0

Zaczą?

0

To ten z WWE?

0

Co tu tyle komentarzy pousuwanych? Tyle trolli?

0

Nosz ku...

0

I po kuponie :(

0

Totalny OT:


Co sądzicie o mojej superprodukcji :D

0

Chyba miałeś na myśli Martino :D

0

Wiem że powinniśmy go wspierać bo jest piłkarzem Barcy, ale do cholery on jest totalną pomyłką. 3-ligowcy go brali jak chcieli, to co z nim będą robić drużyny z LaLiga.

25

Niech odejdzie i pokaże na co go stać, bo to już jest cios poniżej pasa, że ta cała mafia stawia wyżej jakiegoś Douglasa niż jego.

0

Ironia? 15 znaków

22

Douglas- piłkarz pochodzący z Brazylii, nazywa się Douglas. To wszystko co o nim wiadomo.

0

Też odnoszę takie wrażenie, że parę kilo by mu się przydało

0

Nie podoba mi się to. A co jeśli Rakitic ma większą skuteczność w rzutach wolnych, może jemu należy dać szansę. Nie zapominajmy o Suarezie który też potrafi strzelać wolne.

1

To można powoli zacząć żegnać się z Martinem. Skoro taki no name nawet jest przed nim.

0

Mogliby zrobić parę projektów i zrobić głosowanie na oficjalnej stronie. Wtedy można by było powiedzieć że klub daje kibicom możliwość podjęcia decyzji w jakieś sprawie.

0

Dlaczego nie mogą zostać takie jakie są obecnie. Jak nie jakieś bezsensowne gradienty, to takie paskudztwo.

1

Czerwoną kartkę Neymarowi za faul na Neymarze :D

2

Co za drewniak z tego Busquetsa!

0

Co za dziad!!! Jaki spalony! Złodzieje!

0

3 ligowiec

0

To jest fake, on żyje

1

Przynajmniej złap sport rozwesela :D

0

Ja cie co on robi...

0

To jeszcze Alves do kompletu...

0

Ach ten Toure :D

0

Ja nie wiem co to za głupie wytłumaczenie że piszę z telefonu. Pisząc z komórki też można poprawnie pisać. Jakbyś był pijany i byś pisał komentarz to można być wyrozumiałym.

0

Jest i Felipe Massa, mój ulubieniec w F1 ;)

2

Go się nie da nie lubić. Super gościu :)

0

Komentarz wyżej miał być.

0

W przyszłym roku też będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?