Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdecydowanie Alexis, bo brama cudna :P
0
Teraz nie pozostaje nic innego jak przedłużyć kontrakt z Danim. Bo kto ma grać na PO. Dziękuję serdecznie kochany zarządzie.
2
Coś wesołego z rana :D
0
Chyba teraz się powstrzymam od głosowania, bo nie ma na kogo głosować :(
1
Taką kobite mieć. Leo pożycz na jakiś czas :D
23
Bogaty siedzi w więzieniu i ma się jak na wakacjach.
Od razu mi na myśl przyszedł Siara z Killerów 2-óch :D
1
No i Massa gol :D
0
Wie ktoś czy Felipe Massa gra, bo chyba miał grać :D
0
No niestety to nie jest już ten sam Iniesta. Od zeszłego sezonu nie potrafi dojść do swojej optymalnej dyspozycji. Może trzeba powoli go odsunąć od pierwszego składu, a należy dawać szanse Rafinhii, a może czekać aż wreszcie dojdzie do dobrej formy. Nie wiem decyzja należy do trenera. W każdym razie wierzę w to że Don Andres odzyska swój geniusz.
0
O mój pupil z F1 też się pojawi :D
5
Nie chciałem pisać zbyt mądrej wypowiedzi, bo mógłbyś nie zrozumieć.
Kończę dyskusję.
34
Żałosny to jest poziom twojego komentarza...
2
To nie komentuj. Proste.
2
Świetny transfer, Bravo spisuje się świetnie. Trochę szkoda Ter Stegena no ale miejsce w bramce jest tylko jedno :)
5
Jakby nie patrzeć to Casillasowi brakuje Pucharu konfederacji
1
Jeszcze to. "Czym Mata Bogata" najlepsze :D
2
Wtopa, nie ten link xD
O ten mi chodziło :D
0
Twaro o Eto'o
0
Na pierwsze dwa nie odpowiadam bo na to za wcześnie
3. Nie
4. Paskudztwo
5. Laporta
6. 2015
6. Nie
3
Dzisiaj Pedro, Pique, Sergio pokazali się z bardzo dobrej strony, oby tak dalej.
6
Jak on to przyjął :D
0
Też chciałem obstawić Breme ale się nie zdecydowałem :/
1
Montoya w pierwszym składzie. Jaka miła niespodzianka :)
1
W porównaniu do zeszłego sezonu jego forma poszła w górę, ale myślę że stać go na więcej, dużo więcej. Co do jego życzenia to mam nadzieję że się spełni :)
0
Okres ferii = zlot dzieci z gimnazjum i pisanie durnych komentarzy
0
Szkoda, nie wiedziałem :(
0
Chciałbym by Lucho wystawił dzisiaj Rafinhe, Bartre i posadził na ławę Busquetsa. Zobaczymy jak będzie :)
0
Wspaniały człowiek, wspaniały piłkarz, wspaniały wojownik, walczył z trudnościami życiowymi i się nie poddał.
Merci za wszystko Abi!
0
Adama to jedna z perełek naszego klubu. Myślę że wypożyczenie to dobry pomysł.
0
Nie chodzi mi o to by grał nie wiadomo ile i nie grał w Barcie B, tylko o to by dostawał więcej minut w meczach które nie kolidują z terminarzem Barcy B