Felipe Massa gra, bo chyba miał grać :D

0

No niestety to nie jest już ten sam Iniesta. Od zeszłego sezonu nie potrafi dojść do swojej optymalnej dyspozycji. Może trzeba powoli go odsunąć od pierwszego składu, a należy dawać szanse Rafinhii, a może czekać aż wreszcie dojdzie do dobrej formy. Nie wiem decyzja należy do trenera. W każdym razie wierzę w to że Don Andres odzyska swój geniusz.

0

O mój pupil z F1 też się pojawi :D

5

Nie chciałem pisać zbyt mądrej wypowiedzi, bo mógłbyś nie zrozumieć.

Kończę dyskusję.

34

Żałosny to jest poziom twojego komentarza...

2

To nie komentuj. Proste.

2

Świetny transfer, Bravo spisuje się świetnie. Trochę szkoda Ter Stegena no ale miejsce w bramce jest tylko jedno :)

5

Jakby nie patrzeć to Casillasowi brakuje Pucharu konfederacji

1


Jeszcze to. "Czym Mata Bogata" najlepsze :D

2

Wtopa, nie ten link xD


O ten mi chodziło :D

0

Twaro o Eto'o

:D

0

Na pierwsze dwa nie odpowiadam bo na to za wcześnie
3. Nie
4. Paskudztwo
5. Laporta
6. 2015
6. Nie

3

Dzisiaj Pedro, Pique, Sergio pokazali się z bardzo dobrej strony, oby tak dalej.

6

Jak on to przyjął :D

0

Też chciałem obstawić Breme ale się nie zdecydowałem :/

1

Montoya w pierwszym składzie. Jaka miła niespodzianka :)

1

W porównaniu do zeszłego sezonu jego forma poszła w górę, ale myślę że stać go na więcej, dużo więcej. Co do jego życzenia to mam nadzieję że się spełni :)

0

Okres ferii = zlot dzieci z gimnazjum i pisanie durnych komentarzy

0

Szkoda, nie wiedziałem :(

0

Chciałbym by Lucho wystawił dzisiaj Rafinhe, Bartre i posadził na ławę Busquetsa. Zobaczymy jak będzie :)

0

Wspaniały człowiek, wspaniały piłkarz, wspaniały wojownik, walczył z trudnościami życiowymi i się nie poddał.
Merci za wszystko Abi!

0

Adama to jedna z perełek naszego klubu. Myślę że wypożyczenie to dobry pomysł.

0

Nie chodzi mi o to by grał nie wiadomo ile i nie grał w Barcie B, tylko o to by dostawał więcej minut w meczach które nie kolidują z terminarzem Barcy B

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?