2

Arsenal pewnie zagra z Bayernem :D

0

Bartra jako jedyny ogarniał w obronie. Mam nadzieję że tym występem przekonał do siebie Enrique.

0

No trio boom boom boom :D

0

Z Hueaca nastrzelali się za cały sezon to teraz nie będą

0

Obrona jest a jakoby jej nie było.

1

Nie ma co, obrona szaleje

1

Co Masche podał

0

Goooooooool król Leo

1

Jest. Dajcie piłkę Messiemu, może on coś wykombinuje.

1

I się zaczyna

0

Oj oj byle nic poważnego

2

Co to jest za tłuk to ja nie mam pytań.

0

Szpaku nie ogarnia xD

2

Szpaku skończ...

1

Będzie dobrze zobaczycie :)

1

Podoba mi się ten skład, tylko czy to jest dobry moment na takie eksperymenty

2

Pierwszy raz w tym sezonie będę oglądać mecz w tv a nie na necie. Bardziej się z tego cieszę niż z prezentu urodzinowego :D

0

Genialne :D

1

Fakt. Jeśli będzie Laskowski komentował to spoko, on jest najlepszym komentatorem TVP.

3

Porządna jakość i bez zacinania, ale komentarz do kitu :D

0

Będąc poważnym, to trochę przeraża mnie to że on cały czas dodaje komentarze. Czy on nie odchodzi od kompa.

0

Widziałem, widziałem :D

14

No rzeczywiście bardzo ważny. Każdy mecz to trybuny, trener stawia go niżej niż jakiego Douglasa czy jak mu tam. Zubi weź już się nie kompromituj tylko ODEJDŹ.

0

Normalnie krew mnie zalewa. Koleś nic nie gra, Mascherano wciąga go nosem, a LE ciągle stawia na to drewno.

0

U mnie słonko świeci- woj. opolskie

1

"Myślę, że obecnie znajdujemy się w dobrym momencie". W dobrym momencie znajduję się Leo. Gdyby nie on to by była kaszana totalna.

7

Jedno jest pewne, Sergio musi siedzieć na ławie s meczu z PSG. Na jego grę to już patrzeć nie mogę.

0

Pedro>Suarez???

0

Wystarczy jedno słowo: Busquets.

0

Czego się gapił na sędziego jak szpak w 500 złotych zamiast zapiepszać za piłkarzem Espanoyolu. Matoł jeden!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?