0

Marzenie ściętej głowy. Zagrają tak jak zwykle, czyli Alves, Masche na ŚO, Busq na DP.

0

Postawią autobus i już będzie problem, ale mam nadzieje że będzie chociaż 3:0.

4

Pierwsza opcja- Alves
Druga opcja- Alves
Trzecia opcja- Alves
Setna opcja- Alves

0

No niestety też tak obstawiam :/

0

Czyli jakbym coś wygrał (mam nadzieję że tak się stanie :P) to mam podać swoje dane i wy potwierdzicie moje dane na sts

0

Swoją drogą nieźle mi idzie, 6 miejsce :)

0

Gram w to ale cały czas mnie gryzie jedna sprawa. Mam konto na sts ale nie wiem czy mam jakoś je połączyć z liga typerów tutaj czy co.

0

Haha. Padłem i leżę xD

0

Chce taki skład Ter Stegen- Montoya, Pique, Bartra, Alba- Mascherano, Rafinha, Rakitic- Neymar, Suarez, Messi i żeby Suarez grał na środku ataku, a i tak zagrają Ter Stegen- Alves, Pique, Mascherano, Alba- Busquets, Xavi, Rakitic- Neymar, Messi, Suarez, Luis na skrzydle.

0

Po co nam pozwolenie na transfery jak i tak nakupują jakiś Douglasów czy Vermaelenów...

0

Czyli para stoperów będzie Pique i Mascherano. Dramat :(

1

Jak posprzedawali to nie ma :/

2

Czerwony kolor dla Busquetsa. Zachowuje się jak panienka i gra jak patałach. On hańbi ten święty nr.

0

Jakby odszedł to pewnie stałby się ostoją defensywy swojej nowej drużyny a piłkarski świat pewnie by znowu się z nas śmiał.

7

Dzisiaj nie będzie miał czasu bo będzie na transfuzji krwi, bo wczoraj prawie się wykrwawił...

1

Ale jak my mamy pomóc drużynie skoro najbliższe otoczenie jej szkodzi.

0

Możecie po mnie jeździć, ale muszę to powiedzieć, ta drużyna nic nie wygra. Sprzedaliśmy piłkarzy którzy są trzonami swoich nowych klubów i zostaliśmy z takimi miernotami jak Roberto czy Pedro (tak wiem wejście Pedro trochę ożywiło grę). W tym klubie trzeba trenera który nie będzie słuchać tej mafii zwanej zarządem.

16

Lucho wyciągnie wnioski w następnym meczu za Mathieu wejdzie Pique a za Rafinhe w wejdzie Xavi.

0

Nie, w następnym meczu będzie para stoperów Pique i Masche a na DP Busq

3

I to są te wyciągnięte wnioski hahaha śmiech na sali

0

Ale sam przyznaj że irytuje cię to że Bartra jest na ławie i że Busq gra

0

Znowu ta miernota w pierwszym składzie...
Szkoda mi Bartry, marnuje się chłopak :(

3

Czytałem niedawno że piłkarze prosili trenera by zrobił im dodatkowy trening. To się nazywa zaangażowanie.

5

Jak patrzę co wyprawiają Alexis i Cesc to mam ochotę wziąć Zubiego za fraki, przyłożyć łeb do telewizora i powiedzieć "Widzisz to co oni robią, a my zostaliśmy z Roberto, Xavim i Pedro!"

1

Takie pytanko. Ile asyst ma Cesc w PL?

0

Mam nadzieję że zagra taki skład Bravo- Alves, Bartra, Mathieu, Alba- Mascherano, Rakitic, Rafinha-Messi, Suarez, Neymar.

0

W końcówce poprzedniego sezonu Bartra był najlepszym piłkarzem w obronie, a ty go oceniasz po jednej akcji.

0

Do mojego ukochanego klubu LZS. Może wreszcie byśmy awansowali do "A" klasy.

0

Pamiętam jak Lucho został ogłoszony nowym trenerem i wielu użytkowników pisało że wreszcie przyszedł ktoś z jajami, ktoś kto będzie stawiał na Bartre, ktoś kto posadzi Busquetsa na ławce, a Mascherano przesunie na DM, a tym czasem rzeczywistość okazała się inna. Niestety :(

6

Brak słów, ta drużyna wcale taka wspaniała nie jest. Gdy widzę jak gra Alexis w Arsenalu to się zastanawiam dlaczego został sprzedany. O obronie to się nie wypowiadam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?