Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To teraz będzie mecz
0
Goool Neymar :D
4
Śmialiśmy się z realu...
1
Matko co za brednie xD
0
Liczę na bramkę Leo
4
Lubie takie zestawienia. Ciesze się ze jest także tutaj polak, gratulacje Krycha.
8
Tytuł rodem z onetu. Wielu tutaj pisze że komentarze są na niskim poziomie, ale niektóre tytuły artykułów też.
0
Widziałeś co inni giganci PL zrobili :D
2
100 000 euro tygodniówki dla takiego smarkacza?! Wielu piłkarzy światowego formatu tyle nie zarabia. Istna niedorzeczność.
0
Pedro to dobry zmiennik. Nie marudzi że siedzi na ławie, bo zaakceptował rolę zmiennika. Może nie czaruje tak jak Leo i Neymar, ale jest dobrym "rzemieślnikiem" :)
0
Też tak myślę. Chłopak ma niecałe 22 lata. Cała kariera dopiero przed nim.
0
Nie ma słów by opisać geniusz tego zawodnika. Piłkarz kompletny, potrafi zrobić coś z niczego. Trzeba dziękować Bogu że jest nam dane oglądać takiego zawodnika jakim jest LEO.
33
Widać że ma wielki potencjał lecz brakuje mu skuteczności w podaniach, czasami głupio traci piłkę, ale widać że chce brać ciężar gry na siebie, a nie podaje do najbliższego kolegi.
0
Forma Pique wyraźnie poszła w górę. Oby tak dalej.
0
Wynik imponuje, ale teraz trzeba się skupić na Atletico.
1
Zobaczycie, Messi jeszcze dogoni RedPenaldo7 w klasyfikacji strzelców :)
1
6:0 Brawo!!!
0
Montoya bardzo mizernie. Pedro już by lepiej zagrał na PO
0
PIQUENBAUER!!!!!!!!!!!!!!!!!! Świetnie
0
Matko, ale wieje nudą...
0
Jak? Żelisław Żeżyński :D
0
Ironia?
0
To jest frustrat. Coś mu nie wychodzi to się musi wyżyć na innych.
0
City przegrywa, Swansea przegrywa, same cuda :D
0
Ronaldo płacze...
0
Blackburn 3:1 Swasnea
ManUtd 0:0 Cambridge
Chelsea 2:3 Bradford Jeszcze trwa
ManCity 0:1 Middlesbrough jeszcze trwa
1
Co za ścierwojad. Wielka mi gwiazda cham i prostak.
0
Sporo niespodzianek jest w FA Cup :D
0
No ja cie. Tyci tyci brakło
0
To prawda. Dawnej to bramkarze trzęśli gaciami jak widzieli Ronaldo podchodzącego do wolnego. Ale czy to nasz problem że mu wolne nie idą :D