3

Co wy chcecie jest 22:00 ludzie jutro do pracy muszą iść

0

Skład spoko. Również wiadomo jaki będzie skład na Atletico :D

0

Czyli z Atletico w pomocy zagrają Busquets, Iniesta i Xavi

0

Panie Abramowicz, proszę wrócić do swojej piaskownicy i tam się bawić. Tutaj nie ma pan czego szukać.

2

3x NIE! Messi jest nam potrzebny i nie wyobrażam sobie Messiego w innych barwach.

0

I tak Lucho wystawi skład jakiego jeszcze świat w tym sezonie nie widział.

0

Ej no co to ma być. Czemu Rafe nie powołał!

0

Kurcze jak patrzę na Simeone, jak żyje podczas meczu to aż by się chciało go w Barcie. Nikt tak nie potrafi zmotywować zarówno piłkarzy jak i kibiców. Genialny trener.

0

Dokładnie. Też mi imponuje jego postawa, dla takiego trenera to warto dawać z siebie wszystko.

0

Jedynie Laskowski jest spoko

0

No nie bardzo. Ja na necie oglądam i potrafię odróżnić białą głowę od brązowej :D

0

Jak ja słyszę tych komentatorów to mam dość. Jeszcze Hajto niech się dołączy.

0

Mimo wszystko zapamiętam go jako świetnego bramkarza a nie kiepskiego dyrektora sportowego

1

Powodzenia.
Vamos Valdes!

0

A jednak nie, tyle przegrać...

1

No i to rozumiem. Jednak Bartomeu ma resztki honoru.

30

Ciągle te same ble ble. Cały czas leje wode.

1

Co do artykułu nie mam większych zastrzeżeń, chodzi mi o sam tytuł.

0

Czekam aż całe szambo wypłynie na jaw :D

0

z Oneta pewnie :D

0

Tytuł zdecydowanie za mocny. Rozumiem że autorowi udzieliły się emocje. Wiadomo też że większość jego decyzji to katastrofa, ale nie zapominajmy że przez długi czas bronił dostępu do bramki Barcy i za to mu się należy szacunek.Co nie umniejsza temu że cieszę się że już go nie ma na stanowisku :)

2

Papa Zubi. Mógłby jeszcze zapakować do walizki Douglasa.

2

Może nadstawiam swój biedny kark
Lecz te rymy są lepsze niż zespołu Linkin Park
:D

0

No niestety sięgnął dna. Teraz należy się od tego dna odbić i powoli wypłynąć na wierzch.

1

I zremisował z Barcą w meczu Lechia-Barca. TAK Probierz na trenera!!! :D

5

Jeśli Messi jest chory to o co się tak pluje. Co mu się pod tą kopułą rodzi to ja nie wiem.

4

Wiem że ostatnie doniesienia wielu z was nakręca ale nie szalejcie. Żaden Klopp czy Bielsa teraz nie przyjdzie. Najbardziej realne wydaje rozwiązanie takie jak zastosował ManUtd w zeszłym sezonie, wywalą LE, a Xavi będzie grającym trenerem.

2

Sam nie wierzę w to co piszę, ale chciałbym by Barcelona przegrała, bo to przyspieszy wywalenie Enrique na zbity pysk. Ja patrzę na świat realnie i wiem że sezon jest stracony.

1

Chyba wszyscy chcą żeby wrócił Laporta.

1

Lubię takie wypowiedzi, prosto, konkretnie i bez owijania w bawełnę. Co do jego wypowiedzi to zgadam się z nim w 100%. To co się dzieje to jeden wielki chaos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?