Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Klauzula anty-ugryzieniowa, śmieszne to brzmi, ale bez wątpienia jest potrzebna. Lepiej się zabezpieczyć :D
0
Ja nie krytykuje, po prostu wydaje mi się że szło by jakiś grosz wyciągnąć od jakiegoś klubu, w historii futbolu nie za takich drewniaków szło wyciągnąć kase ;)
1
Nie żebym się czepiał czy coś, ale czemu oddajemy ich za free? Zawsze by szło jakiś grosz skubnąć :)
21
Offtop
OFICJALNIE: Maradona zagra w finale, bo Szpaku komentuje!!!! :D
1
Panikujesz jakby jutro się miało okienko transferowe zamknąć.
1
On ma takie twarde zęby że byś sobie tylko rękę złamał xD
1
Nareszcie :D Atak marzeń, jeszcze tylko jakiś dobry stoper i prawy obrońca i będzie git.
0
Haha ale pocisk, szacun Mario :D
3
I lepszego napastnika bo Giroud to drewno jak ich mało
3
Ocena Leo w mojej opinii trochę za wysoka. Co do Javiera to ocena jak najbardziej zasłużona, rozegrał kapitalne spotkanie. Mam nadzieję że Lucho będzie na niego stawiał, a nie na tego drewniaka Busiego ;)
1
Szkoda że odchodzi, ale cieszę się że wybrał Arsenal bo to mój ulubiony klub z Premier League. Powodzenia Alexis, pokaż na co cię stać!
1
Masche będzie śnił Robbenowi po nocach. 4 lata temu Iker go zatrzymał a teraz Javier :D
0
To co wczoraj grał Masche to po prostu poezja, genialny mecz w jego wykonaniu. Co do Leo to ma on syndrom Roberta Lewandowskiego (jeśli tak to można nazwać :) ) jest największą gwiazdą zespołu i po prostu kiedy dostanie piłkę to od razu jest przy nim chmara obrońców. Jednak równie znaczący jest fakt że Leo jest daleki od swojej optymalnej formy. Ale co tam, ważne że Argentyna jest w finale. Mam nadzieję że pokonają Niemców i Messi dorzuci najważniejsze trofeum do swojej kolekcji ;)
0
Panu Bogu w okno
3
Dżyzas Messi dzisiaj to dno i wodorosty
0
Ja to widzę tak, Busq robi pokraczny wślizg i potem udaje że kontuzja.
0
Żebyś wiedział
4
Ło matko zawał brawo Masche
1
Ten Palacio delikatnie mówiąc wygląda w tym warkoczyku dziwnie.
0
Znowu Palacio
0
Kolejny artysta
0
Ja pierdziele
0
Dośrodkowanie Messiego obrazuje jego formę...
1
Ehh brak słów...
0
Jak pachoły stoją
0
Ja pierdziele xD
0
Hahaha nie mogę
0
Ale wciery
0
Nosz ku....
0
Ja już nie mam złudzeń że Alexis zostanie. Z jednej strony szkoda bo to świetny gracz, ale z drugiej strony to żal by było patrzeć jak gnije na ławce, więc jeśli odejdzie to niech wybierze Arsenal.