1

No też się cieszę tylko gdzie obejrzeć ten mecz.

0

Czy to nie dzisiaj jest mecz pokoju?

0

Fajnie by było go z zobaczyć w jednym z największych klubów Europy. Victor może śmiało wygryźć Mignoleta.

0

Tyle czasu grać z przepukliną i nic nie powiedzieć lekarzom? Trochę to jest dziwne. A tak w ogóle to da się biegać gdy ma się przepuklinę?

4

Alves zagrał naprawdę dobry mecz, wiec nie wiem skąd te hejty, co do wrzutek to jak będzie Suarez to będzie komu wrzucać.

1

James to nawet połowy tej kwoty nie jest wart. No ale jak Barca robi jakiś wielki transfer, to Florek nie chce być gorszy i sprowadza gracza o którym jest głośno.

1

Mówcie co chcecie, ale Dani zagrał wczoraj całkiem spoko. Fakt że te jego wrzutki były kompletnie bezsensowne, ale miał parę dobrych zagrań. W obronie też spisywał się dobrze.

2

To się chłop ucieszył. Powodzenia w reprezentacji :D

20

Następny mecz za dwa tygodnie. Nie ma się czym przejmować.

3

Uwielbiam kiedy juniorzy strzelają gole, a kiedy strzelają decydujące bramki to jest to coś pięknego. Brawo Sandro.

0

No nie wierzę

0

Coś się zaczyna dziać

0

zawał

3

Plusem jest że strona nie siada :D

0

Spodziewałem się że Alves, Busq i Pedro to będzie dramat, ale najbardziej mnie rozczarowuje Rakitic

0

Alves dramat...

0

Alves skończ...

0

No to było genialne.

0

Jak ten tego karnego strzelił O_o

0

TVP górą :D

1

tak, ja :)

3

Znowu Bartra ława :(

0

u mnie już po burzy :p

0

Jest ten od fartucha xD

0

no wiem, ale z niego zawsze beka była :D

4

Alexis gol :D

0

Ale i tak szkoda że Kalisza nie ma :(

0

Oho burza=zakłócenia odbioru Cyfrowego Polsatu...

2

Laskowski to chyba najlepszy komentator TVP

0

No szkoda że na CN nie ma takiej atmosfery. Każdy by chciał takich kibiców jak Liverpool czy BVB.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?