Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marzenie ściętej głowy. Zagrają tak jak zwykle, czyli Alves, Masche na ŚO, Busq na DP.
0
Postawią autobus i już będzie problem, ale mam nadzieje że będzie chociaż 3:0.
4
Pierwsza opcja- Alves
Druga opcja- Alves
Trzecia opcja- Alves
Setna opcja- Alves
0
No niestety też tak obstawiam :/
0
Czyli jakbym coś wygrał (mam nadzieję że tak się stanie :P) to mam podać swoje dane i wy potwierdzicie moje dane na sts
0
Swoją drogą nieźle mi idzie, 6 miejsce :)
0
Gram w to ale cały czas mnie gryzie jedna sprawa. Mam konto na sts ale nie wiem czy mam jakoś je połączyć z liga typerów tutaj czy co.
0
Haha. Padłem i leżę xD
0
Chce taki skład Ter Stegen- Montoya, Pique, Bartra, Alba- Mascherano, Rafinha, Rakitic- Neymar, Suarez, Messi i żeby Suarez grał na środku ataku, a i tak zagrają Ter Stegen- Alves, Pique, Mascherano, Alba- Busquets, Xavi, Rakitic- Neymar, Messi, Suarez, Luis na skrzydle.
0
Po co nam pozwolenie na transfery jak i tak nakupują jakiś Douglasów czy Vermaelenów...
0
Czyli para stoperów będzie Pique i Mascherano. Dramat :(
1
Jak posprzedawali to nie ma :/
2
Czerwony kolor dla Busquetsa. Zachowuje się jak panienka i gra jak patałach. On hańbi ten święty nr.
0
Jakby odszedł to pewnie stałby się ostoją defensywy swojej nowej drużyny a piłkarski świat pewnie by znowu się z nas śmiał.
7
Dzisiaj nie będzie miał czasu bo będzie na transfuzji krwi, bo wczoraj prawie się wykrwawił...
1
Ale jak my mamy pomóc drużynie skoro najbliższe otoczenie jej szkodzi.
0
Możecie po mnie jeździć, ale muszę to powiedzieć, ta drużyna nic nie wygra. Sprzedaliśmy piłkarzy którzy są trzonami swoich nowych klubów i zostaliśmy z takimi miernotami jak Roberto czy Pedro (tak wiem wejście Pedro trochę ożywiło grę). W tym klubie trzeba trenera który nie będzie słuchać tej mafii zwanej zarządem.
16
Lucho wyciągnie wnioski w następnym meczu za Mathieu wejdzie Pique a za Rafinhe w wejdzie Xavi.
0
Nie, w następnym meczu będzie para stoperów Pique i Masche a na DP Busq
3
I to są te wyciągnięte wnioski hahaha śmiech na sali
0
Ale sam przyznaj że irytuje cię to że Bartra jest na ławie i że Busq gra
0
Znowu ta miernota w pierwszym składzie...
Szkoda mi Bartry, marnuje się chłopak :(
3
Czytałem niedawno że piłkarze prosili trenera by zrobił im dodatkowy trening. To się nazywa zaangażowanie.
5
Jak patrzę co wyprawiają Alexis i Cesc to mam ochotę wziąć Zubiego za fraki, przyłożyć łeb do telewizora i powiedzieć "Widzisz to co oni robią, a my zostaliśmy z Roberto, Xavim i Pedro!"
1
Takie pytanko. Ile asyst ma Cesc w PL?
0
Mam nadzieję że zagra taki skład Bravo- Alves, Bartra, Mathieu, Alba- Mascherano, Rakitic, Rafinha-Messi, Suarez, Neymar.
0
W końcówce poprzedniego sezonu Bartra był najlepszym piłkarzem w obronie, a ty go oceniasz po jednej akcji.
0
Do mojego ukochanego klubu LZS. Może wreszcie byśmy awansowali do "A" klasy.
0
Pamiętam jak Lucho został ogłoszony nowym trenerem i wielu użytkowników pisało że wreszcie przyszedł ktoś z jajami, ktoś kto będzie stawiał na Bartre, ktoś kto posadzi Busquetsa na ławce, a Mascherano przesunie na DM, a tym czasem rzeczywistość okazała się inna. Niestety :(
6
Brak słów, ta drużyna wcale taka wspaniała nie jest. Gdy widzę jak gra Alexis w Arsenalu to się zastanawiam dlaczego został sprzedany. O obronie to się nie wypowiadam.