Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieje, bo jak zobaczę go na skrzydle to chyba nie wytrzymam.
0
1. Znowu ta sierota Busq. Czemu LE nie postawi na Mascherano!
2. Po co sprzedawaliśmy nominalnego skrzydłowego i kupiliśmy "9" która gra na skrzydle. Gdzie tu logika?
0
Świetne info! Oby teraz już nie łapał kontuzji.
2
To były czasy. Przepiękne stroje, niesamowite ataki na bramkę rywala (nie to co teraz) i genialny piłkarz dzięki któremu stałem się kibicem Barcy.
0
Liverpool z Milanem kiedy przegrywał 3:3 :D
0
Ma ktoś link do bramki Milika?
0
Milik!
0
Mila! Pięknie!
Polska Biało- Czerwoni!!!
1
Na bank by trafił
0
Goooooooooooool :D
27
Brawo. Montoya odejdzie, Bartra też może stracić cierpliwość, ale co tam mamy jakiegoś Douglasa i człowieka ze szkła. Co ta mafia robi z moim ukochanym klubem, żal patrzeć :(
0
Ten tekst staje się irytujący.
0
Do 2016 niestety trochę czasu zostało.
0
Ta wyślesz Zubiego a ktoś mu powie że jest zawodowym snajperem i sprowadzi go do nas na atak.
20
Jakby szedł ją odebrać to by złapał kontuzje.
0
Adriano, Pedro, Mathieu, Bartra ewentualnie Albe można upchnąć na PO
2
Busket z obecną formą nie zasługuje na żaden numer w Barcelonie.
0
Ta już widzę jak Barca stawia autobus xD
0
Tak jak podczas meczu pisałem że nawet jeśli wygramy to i tak LE będzie mówił że wszystko jest ok bo jak sam to ujął "wynik jest pozytywny". A tak ode mnie to przestań pan pieprzyć takie głupoty czy gramy powyżej czy poniżej oczekiwań bo takich pierdół się czytać nie da. Każdy widzi jak Barca gra a trener nie wie?!
1
Czy oni naprawdę nie widzą co się dzieje z klubem, czy po prostu nie chcą tego widzieć. To co ostatnio gramy to jakiś totalny dramat.
1
Wiecie co mnie najbardziej wkurza. To że Lucho na konferencji powie że wszystko w porządku, są 3 pkt, drużyna zagrała dobrze bo wygrali.
2
I tak jest najlepszym zawodnikiem meczu
0
Śmiałem się z mojego brata który jest kibicem MU. Sprawdziło się przysłowie nie śmiej się dziadku itd.
0
Trza zrobić zlot Cules w Monachium i błagać Pepa na kolanach by wrócił.
4
Jak tak dalej pójdzie to tytuły powinny być takie "Barcelona sensacyjnie prowadzi z ________"
0
Jakiej pierwszej połowie! Zobacz co się dzieje od dłuższego czasu, gramy totalne dno.
4
Po meczu
Kolor czerwony FC Barcelona
Kolor żółty ------
Kolor zielony ------
0
Powie że nie ma żadnych problemów, wszystko ok itp.
0
To jest żałosne.
8
Messi pobije rekord Zarry, odcinek 1548.