11

Odezwał się największy zdrajca w historii futbolu. Napisał bym co o nim myślę ale nie chce dostać bana na stałe.

0

Co w sercu to na języku, bez beblania tylko wali prosto z mostu :D

0

Kurczę. Właśnie jest w życiowej formie, a tu taki klops. Wracaj jak najszybciej mistrzu.

0

Ivan zagrał dzisiaj świetny mecz. Mam nadzieje że to nie jest pojedynczy przebłysk, lecz jest to dowód na to że Ivan zaczyna rozumieć nasz styl gry. Chciałbym by przeciwko Atletico zagrał w pomocy wraz z Rafinhą, bo Rafa na pewno gorzej od Iniesty nie zagra.

0

Suarez, taka pokraczna asysta, ale chyba zostanie zaliczona

2

No też mi się podobało, tak na wesoło. Dużo lepsze takie komentowanie niż stypa na TVP

1

Obowiązek spełniony. Teraz czas na Atletico.

7

Mi to się nawet podoba. Miło, wesoło. Lepsze to niż stypa na TVP :D

4

ładnie pokręcił

0

Spokojnie, strzeli bramkę i wszyscy będą go na rękach nosić.

0

Nie żebym wychwalał LE, ale wydaje mi się że zespół znalazł sposób na autobusy. Mam nadzieje że dalej tak będzie, a nie tylko od święta.

2

Obowiązkiem Luisa jest wykorzystać takie akcje, ale nie ma się co nad nim pastwić. Dajcie mu czas, jestem pewien że w następnym sezonie będzie maszynką do strzelania bramek.

1

Ivan koks dzisiaj.

0

Nosz takie coś. Luis ogarnij

0

No i to się podoba. Brawo Leo, brawo Ivan.

0

No i super. 2:0 :D

7

Oby Rafa dzisiaj zagrał.

0

"widzę, że trenuje, aby zmienić swoją sytuację" mam wrażenie że to zdanie jest w każdej wypowiedzi LE.

0

Sam żeś jest Austryjak. Enrique to ASTURYJCZYK tak samo są Baskowie czy Katalończycy.

0

tego własnie sie obawiam

1

No trudno. Mam nadzieje że jutro zagrają Pique i Bartra

0

Ja coraz częściej zastanawiam się nad przejściem do nc+. Mógłbyś mi powiedzieć ile kosztuje pakiet z kanałami piłkarskimi.

3

Będzie Maradona :D

1

Nareszcie. Niech gra tam cały czas i zobaczymy co z niego wyrośnie.

0

Ile jeszcze tych plotek będzie. Messi nigdzie się nie wybiera, koniec tematu.

0

Przepiękna bramka. Chciałbym by każdy kto potrafi strzelać wolne mógł spróbować, a nie tylko Messi o Xavi.

0

Ostatnio podczas meczu do wolnego podeszli Messi i Mathieu. Zastanawiałem się dlaczego podszedł Mathieu, a nie np. Suarez. Teraz już wiem. Ogólnie to był wieczór cudów. Mathieu gol, Roberto gol, Douglas asysta.

0

Jak już Roberto strzela gola i to takiego to znaczy że koniec świata bliski

0

ja też :D

1

CO TO BYŁO!!!!! Zatkało mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?