Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No też się cieszę tylko gdzie obejrzeć ten mecz.
0
Czy to nie dzisiaj jest mecz pokoju?
0
Fajnie by było go z zobaczyć w jednym z największych klubów Europy. Victor może śmiało wygryźć Mignoleta.
0
Tyle czasu grać z przepukliną i nic nie powiedzieć lekarzom? Trochę to jest dziwne. A tak w ogóle to da się biegać gdy ma się przepuklinę?
4
Alves zagrał naprawdę dobry mecz, wiec nie wiem skąd te hejty, co do wrzutek to jak będzie Suarez to będzie komu wrzucać.
1
James to nawet połowy tej kwoty nie jest wart. No ale jak Barca robi jakiś wielki transfer, to Florek nie chce być gorszy i sprowadza gracza o którym jest głośno.
1
Mówcie co chcecie, ale Dani zagrał wczoraj całkiem spoko. Fakt że te jego wrzutki były kompletnie bezsensowne, ale miał parę dobrych zagrań. W obronie też spisywał się dobrze.
2
To się chłop ucieszył. Powodzenia w reprezentacji :D
20
Następny mecz za dwa tygodnie. Nie ma się czym przejmować.
3
Uwielbiam kiedy juniorzy strzelają gole, a kiedy strzelają decydujące bramki to jest to coś pięknego. Brawo Sandro.
0
No nie wierzę
0
Coś się zaczyna dziać
0
zawał
3
Plusem jest że strona nie siada :D
0
Spodziewałem się że Alves, Busq i Pedro to będzie dramat, ale najbardziej mnie rozczarowuje Rakitic
0
Alves dramat...
0
Alves skończ...
0
No to było genialne.
0
Jak ten tego karnego strzelił O_o
0
TVP górą :D
1
tak, ja :)
3
Znowu Bartra ława :(
0
u mnie już po burzy :p
0
Jest ten od fartucha xD
0
no wiem, ale z niego zawsze beka była :D
4
Alexis gol :D
0
Ale i tak szkoda że Kalisza nie ma :(
0
Oho burza=zakłócenia odbioru Cyfrowego Polsatu...
2
Laskowski to chyba najlepszy komentator TVP
0
No szkoda że na CN nie ma takiej atmosfery. Każdy by chciał takich kibiców jak Liverpool czy BVB.