Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaczą?
0
To ten z WWE?
0
Co tu tyle komentarzy pousuwanych? Tyle trolli?
0
Nosz ku...
0
I po kuponie :(
0
Totalny OT:
Co sądzicie o mojej superprodukcji :D
0
Chyba miałeś na myśli Martino :D
0
Wiem że powinniśmy go wspierać bo jest piłkarzem Barcy, ale do cholery on jest totalną pomyłką. 3-ligowcy go brali jak chcieli, to co z nim będą robić drużyny z LaLiga.
25
Niech odejdzie i pokaże na co go stać, bo to już jest cios poniżej pasa, że ta cała mafia stawia wyżej jakiegoś Douglasa niż jego.
0
Ironia? 15 znaków
22
Douglas- piłkarz pochodzący z Brazylii, nazywa się Douglas. To wszystko co o nim wiadomo.
0
Też odnoszę takie wrażenie, że parę kilo by mu się przydało
0
Nie podoba mi się to. A co jeśli Rakitic ma większą skuteczność w rzutach wolnych, może jemu należy dać szansę. Nie zapominajmy o Suarezie który też potrafi strzelać wolne.
1
To można powoli zacząć żegnać się z Martinem. Skoro taki no name nawet jest przed nim.
0
Mogliby zrobić parę projektów i zrobić głosowanie na oficjalnej stronie. Wtedy można by było powiedzieć że klub daje kibicom możliwość podjęcia decyzji w jakieś sprawie.
0
Dlaczego nie mogą zostać takie jakie są obecnie. Jak nie jakieś bezsensowne gradienty, to takie paskudztwo.
1
Czerwoną kartkę Neymarowi za faul na Neymarze :D
2
Co za drewniak z tego Busquetsa!
0
Co za dziad!!! Jaki spalony! Złodzieje!
0
3 ligowiec
0
To jest fake, on żyje
1
Przynajmniej złap sport rozwesela :D
0
Ja cie co on robi...
0
To jeszcze Alves do kompletu...
0
Ach ten Toure :D
0
Ja nie wiem co to za głupie wytłumaczenie że piszę z telefonu. Pisząc z komórki też można poprawnie pisać. Jakbyś był pijany i byś pisał komentarz to można być wyrozumiałym.
0
Jest i Felipe Massa, mój ulubieniec w F1 ;)
2
Go się nie da nie lubić. Super gościu :)
0
Komentarz wyżej miał być.
0
W przyszłym roku też będzie.