2

Czytajcie to tak. "To mój syn powinien zostać zakupiony przez Barce, a nie Bravo" ;)

1

To nie ich wina że zatrzymali się w ewolucji ;)

0

Choć Liverpool ostatnio słabo gra to jednak myślę że jest to dobra opcja dla Victora, z wygryzieniem Mignoleta nie będzie miał problemu jeśli będzie w formie.

7

Chciałbym jeszcze dodać że na przykładzie ojców Leo i Neymara widać jak na dłoni że kto ma dużo kasy to robi wszystko żeby dochapać się jeszcze więcej, a bogaci są tylko dzięki swoim synom. Przez ich krętactwa cierpi wizerunek klubu.

0

Jak ojcowie zaczynają mieszać się do karier synów to nic dobrego z tego nie wychodzi.

1

Fajnie że Deulofeu zaliczył dwie asysty, fajnie że Di Maria strzelił bramkę ale dzisiaj nic mnie nie rozweseli. Powodem jest fatalny wypadek Jules'a Bianchiego, mam nadzieję że chłopak z tego wyjdzie, tak liczyłem że kiedyś go zobaczę w barwach Ferrari :(

3

Są 3 pkt, ciągle 0 z tyłu oby passa bez straty gola trwała jak najdłużej :)

23

Rany Julek jak wy zrzędzicie. Jest korzystny wynik, będą 3pkt i to jest najważniejsze. Nie w każdym meczu musi być manita.

1

Ja pierniczę długo będzie mu to wspominane?

0

Nie mogę Busquets gra a Rakitic ława. Ciekawe kto będzie naprawiał durne błędy Busquetsa...

0

Mam nadzieję że to bzdura. W naszej sytuacji (zakaz transferowy) sprzedaż kogoś takiego jak Pique jest czystą głupotą.

1

Chyba każdy odlicza dni do zakończenia kary Suareza, by nie oglądać Pedro.

0

To by było coś pięknego, powrót do wieloletniej tradycji.

8

Wielu mówi że Pedro jest traktowany jak święta krowa. W mojej opinii najświętszą krową jest Busquets. On to jakaś totalna porażka. Jego gra jest mizerna, a wciąż gra w pierwszym składzie

2

Wiem że moje nadzieję są złudne ale czy leci Barca na cyfrowym polsacie?

0

PSG to nie Granada, wystarczy 1 Neymar 1 Messi :P

5

Xavi zagrał wczoraj znakomity mecz. Pewnie Lucho miał spory udział w obudzeniu jego umiejętności. Mam nadzieję że Generał zagra więcej takich meczy w tym sezonie i zostanie z nami na dłużej.

0

Damy radę ich pokonać, oby tylko 0 z tyłu :P

21

Pierwszy sezon w Barcelonie i już może mieć swój rekord :P
Ale gdyby nie Jeremy to pewnie by go nie pobił.

0

Chciałbym Sandro zobaczyć od pierwszej minuty, ostatnio lepiej wypada od Munira

0

Dziwiłem się co on jeszcze robi w Barcelonie, ale tego to już kompletnie nie mogę pojąć, jak oni mogli przedłużyć z nim kontrakt.

2

Neymar, Rakitic, Sandro, Messi, Pedro :D

0

Pierwsza Manita w tym sezonie, oby nie ostatnia :D

2

Suchar dnia

Ulubiona bajka polaków


Myszka-Mika
:D

0

Duma mnie rozpiera, aż się wzruszyłem :D

0

Polska MŚ!!!! Brawo!!!

1

Człowiek widmo na horyzoncie

0

Sandro!!!!!!! Asysta? Messi :D

1

Ma kopyto że ho ho :D

0

A kto asystował? Oczywiście Leo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?