Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ma 19 lat a wykańcza akcje jak rasowy snajper. Powinien zdecydowanie więcej czasu dostawać w drużynie seniorskiej :)
20
To ja domagam się od Bartomeu odszkodowania za to że sprzedał Alexisa, a mówił że Alexis jest w planach na ten sezon i że nie jest na sprzedaż. Czuję się oszukany i chcę 20 000 €. :D
0
Puyol, Henry, Deco, moi idole z dzieciństwa. Wszyscy zakończyli karierę. :/
Ehhh starzeję się :D
0
"Szukamy sposobu na wygrywanie po dobrej grze"
Szukają, szukają i tak do końca sezonu będą szukać.
0
Też mnie irytują takie zdania. Na zwycięstwo zasługuje drużyna która stwarza mnóstwo okazji i daje z siebie wszystko na boisku, a nie klepie piłkę po obwodzie i czekają aż piłka sama wpadnie do bramki.
0
A może paciorkowce xD
4
14/15 – Manchester City
13/14 - Manchester City
12/13 – AC Milan
11/12 – Bayer Leverkusen
10/11 – Arsenal
Niżej było :)
6
Nie wierzę w przypadki. Po raz kolejny losujemy jedną z najlepszych drużyn, a prześcieradła znowu jakiś słabiaków. Ktoś tu musi maczać swoje paluchy (z pewnością domyślacie się o kogo chodzi).
4
"Katalończycy byli wierni swojemu stylowi" Czy tylko mnie denerwuje te zdanie?
4
Alexis, kolejna asysta. Brawo!
3
Niektórzy to chyba nie doczytali że chodzi o najgorszego zawodnika a nie najlepszego.
0
Wg mnie głosujący nie doczytali że pisze tam najgorszy a nie jak to zwykle bywa najlepszy, więc głosują na Leo.
1
Bo to wychowanek...
0
many chances? Inny mecz oglądałem czy co?
0
LE: Wyciągniemy wnioski
0
Pewnie kiedyś straci punkty, tylko że my możemy też stracić ich więcej.
6
Komentarze przed meczem:
"Będzie 4:0, albo nawet manita"
"Messi po kolejny hattrick"
"Coś czuję że Suarez się dzisiaj przełamie"
"Neymara nie ma, ale i tak Getafe rozklepiemy"
Następnym razem trochę pokory...
0
Barca i kontratak...
0
No i gdzie ta manita? Następnym razem trochę pokory.
0
Pierwsza połowa jak zwykle nudna. Teraz wyjdą na drugą połowę i będzie dobrze :)
0
No jeśli Bartra jest poobijany to faktycznie powód by odpoczął.
0
Ale na pewno nie gorzej niż Busq.
2
Ręce opadają. Bartra, najlepszy gracz podczas meczu z PSG, ława. Mascherano, zagrał dobrze podczas meczu z PSG, ława. Nie ogarniam logiki LE.
0
I urzędu skarbowego :D
0
Mam nadzieje że pismaki znów nie trafią ze składem bo mam nadzieje ujrzeć Mascherano i Bartre.
1
Jeśli Martin zostałby w Barcelonie, to najwyżej może zmienić miejsce siedzące na trybunach. Niestety :(
1
Gdzie jest Milik i Ramsey?
0
Cie chyba pogięło. Max 5 mln
0
Powodzenia w nowym klubie. Pokaż na co cię stać.
0
Byle nie Arsenal, niech chociaż do ćwierćfinału się dostaną.