Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czytajcie to tak. "To mój syn powinien zostać zakupiony przez Barce, a nie Bravo" ;)
1
To nie ich wina że zatrzymali się w ewolucji ;)
0
Choć Liverpool ostatnio słabo gra to jednak myślę że jest to dobra opcja dla Victora, z wygryzieniem Mignoleta nie będzie miał problemu jeśli będzie w formie.
7
Chciałbym jeszcze dodać że na przykładzie ojców Leo i Neymara widać jak na dłoni że kto ma dużo kasy to robi wszystko żeby dochapać się jeszcze więcej, a bogaci są tylko dzięki swoim synom. Przez ich krętactwa cierpi wizerunek klubu.
0
Jak ojcowie zaczynają mieszać się do karier synów to nic dobrego z tego nie wychodzi.
1
Fajnie że Deulofeu zaliczył dwie asysty, fajnie że Di Maria strzelił bramkę ale dzisiaj nic mnie nie rozweseli. Powodem jest fatalny wypadek Jules'a Bianchiego, mam nadzieję że chłopak z tego wyjdzie, tak liczyłem że kiedyś go zobaczę w barwach Ferrari :(
3
Są 3 pkt, ciągle 0 z tyłu oby passa bez straty gola trwała jak najdłużej :)
23
Rany Julek jak wy zrzędzicie. Jest korzystny wynik, będą 3pkt i to jest najważniejsze. Nie w każdym meczu musi być manita.
1
Ja pierniczę długo będzie mu to wspominane?
0
Nie mogę Busquets gra a Rakitic ława. Ciekawe kto będzie naprawiał durne błędy Busquetsa...
0
Mam nadzieję że to bzdura. W naszej sytuacji (zakaz transferowy) sprzedaż kogoś takiego jak Pique jest czystą głupotą.
1
Chyba każdy odlicza dni do zakończenia kary Suareza, by nie oglądać Pedro.
0
To by było coś pięknego, powrót do wieloletniej tradycji.
8
Wielu mówi że Pedro jest traktowany jak święta krowa. W mojej opinii najświętszą krową jest Busquets. On to jakaś totalna porażka. Jego gra jest mizerna, a wciąż gra w pierwszym składzie
2
Wiem że moje nadzieję są złudne ale czy leci Barca na cyfrowym polsacie?
0
PSG to nie Granada, wystarczy 1 Neymar 1 Messi :P
5
Xavi zagrał wczoraj znakomity mecz. Pewnie Lucho miał spory udział w obudzeniu jego umiejętności. Mam nadzieję że Generał zagra więcej takich meczy w tym sezonie i zostanie z nami na dłużej.
0
Damy radę ich pokonać, oby tylko 0 z tyłu :P
21
Pierwszy sezon w Barcelonie i już może mieć swój rekord :P
Ale gdyby nie Jeremy to pewnie by go nie pobił.
0
Chciałbym Sandro zobaczyć od pierwszej minuty, ostatnio lepiej wypada od Munira
0
Dziwiłem się co on jeszcze robi w Barcelonie, ale tego to już kompletnie nie mogę pojąć, jak oni mogli przedłużyć z nim kontrakt.
2
Neymar, Rakitic, Sandro, Messi, Pedro :D
0
Pierwsza Manita w tym sezonie, oby nie ostatnia :D
2
Suchar dnia
Ulubiona bajka polaków
Myszka-Mika
:D
0
Duma mnie rozpiera, aż się wzruszyłem :D
0
Polska MŚ!!!! Brawo!!!
1
Człowiek widmo na horyzoncie
0
Sandro!!!!!!! Asysta? Messi :D
1
Ma kopyto że ho ho :D
0
A kto asystował? Oczywiście Leo :D