0

Gdybym był na jego miejscu to bym się odwrócił plecami do Enrique i powiedział "Do zobaczenia w lidze mistrzów" i bym wyszedł :)

0

Właśnie, jeśli wyzdrowieje xD

0

Przecież poleci Bayern, bo Lewandowski...

0

To ja rozumiem ładna klepa :D

0

Jak to wybronil

0

No super czerwo :(

0

Aż mi się gęba cieszy widząc taki skład.

0

Wiem, wiem i tak zawsze oglądam na necie bo nie mam nc+ tylko co :/

1

Cholera, akurat dzisiaj jestem w robocie :/. No nic chociaż pół godziny obejrzę.

0

Wielu krytykowało Leo, ale wszyscy niech dziękują Bogu że jest nam dane oglądać tak wspaniałego i legendarnego piłkarza jakim jest Messi. Przecież za kilkadziesiąt lat nas już może nie być, Leo też już nie będzie, ale jego rekordy i legenda będą nadal trwać.

0

http://zapodaj.net/b3dbd23653524.jpg.html
Vermaelen gotowy do gry :D

5

Co ja widzę, kolega niżej użył Caps Locka i komentarz usunięty, a zanim tego trolla zbanowano to trochę czasu minęło O_o

0

c) 15 znaków.........

4

Nigdy się nie śmieję gdy piłkarz złapie kontuzję tym bardziej piłkarz Barcy, ale nie mogę się powstrzymać hahahahahaha :D

1

Dlaczego gdy ktoś wstawi drzewo ze składem czy napisze coś z czym można się zgodzić, a adminowi się to nie podoba dostaje bana, a taki bezmózgowiec nie dostanie?

0

Szczerze to żadna mi niespodzianka :/

17

Sergio zagrał wczoraj dobry mecz, ale go nie będę wychwalał bo na to jest zdecydowanie za wcześnie. Jak zagra więcej takich meczy, to wtedy będzie powód do wychwalania go.

0

Jaka reakcja kibiców gdy na telebimie pojawili się Zubi i Bartomeu :D

5

Xavi pokazał się wczoraj z bardzo dobrej strony, jak tak dalej będzie grał to wszyscy go na kolanach będą błagać by jeszcze nie odchodził (w tym ja :D).

3

Może był, może nie był, ale wszyscy cules na całym świecie mają taką samą opinię na temat zarządu.

0

A Marca dalej upiera się przy swoim. Co za barany xD

1

Jeśli Messi gra świetnie, Barca gra świetnie :D

3

Zagraliśmy świetny mecz, ale nie ma co popadać w hurra optymizm. Jeśli zagramy z 3 takie mecze to będzie powód do radości :)

3

Szacun dla takich ludzi (odnoszę się do wszystkich ludzi, nie tylko piłkarzy), którzy nie zapominają skąd pochodzą.

0

Zagraliśmy super mecz, ale teraz trzeba myśleć o Apoelu a potem o Valencii. Nie możemy spocząć na laurach bo znowu może być wpadka :)

0

Dobra wiadomość biorąc pod uwagę zakaz transferowy.

5

Świetny mecz, szkoda że się już skończył.
Messi? Geniusz, po prostu brak słów.

0

Stuknij się w łeb

0

A widziałeś jak obrońca w niego wjechał?

0

To będzie bardzo ciężki mecz. Oby chociaż te 1:0 było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?