0

Fifa czy nie, mieć takich piłkarzy to by było coś. :D

0

D) wszystkie odpowiedzi

0

Co to za najlepszy zawodnik globu, który liczy ciągle na karne bo inaczej nie potrafi strzelić

0

Za Roberto dać Rafinhe i skład git.

0

Nie ma innej opcji jak przedłużenie kontraktu. Nie ma się co oszukiwać, w Barcelonie nie ma lepszego prawego obrońcy od Alvesa.

0

Skąd te TVP bierze komentatorów, co jeden to lepszy...

0

Macie skład Sevilli? Chciałbym się dowiedzieć czy gra Suarez i Deulofeu.

2

Twój komentarz z paru dni wcześniej"0:2 Mandzukic i Grizmanek" wnioskuje że wtedy byłeś za Atletico, a teraz nagle rzeźnicy, nagle oczekujesz że Real zmiecie Atletico. Ja rozumiem że kobieta zmienną jest, ale żeby facet. Naprawdę, nie wypada...

2

Trzeba przyznać że Neymar dorósł jako piłkarz. Nie zachowuje się już jak gwiazdeczka tylko gra dla dobra drużyny, nie nurkuje. Jeśli będzie się dobrze prowadził to jestem przekonany że stanie się legendą Barcy.

0

Domyślam się że chodzi mu o Adriano Leite Ribeiro

0

Co roku ta sama śpiewka...

0

Kto by to nie był długo nie zabawi.

0

No to teraz panie Messi proszę spiąć pośladki i pokazać miejsce w szeregu temu postrzelonemu łosiowi :D

0

Nie tylko ty :D

0

ZP zdobędzie CR7, ale Messi i tak jest najlepszy :)

5

Ciekawe jak się wytłumaczy z faulu na Neymarze. Powie że faulu nie było a to na nodze to barszcz ze świąt został?

0

No to możesz wstawiać nowy avatar :D

1

To co on dzisiaj sędziował to jakaś masakra. On powinien wylecieć na zbity pysk pseudosędzia zakichany!

1

Według mnie out. No chyba że Barca do końca sezonu będzie tak grać :)

0

Powiem tak. Dalej jestem za odejściem Lucho. Jedynym argumentem który mógłby mnie przekonać do niego jest seria takich meczy.

2

Co tu dużo gadać. Oby jak najwięcej takich meczy (tylko mniej brutalnych). Emocji nie zabrakło, no i wreszcie trio MSN się rozpędza.

0

Jaki zaciesz Leo :D

1

Gooooool MSN rządzi

0

No Rafa na boisko

0

Zaraz coś wpadnie

2

Nogi nie dotknęło, faul. Druga filozofia

1

Poziom sędziowania w la liga jest po prostu żenujący

5

Opanujcie swój entuzjazm. Jeśli Barca będzie cały czas tak grała to będzie powód do radości.

1

Wiem że polecą na mnie hejty. Cieszy bardzo dobra postawa naszych graczy, ale Atletico miało ciężki mecz z Realem i na pewno nie są w stu procentach wypoczęci. Ja będę skakał z radości jak Barca zacznie cały czas w takim stylu grać, a nie tylko od święta.

0

Co grają to ja nie mam pytań. Czysta poezja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?