0

Rozumiem że kolega posiadaczem cyfrowego polsatu.

2

Teraz będą wynajdywać bramki Zarry Bóg wie skąd

3

Trochę jestem zaskoczony tym że nie ma Sandro, a jest Munir, ale co tam, jest Luis i to naprawdę cieszy :D

14

To niespełnione marzenie niech się trochę ogarnie bo Sandro bije go na głowę.

0

Rosłoń komentuje Legię?

33

Mówta co chceta ale Sandro dużo lepiej sobie radzi od Munira.

0

Człowiek widmo w pierwszym składzie...

2

Poproszę telefon do przyjaciela :D

0

Za szybko, za szybko on powinien grać w rezerwach.

7

Ja dziękuję Bogu że dane jest mi oglądać takiego piłkarza jak Leo :)

0

Co za drewno nie mogę

0

Ło ale wsadził :D

1

Powróciła stara repra :/

0

No i kaszan :/

0

Gooool :D.

0

Jaki wynik obstawiacie? Ja 1:0 dla Polski

0

Ostatnio rozum podpowiadał mi 3:0 dla Niemców i każdy widział co było ;). Nie zawsze trzeba słuchać rozumu.

0

Chyba mu się w pewnej części ciała poprzewracało, takie wymagania finansowe. Dajcie spokój.

0

W ostatnim czasie Polska pokonała Niemców w koszykówce, ręcznej, siatkówce to i w nożnej wypadało wygrać. :D

0

Milaaaaaa płacze ze szczęścia :D

0

Szczęsny przekozak

0

Ten Hajto to mówi tylko brawo xD

1

Sobota wejdzie to może być jego dzień ;)

0

Podziwiam cię za ten optymizm. Ja patrzę realistycznie i tak jak pisałem niżej mam nadzieję że nasi się nie zmęczą by mieć siły na Szkocję

0

Ja tam patrzę realnie na ten mecz i wiem że jeśli zdobędziemy jakiś punkt to będzie cud, więc mam nadzieję że panowie się za bardzo nie zmęczą i będą mieli wystarczająco dużo sił by wygrać ze Szkocją.

2

Banda kretynów. Dzięki tej drużynie cala Hiszpania mogła cieszyć się ze zdobycia mistrzostwa świata i mistrzostwa Europy.

0

Chyba każdy kibic Barcy odlicza dni do zakończenia kary Luisa.

1

Nie ma co się oszukiwać, ta reprezentacja w tym składzie i z tym trenerem nic juz nie ugra, tam potrzebne jest porządne trzęsienie ziemi.

0

Się śmiej. Kiedyś Szczęsny jak spał to coś sobie zrobił.

41

On chyba został kupiony po to by sprawdzać czy urządzenia medyczne są sprawne :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?