0

Mam nadzieje, bo jak zobaczę go na skrzydle to chyba nie wytrzymam.

0

1. Znowu ta sierota Busq. Czemu LE nie postawi na Mascherano!
2. Po co sprzedawaliśmy nominalnego skrzydłowego i kupiliśmy "9" która gra na skrzydle. Gdzie tu logika?

0

Świetne info! Oby teraz już nie łapał kontuzji.

2

To były czasy. Przepiękne stroje, niesamowite ataki na bramkę rywala (nie to co teraz) i genialny piłkarz dzięki któremu stałem się kibicem Barcy.

0

Liverpool z Milanem kiedy przegrywał 3:3 :D

0

Ma ktoś link do bramki Milika?

0

Milik!

0

Mila! Pięknie!
Polska Biało- Czerwoni!!!

1

Na bank by trafił

0

Goooooooooooool :D

27

Brawo. Montoya odejdzie, Bartra też może stracić cierpliwość, ale co tam mamy jakiegoś Douglasa i człowieka ze szkła. Co ta mafia robi z moim ukochanym klubem, żal patrzeć :(

0

Ten tekst staje się irytujący.

0

Do 2016 niestety trochę czasu zostało.

0

Ta wyślesz Zubiego a ktoś mu powie że jest zawodowym snajperem i sprowadzi go do nas na atak.

20

Jakby szedł ją odebrać to by złapał kontuzje.

0

Adriano, Pedro, Mathieu, Bartra ewentualnie Albe można upchnąć na PO

2

Busket z obecną formą nie zasługuje na żaden numer w Barcelonie.

0

Ta już widzę jak Barca stawia autobus xD

0

Tak jak podczas meczu pisałem że nawet jeśli wygramy to i tak LE będzie mówił że wszystko jest ok bo jak sam to ujął "wynik jest pozytywny". A tak ode mnie to przestań pan pieprzyć takie głupoty czy gramy powyżej czy poniżej oczekiwań bo takich pierdół się czytać nie da. Każdy widzi jak Barca gra a trener nie wie?!

1

Czy oni naprawdę nie widzą co się dzieje z klubem, czy po prostu nie chcą tego widzieć. To co ostatnio gramy to jakiś totalny dramat.

1

Wiecie co mnie najbardziej wkurza. To że Lucho na konferencji powie że wszystko w porządku, są 3 pkt, drużyna zagrała dobrze bo wygrali.

2

I tak jest najlepszym zawodnikiem meczu

0

Śmiałem się z mojego brata który jest kibicem MU. Sprawdziło się przysłowie nie śmiej się dziadku itd.

0

Trza zrobić zlot Cules w Monachium i błagać Pepa na kolanach by wrócił.

4

Jak tak dalej pójdzie to tytuły powinny być takie "Barcelona sensacyjnie prowadzi z ________"

0

Jakiej pierwszej połowie! Zobacz co się dzieje od dłuższego czasu, gramy totalne dno.

4

Po meczu
Kolor czerwony FC Barcelona
Kolor żółty ------
Kolor zielony ------

0

Powie że nie ma żadnych problemów, wszystko ok itp.

0

To jest żałosne.

8

Messi pobije rekord Zarry, odcinek 1548.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?