Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
O kumpli z zespołu się nie ma co martwić. Nasi chłopcy zawsze są przyjaźnie i mile nastawieni do ludzi
0
Idealnie pasowałbyś do tego bydła na CN
8
Stado baranów, wstyd że Barca ma takich "kibiców". Strasznie mi żal Jeremy'ego
0
Naprawdę jest mi go żal. Jak on się musi czuć. Jeśli ci pożal się Boże kibice chcą wyrazić swoje niezadowolenie to niech idą pod dom Zubiego i tam niech sobie buczą
1
Dużo osób nie potrafi poprawnie napisać jego nazwisko. Myślę że jest to związane z Guardado do niedawna bardziej znanym piłkarzem .
0
Jestem dokładnie tego samego zdania
0
Mam nadzieję że TAS skróci karę chociaż o 1 miesiąc i pozwoli trenować Suarezowi
3
Kto ogląda kabaret na jedynce :D
10
Oj ludzie ludzie, przestańcie już tak narzekać. Ja też nie byłem zwolennikiem tego transferu, ale jeśli już do niego doszło to trzeba Mathieu wspierać i życzyć powodzenia :)
0
Mam nadzieję że to prawda
2
Będzie mecz w tv?
0
Słowo zdrajca jest zbyt łagodnym określeniem by opisać tego typa.
0
To czekam aż nasz kibic wtargnie na boisko i zedrze z niego koszulkę, by nie hańbił naszych barw.
1
Da się gdzieś obejrzeć pożegnalny mecz Deco w tv?
0
Jak już u nas jest to życzmy mu powodzenia
2
Lepiej żeby tu byli kulturalnie wyrażający się kibice z Madrytu niż tacy pożal się Boże kibice Barcy jak ty
0
Ja to bym się nawet cieszył z jego transferu, ale tylko wtedy kiedy klub zakontraktował jakiegoś klasowego obrońcę. Bo jeśli on ma być tym klasowym obrońcą to ja serdecznie dziękuję.
0
Kurcze przez przypadek nacisnąłem na klawisz opublikuj komentarz i teraz dopisze reszte komentarza :D
...z tytułem "ODDAM W DOBRE RĘCE"
1
Jeśli nie podali szczegółów transferu to domyślam się że oddali go za free.
Nasz zarząd może składać ogłoszenia do gazety tak jak właściciele zwierzaków domowych
0
Bo nazwisko podobne do Guardado, do niedawna bardziej znanego piłkarza. Takie moje zdanie ;)
1
Rafa na prezydenta :D
A tak na serio, chłop ma racje i nie boi się o tym mówić.
0
Uwielbiam tego chłopaka, przed nim wielka kariera. Mam nadzieję że w tym sezonie będzie podstawowym stoperem, a Mathieu będzie jego zmiennikiem.
0
I jak tu wierzyć tym szmatławcom, najpierw pewni że odchodzi, a teraz zostaje...
1
Liczę na tego chłopaka w tym sezonie ;)
0
Mogli by go już sprzedać tym bardziej że kończy mu się za rok kontrakt. Z niego już żadnego pożytku nie będzie.
2
Ehh szkoda, mógłby zostać jeszcze na jeden sezon :/
0
No to bramkarze będą mieli pełne ręce roboty. Ten transfer będzie totalną porażką i ta kwota 20 mln, on nawet połowę tej kwoty nie jest wart.
0
A niech sobie go biorą, nam jest potrzebny stoper z prawdziwego zdarzenia, a nie ktoś kto zagrał raptem 3 mecze na ŚO. Ja jestem zwolennikiem transferu Vertonghena albo Benatii.
1
Blind też nie jest dobrym rozwiązaniem, z niego taki sam stoper jak z Mascherano
0
Pomoc wygląda ok, tylko trzeba mieć nadzieję że Iniesta od początku sezonu będzie w formie a nie tak jak w zeszłym sezonie.