1

Ma 19 lat a wykańcza akcje jak rasowy snajper. Powinien zdecydowanie więcej czasu dostawać w drużynie seniorskiej :)

20

To ja domagam się od Bartomeu odszkodowania za to że sprzedał Alexisa, a mówił że Alexis jest w planach na ten sezon i że nie jest na sprzedaż. Czuję się oszukany i chcę 20 000 €. :D

0

Puyol, Henry, Deco, moi idole z dzieciństwa. Wszyscy zakończyli karierę. :/
Ehhh starzeję się :D

0

"Szukamy sposobu na wygrywanie po dobrej grze"
Szukają, szukają i tak do końca sezonu będą szukać.

0

Też mnie irytują takie zdania. Na zwycięstwo zasługuje drużyna która stwarza mnóstwo okazji i daje z siebie wszystko na boisku, a nie klepie piłkę po obwodzie i czekają aż piłka sama wpadnie do bramki.

0

A może paciorkowce xD

4


14/15 – Manchester City
13/14 - Manchester City
12/13 – AC Milan
11/12 – Bayer Leverkusen
10/11 – Arsenal

Niżej było :)

6

Nie wierzę w przypadki. Po raz kolejny losujemy jedną z najlepszych drużyn, a prześcieradła znowu jakiś słabiaków. Ktoś tu musi maczać swoje paluchy (z pewnością domyślacie się o kogo chodzi).

4

"Katalończycy byli wierni swojemu stylowi" Czy tylko mnie denerwuje te zdanie?

4

Alexis, kolejna asysta. Brawo!

3

Niektórzy to chyba nie doczytali że chodzi o najgorszego zawodnika a nie najlepszego.

0

Wg mnie głosujący nie doczytali że pisze tam najgorszy a nie jak to zwykle bywa najlepszy, więc głosują na Leo.

1

Bo to wychowanek...

0

many chances? Inny mecz oglądałem czy co?

0

LE: Wyciągniemy wnioski

0

Pewnie kiedyś straci punkty, tylko że my możemy też stracić ich więcej.

6

Komentarze przed meczem:
"Będzie 4:0, albo nawet manita"
"Messi po kolejny hattrick"
"Coś czuję że Suarez się dzisiaj przełamie"
"Neymara nie ma, ale i tak Getafe rozklepiemy"

Następnym razem trochę pokory...

0

Barca i kontratak...

0

No i gdzie ta manita? Następnym razem trochę pokory.

0

Pierwsza połowa jak zwykle nudna. Teraz wyjdą na drugą połowę i będzie dobrze :)

0

No jeśli Bartra jest poobijany to faktycznie powód by odpoczął.

0

Ale na pewno nie gorzej niż Busq.

2

Ręce opadają. Bartra, najlepszy gracz podczas meczu z PSG, ława. Mascherano, zagrał dobrze podczas meczu z PSG, ława. Nie ogarniam logiki LE.

0

I urzędu skarbowego :D

0

Mam nadzieje że pismaki znów nie trafią ze składem bo mam nadzieje ujrzeć Mascherano i Bartre.

1

Jeśli Martin zostałby w Barcelonie, to najwyżej może zmienić miejsce siedzące na trybunach. Niestety :(

1

Gdzie jest Milik i Ramsey?

0

Cie chyba pogięło. Max 5 mln

0

Powodzenia w nowym klubie. Pokaż na co cię stać.

0

Byle nie Arsenal, niech chociaż do ćwierćfinału się dostaną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?