Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ronaldo to tylko stałe fragmenty z pola karnego potrafi wykorzystywać :D
2
Manchester City 0 - 1 Middlesbrough
HEHE :D
0
Ja dalej uważam że to najlepsza 9 na świecie. Jeden słabszy okres nie zaćmi jego dokonań w przeszłości. Dajmy mu czas, jeszcze zamknie jadaczki krytykom.
4
Świetny skład. Liczę na jakąś asystę Rafy :D
0
Skład świetny. Chwała ci Lucho za wystawienie Rafinhi w pierwszym składzie.
0
Polecam maść na pewną część ciała.
0
Z St.Etienne nie za odważnie :D
0
To jaki wynik twoje przeczucie podpowiada bo chce obstawić handicapa 2.5
0
Aha dzięki za odpowiedź :)
0
Aha już czaje o co chodzi :) tylko zastanawia mnie dlaczego nie ma +/- 2 lub 3 tylko 2.5, 3.5
0
Mam pytanie na temat obstawiania. Co to znaczy handicap 2.5.
0
Luis ma dzisiaj urodziny, więc życzę ci hattticka. :D
1
Mam nadzieje że szanse od pierwszych minut dostanie Rafinha. Bo kiedy ma się ogrywać jak nie z takim rywalem jak Elche.
3
Każdy z tych projektów jest dużo lepsze niż to dziadostwo co ma być.
0
Musi zostać, bo inaczej będzie jeszcze większa bieda na PO
0
Nie dość że dali te poziome pasy to jeszcze te żółte paski po bokach. Co to ma być, to już te gradienty były lepsze.
0
No widzisz Bartra wchodzi
5
Są i chusteczki
0
Jak się pluje :D
0
Ło ja cie strzał z dystansu
0
Uspokoić ten mecz to jak uspokoić szachistę :D
0
Messi to musi nauczyć jednej rzeczy. Podać piłkę, gdy piłka się toczy to musi ją wyprzedzić, przyjąć i strzelić. :D
1
Uff Piquebauer ratuje
0
No ile można Luis!
0
Messi, człowiek hattrick :D
0
Liczę dzisiaj na nasze trio.
2
Co mu tak cały czas wesoło. Na każdym zdjęciu suszy wafle.
0
Niech znajdą jakiś sposób, ale żeby nikt się nie mógł dopieprzyć. Tak bardzo bym chciał Reusa u nas.
2
Figo był kapitanem Barcy, był bardzo szanowany przez kibiców, a sprzedał się za kasę. Lucho z tego co mi wiadomo odszedł bo nie czuł się dobrze w Realu.
0
No co ty gadasz. Uwielbiałem ten serial.