Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Co wy chcecie jest 22:00 ludzie jutro do pracy muszą iść
0
Skład spoko. Również wiadomo jaki będzie skład na Atletico :D
0
Czyli z Atletico w pomocy zagrają Busquets, Iniesta i Xavi
0
Panie Abramowicz, proszę wrócić do swojej piaskownicy i tam się bawić. Tutaj nie ma pan czego szukać.
2
3x NIE! Messi jest nam potrzebny i nie wyobrażam sobie Messiego w innych barwach.
0
I tak Lucho wystawi skład jakiego jeszcze świat w tym sezonie nie widział.
0
Ej no co to ma być. Czemu Rafe nie powołał!
0
Kurcze jak patrzę na Simeone, jak żyje podczas meczu to aż by się chciało go w Barcie. Nikt tak nie potrafi zmotywować zarówno piłkarzy jak i kibiców. Genialny trener.
0
Dokładnie. Też mi imponuje jego postawa, dla takiego trenera to warto dawać z siebie wszystko.
0
Jedynie Laskowski jest spoko
0
No nie bardzo. Ja na necie oglądam i potrafię odróżnić białą głowę od brązowej :D
0
Jak ja słyszę tych komentatorów to mam dość. Jeszcze Hajto niech się dołączy.
0
Mimo wszystko zapamiętam go jako świetnego bramkarza a nie kiepskiego dyrektora sportowego
1
Powodzenia.
Vamos Valdes!
0
A jednak nie, tyle przegrać...
1
No i to rozumiem. Jednak Bartomeu ma resztki honoru.
30
Ciągle te same ble ble. Cały czas leje wode.
1
Co do artykułu nie mam większych zastrzeżeń, chodzi mi o sam tytuł.
0
Czekam aż całe szambo wypłynie na jaw :D
0
z Oneta pewnie :D
0
Tytuł zdecydowanie za mocny. Rozumiem że autorowi udzieliły się emocje. Wiadomo też że większość jego decyzji to katastrofa, ale nie zapominajmy że przez długi czas bronił dostępu do bramki Barcy i za to mu się należy szacunek.Co nie umniejsza temu że cieszę się że już go nie ma na stanowisku :)
2
Papa Zubi. Mógłby jeszcze zapakować do walizki Douglasa.
2
Może nadstawiam swój biedny kark
Lecz te rymy są lepsze niż zespołu Linkin Park
:D
0
No niestety sięgnął dna. Teraz należy się od tego dna odbić i powoli wypłynąć na wierzch.
1
I zremisował z Barcą w meczu Lechia-Barca. TAK Probierz na trenera!!! :D
5
Jeśli Messi jest chory to o co się tak pluje. Co mu się pod tą kopułą rodzi to ja nie wiem.
4
Wiem że ostatnie doniesienia wielu z was nakręca ale nie szalejcie. Żaden Klopp czy Bielsa teraz nie przyjdzie. Najbardziej realne wydaje rozwiązanie takie jak zastosował ManUtd w zeszłym sezonie, wywalą LE, a Xavi będzie grającym trenerem.
2
Sam nie wierzę w to co piszę, ale chciałbym by Barcelona przegrała, bo to przyspieszy wywalenie Enrique na zbity pysk. Ja patrzę na świat realnie i wiem że sezon jest stracony.
1
Chyba wszyscy chcą żeby wrócił Laporta.
1
Lubię takie wypowiedzi, prosto, konkretnie i bez owijania w bawełnę. Co do jego wypowiedzi to zgadam się z nim w 100%. To co się dzieje to jeden wielki chaos.