Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdybym był na jego miejscu to bym się odwrócił plecami do Enrique i powiedział "Do zobaczenia w lidze mistrzów" i bym wyszedł :)
0
Właśnie, jeśli wyzdrowieje xD
0
Przecież poleci Bayern, bo Lewandowski...
0
To ja rozumiem ładna klepa :D
0
Jak to wybronil
0
No super czerwo :(
0
Aż mi się gęba cieszy widząc taki skład.
0
Wiem, wiem i tak zawsze oglądam na necie bo nie mam nc+ tylko co :/
1
Cholera, akurat dzisiaj jestem w robocie :/. No nic chociaż pół godziny obejrzę.
0
Wielu krytykowało Leo, ale wszyscy niech dziękują Bogu że jest nam dane oglądać tak wspaniałego i legendarnego piłkarza jakim jest Messi. Przecież za kilkadziesiąt lat nas już może nie być, Leo też już nie będzie, ale jego rekordy i legenda będą nadal trwać.
0
http://zapodaj.net/b3dbd23653524.jpg.html
Vermaelen gotowy do gry :D
5
Co ja widzę, kolega niżej użył Caps Locka i komentarz usunięty, a zanim tego trolla zbanowano to trochę czasu minęło O_o
0
c) 15 znaków.........
4
Nigdy się nie śmieję gdy piłkarz złapie kontuzję tym bardziej piłkarz Barcy, ale nie mogę się powstrzymać hahahahahaha :D
1
Dlaczego gdy ktoś wstawi drzewo ze składem czy napisze coś z czym można się zgodzić, a adminowi się to nie podoba dostaje bana, a taki bezmózgowiec nie dostanie?
0
Szczerze to żadna mi niespodzianka :/
17
Sergio zagrał wczoraj dobry mecz, ale go nie będę wychwalał bo na to jest zdecydowanie za wcześnie. Jak zagra więcej takich meczy, to wtedy będzie powód do wychwalania go.
0
Jaka reakcja kibiców gdy na telebimie pojawili się Zubi i Bartomeu :D
5
Xavi pokazał się wczoraj z bardzo dobrej strony, jak tak dalej będzie grał to wszyscy go na kolanach będą błagać by jeszcze nie odchodził (w tym ja :D).
3
Może był, może nie był, ale wszyscy cules na całym świecie mają taką samą opinię na temat zarządu.
0
A Marca dalej upiera się przy swoim. Co za barany xD
1
Jeśli Messi gra świetnie, Barca gra świetnie :D
3
Zagraliśmy świetny mecz, ale nie ma co popadać w hurra optymizm. Jeśli zagramy z 3 takie mecze to będzie powód do radości :)
3
Szacun dla takich ludzi (odnoszę się do wszystkich ludzi, nie tylko piłkarzy), którzy nie zapominają skąd pochodzą.
0
Zagraliśmy super mecz, ale teraz trzeba myśleć o Apoelu a potem o Valencii. Nie możemy spocząć na laurach bo znowu może być wpadka :)
0
Dobra wiadomość biorąc pod uwagę zakaz transferowy.
5
Świetny mecz, szkoda że się już skończył.
Messi? Geniusz, po prostu brak słów.
0
Stuknij się w łeb
0
A widziałeś jak obrońca w niego wjechał?
0
To będzie bardzo ciężki mecz. Oby chociaż te 1:0 było