0

To teraz będzie mecz

0

Goool Neymar :D

4

Śmialiśmy się z realu...

1

Matko co za brednie xD

0

Liczę na bramkę Leo

4

Lubie takie zestawienia. Ciesze się ze jest także tutaj polak, gratulacje Krycha.

8

Tytuł rodem z onetu. Wielu tutaj pisze że komentarze są na niskim poziomie, ale niektóre tytuły artykułów też.

0

Widziałeś co inni giganci PL zrobili :D

2

100 000 euro tygodniówki dla takiego smarkacza?! Wielu piłkarzy światowego formatu tyle nie zarabia. Istna niedorzeczność.

0

Pedro to dobry zmiennik. Nie marudzi że siedzi na ławie, bo zaakceptował rolę zmiennika. Może nie czaruje tak jak Leo i Neymar, ale jest dobrym "rzemieślnikiem" :)

0

Też tak myślę. Chłopak ma niecałe 22 lata. Cała kariera dopiero przed nim.

0

Nie ma słów by opisać geniusz tego zawodnika. Piłkarz kompletny, potrafi zrobić coś z niczego. Trzeba dziękować Bogu że jest nam dane oglądać takiego zawodnika jakim jest LEO.

33

Widać że ma wielki potencjał lecz brakuje mu skuteczności w podaniach, czasami głupio traci piłkę, ale widać że chce brać ciężar gry na siebie, a nie podaje do najbliższego kolegi.

0

Forma Pique wyraźnie poszła w górę. Oby tak dalej.

0

Wynik imponuje, ale teraz trzeba się skupić na Atletico.

1

Zobaczycie, Messi jeszcze dogoni RedPenaldo7 w klasyfikacji strzelców :)

1

6:0 Brawo!!!

0

Montoya bardzo mizernie. Pedro już by lepiej zagrał na PO

0

PIQUENBAUER!!!!!!!!!!!!!!!!!! Świetnie

0

Matko, ale wieje nudą...

0

Jak? Żelisław Żeżyński :D

0

Ironia?

0

To jest frustrat. Coś mu nie wychodzi to się musi wyżyć na innych.

0

City przegrywa, Swansea przegrywa, same cuda :D

0

Ronaldo płacze...

0

Blackburn 3:1 Swasnea
ManUtd 0:0 Cambridge
Chelsea 2:3 Bradford Jeszcze trwa
ManCity 0:1 Middlesbrough jeszcze trwa

1

Co za ścierwojad. Wielka mi gwiazda cham i prostak.

0

Sporo niespodzianek jest w FA Cup :D

0

No ja cie. Tyci tyci brakło

0

To prawda. Dawnej to bramkarze trzęśli gaciami jak widzieli Ronaldo podchodzącego do wolnego. Ale czy to nasz problem że mu wolne nie idą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?