Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rozumiem że kolega posiadaczem cyfrowego polsatu.
2
Teraz będą wynajdywać bramki Zarry Bóg wie skąd
3
Trochę jestem zaskoczony tym że nie ma Sandro, a jest Munir, ale co tam, jest Luis i to naprawdę cieszy :D
14
To niespełnione marzenie niech się trochę ogarnie bo Sandro bije go na głowę.
0
Rosłoń komentuje Legię?
33
Mówta co chceta ale Sandro dużo lepiej sobie radzi od Munira.
0
Człowiek widmo w pierwszym składzie...
2
Poproszę telefon do przyjaciela :D
0
Za szybko, za szybko on powinien grać w rezerwach.
7
Ja dziękuję Bogu że dane jest mi oglądać takiego piłkarza jak Leo :)
0
Co za drewno nie mogę
0
Ło ale wsadził :D
1
Powróciła stara repra :/
0
No i kaszan :/
0
Gooool :D.
0
Jaki wynik obstawiacie? Ja 1:0 dla Polski
0
Ostatnio rozum podpowiadał mi 3:0 dla Niemców i każdy widział co było ;). Nie zawsze trzeba słuchać rozumu.
0
Chyba mu się w pewnej części ciała poprzewracało, takie wymagania finansowe. Dajcie spokój.
0
W ostatnim czasie Polska pokonała Niemców w koszykówce, ręcznej, siatkówce to i w nożnej wypadało wygrać. :D
0
Milaaaaaa płacze ze szczęścia :D
0
Szczęsny przekozak
0
Ten Hajto to mówi tylko brawo xD
1
Sobota wejdzie to może być jego dzień ;)
0
Podziwiam cię za ten optymizm. Ja patrzę realistycznie i tak jak pisałem niżej mam nadzieję że nasi się nie zmęczą by mieć siły na Szkocję
0
Ja tam patrzę realnie na ten mecz i wiem że jeśli zdobędziemy jakiś punkt to będzie cud, więc mam nadzieję że panowie się za bardzo nie zmęczą i będą mieli wystarczająco dużo sił by wygrać ze Szkocją.
2
Banda kretynów. Dzięki tej drużynie cala Hiszpania mogła cieszyć się ze zdobycia mistrzostwa świata i mistrzostwa Europy.
0
Chyba każdy kibic Barcy odlicza dni do zakończenia kary Luisa.
1
Nie ma co się oszukiwać, ta reprezentacja w tym składzie i z tym trenerem nic juz nie ugra, tam potrzebne jest porządne trzęsienie ziemi.
0
Się śmiej. Kiedyś Szczęsny jak spał to coś sobie zrobił.
41
On chyba został kupiony po to by sprawdzać czy urządzenia medyczne są sprawne :P