5

O kumpli z zespołu się nie ma co martwić. Nasi chłopcy zawsze są przyjaźnie i mile nastawieni do ludzi

0

Idealnie pasowałbyś do tego bydła na CN

8

Stado baranów, wstyd że Barca ma takich "kibiców". Strasznie mi żal Jeremy'ego

0

Naprawdę jest mi go żal. Jak on się musi czuć. Jeśli ci pożal się Boże kibice chcą wyrazić swoje niezadowolenie to niech idą pod dom Zubiego i tam niech sobie buczą

1

Dużo osób nie potrafi poprawnie napisać jego nazwisko. Myślę że jest to związane z Guardado do niedawna bardziej znanym piłkarzem .

0

Jestem dokładnie tego samego zdania

0

Mam nadzieję że TAS skróci karę chociaż o 1 miesiąc i pozwoli trenować Suarezowi

3

Kto ogląda kabaret na jedynce :D

10

Oj ludzie ludzie, przestańcie już tak narzekać. Ja też nie byłem zwolennikiem tego transferu, ale jeśli już do niego doszło to trzeba Mathieu wspierać i życzyć powodzenia :)

0

Mam nadzieję że to prawda

2

Będzie mecz w tv?

0

Słowo zdrajca jest zbyt łagodnym określeniem by opisać tego typa.

0

To czekam aż nasz kibic wtargnie na boisko i zedrze z niego koszulkę, by nie hańbił naszych barw.

1

Da się gdzieś obejrzeć pożegnalny mecz Deco w tv?

0

Jak już u nas jest to życzmy mu powodzenia

2

Lepiej żeby tu byli kulturalnie wyrażający się kibice z Madrytu niż tacy pożal się Boże kibice Barcy jak ty

0

Ja to bym się nawet cieszył z jego transferu, ale tylko wtedy kiedy klub zakontraktował jakiegoś klasowego obrońcę. Bo jeśli on ma być tym klasowym obrońcą to ja serdecznie dziękuję.

0

Kurcze przez przypadek nacisnąłem na klawisz opublikuj komentarz i teraz dopisze reszte komentarza :D

...z tytułem "ODDAM W DOBRE RĘCE"

1

Jeśli nie podali szczegółów transferu to domyślam się że oddali go za free.
Nasz zarząd może składać ogłoszenia do gazety tak jak właściciele zwierzaków domowych

0

Bo nazwisko podobne do Guardado, do niedawna bardziej znanego piłkarza. Takie moje zdanie ;)

1

Rafa na prezydenta :D
A tak na serio, chłop ma racje i nie boi się o tym mówić.

0

Uwielbiam tego chłopaka, przed nim wielka kariera. Mam nadzieję że w tym sezonie będzie podstawowym stoperem, a Mathieu będzie jego zmiennikiem.

0

I jak tu wierzyć tym szmatławcom, najpierw pewni że odchodzi, a teraz zostaje...

1

Liczę na tego chłopaka w tym sezonie ;)

0

Mogli by go już sprzedać tym bardziej że kończy mu się za rok kontrakt. Z niego już żadnego pożytku nie będzie.

2

Ehh szkoda, mógłby zostać jeszcze na jeden sezon :/

0

No to bramkarze będą mieli pełne ręce roboty. Ten transfer będzie totalną porażką i ta kwota 20 mln, on nawet połowę tej kwoty nie jest wart.

0

A niech sobie go biorą, nam jest potrzebny stoper z prawdziwego zdarzenia, a nie ktoś kto zagrał raptem 3 mecze na ŚO. Ja jestem zwolennikiem transferu Vertonghena albo Benatii.

1

Blind też nie jest dobrym rozwiązaniem, z niego taki sam stoper jak z Mascherano

0

Pomoc wygląda ok, tylko trzeba mieć nadzieję że Iniesta od początku sezonu będzie w formie a nie tak jak w zeszłym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?