Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nareszcie :D
0
Nosz kur...
1
np. mnie
1
Jak wam się skład nie podoba to nie oglądajcie i po problemie. Ważne żeby było zwycięstwo.
0
No i strzelił, tego się nie spodziewałem
0
Franek wchodzi :D
0
Obrona ManUtd to komediodramat :D
0
Ludziska wy to macie dylematy co za problem oglądać Barce na kompie a Polskę w TV.
0
Ciekawe czym dzisiaj Lucho zaskoczy :D
0
"podtrzymać dobrą passę" tyczy się Barcy i Polski :D
1
Polska!!!!!!! Jest!!!
Czyli rewanż MŚ 2006, tylko teraz musi być złoto!
2
3 pkt przewagi. WYTRZYMAJCIE!!!
0
Daleko nie uciekli :/
0
Nosz k**wa 2-1
1
Z tym więzieniem to się robi nudne...
3
POLSKA!!!!!! 2-0 JEST!!!!
0
Zaraz trzasne na zawał...
6
Kurcze nerwowo się robi
4
Ten set musi być nasz
1
Arsenal 3:0 Brawo!!!!
0
Fakt. Dzięki za przypomnienie, mam nadzieję że udzielicie mi rozgrzeszenia za to że zapomniałem :D
1
Bo ma Hamesa :D
0
Belgowi chyba też nigdy nie trafił więc klątwa jest podwójna :P
0
Postawią autobus i tyle :/
1
Munir 5? Za co, gdyby to był Pedro pewnie dostałby 1. Możecie mnie zlinczować ale czas najwyższy odesłać go do drużyny rezerw. Co do Sergi Roberto to ja nie mam słów, nie wiem dlaczego przedłużono z nim kontrakt, chłopak nic nie gra, żadnego odważnego podania.
0
Ja postawiłem 1-1
5
To jest pewnie jeden z tych co myśli że Xavi jest niepotrzebny bo mamy takiego świetnego piłkarza jakim jest Sergi Roberto...
0
Gdy podchodził do tego wolnego w 8 minucie wyglądał jakby grał już 2 godziny, dyszał jak pies :D
1
Ta a ten by je podniósł i by je zjadł. :D
0
Ja też już dzieckiem nie jestem, a wciąż to oglądam