2

Ronaldo to tylko stałe fragmenty z pola karnego potrafi wykorzystywać :D

2

Manchester City 0 - 1 Middlesbrough
HEHE :D

0

Ja dalej uważam że to najlepsza 9 na świecie. Jeden słabszy okres nie zaćmi jego dokonań w przeszłości. Dajmy mu czas, jeszcze zamknie jadaczki krytykom.

4

Świetny skład. Liczę na jakąś asystę Rafy :D

0

Skład świetny. Chwała ci Lucho za wystawienie Rafinhi w pierwszym składzie.

0

Polecam maść na pewną część ciała.

0

Z St.Etienne nie za odważnie :D

0

To jaki wynik twoje przeczucie podpowiada bo chce obstawić handicapa 2.5

0

Aha dzięki za odpowiedź :)

0

Aha już czaje o co chodzi :) tylko zastanawia mnie dlaczego nie ma +/- 2 lub 3 tylko 2.5, 3.5

0

Mam pytanie na temat obstawiania. Co to znaczy handicap 2.5.

0

Luis ma dzisiaj urodziny, więc życzę ci hattticka. :D

1

Mam nadzieje że szanse od pierwszych minut dostanie Rafinha. Bo kiedy ma się ogrywać jak nie z takim rywalem jak Elche.

3

Każdy z tych projektów jest dużo lepsze niż to dziadostwo co ma być.

0

Musi zostać, bo inaczej będzie jeszcze większa bieda na PO

0

Nie dość że dali te poziome pasy to jeszcze te żółte paski po bokach. Co to ma być, to już te gradienty były lepsze.

0

No widzisz Bartra wchodzi

5

Są i chusteczki

0

Jak się pluje :D

0

Ło ja cie strzał z dystansu

0

Uspokoić ten mecz to jak uspokoić szachistę :D

0

Messi to musi nauczyć jednej rzeczy. Podać piłkę, gdy piłka się toczy to musi ją wyprzedzić, przyjąć i strzelić. :D

1

Uff Piquebauer ratuje

0

No ile można Luis!

0

Messi, człowiek hattrick :D

0

Liczę dzisiaj na nasze trio.

2

Co mu tak cały czas wesoło. Na każdym zdjęciu suszy wafle.

0

Niech znajdą jakiś sposób, ale żeby nikt się nie mógł dopieprzyć. Tak bardzo bym chciał Reusa u nas.

2

Figo był kapitanem Barcy, był bardzo szanowany przez kibiców, a sprzedał się za kasę. Lucho z tego co mi wiadomo odszedł bo nie czuł się dobrze w Realu.

0

No co ty gadasz. Uwielbiałem ten serial.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?