Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Arsenal pewnie zagra z Bayernem :D
0
Bartra jako jedyny ogarniał w obronie. Mam nadzieję że tym występem przekonał do siebie Enrique.
0
No trio boom boom boom :D
0
Z Hueaca nastrzelali się za cały sezon to teraz nie będą
0
Obrona jest a jakoby jej nie było.
1
Nie ma co, obrona szaleje
1
Co Masche podał
0
Goooooooool król Leo
1
Jest. Dajcie piłkę Messiemu, może on coś wykombinuje.
1
I się zaczyna
0
Oj oj byle nic poważnego
2
Co to jest za tłuk to ja nie mam pytań.
0
Szpaku nie ogarnia xD
2
Szpaku skończ...
1
Będzie dobrze zobaczycie :)
1
Podoba mi się ten skład, tylko czy to jest dobry moment na takie eksperymenty
2
Pierwszy raz w tym sezonie będę oglądać mecz w tv a nie na necie. Bardziej się z tego cieszę niż z prezentu urodzinowego :D
0
Genialne :D
1
Fakt. Jeśli będzie Laskowski komentował to spoko, on jest najlepszym komentatorem TVP.
3
Porządna jakość i bez zacinania, ale komentarz do kitu :D
0
Będąc poważnym, to trochę przeraża mnie to że on cały czas dodaje komentarze. Czy on nie odchodzi od kompa.
0
Widziałem, widziałem :D
14
No rzeczywiście bardzo ważny. Każdy mecz to trybuny, trener stawia go niżej niż jakiego Douglasa czy jak mu tam. Zubi weź już się nie kompromituj tylko ODEJDŹ.
0
Normalnie krew mnie zalewa. Koleś nic nie gra, Mascherano wciąga go nosem, a LE ciągle stawia na to drewno.
0
U mnie słonko świeci- woj. opolskie
1
"Myślę, że obecnie znajdujemy się w dobrym momencie". W dobrym momencie znajduję się Leo. Gdyby nie on to by była kaszana totalna.
7
Jedno jest pewne, Sergio musi siedzieć na ławie s meczu z PSG. Na jego grę to już patrzeć nie mogę.
0
Pedro>Suarez???
0
Wystarczy jedno słowo: Busquets.
0
Czego się gapił na sędziego jak szpak w 500 złotych zamiast zapiepszać za piłkarzem Espanoyolu. Matoł jeden!