1

Mam nadzieję że w następnym sezonie Bartra będzie podstawowym zawodnikiem bo chłopak się wkurzy i odejdzie a tego nikt by nie chciał

0

Ten mecz dobitnie pokazuje kto z dwójki Alexis-Pedro powinien wylecieć a kto powinien zostać

1

Tak każdy uważa tylko nie Tata...

2

Koke wybacz ale my jutro wygramy, ale jeśli chcesz zdobywać trofea to chodz do nas, przyjmiemy cię z otwartymi ramionami :D

A tak na serio, jeśli nasi chcą wygrać to muszą płuca wypluć na boisku i grać o każdą piłkę i liczyć na geniusz Iniesty i Messiego.

0

Karne

1

Już widzę sytuację gdy wygrywamy z Atletico 1-0, gola strzela Alexis i w nagrodę go sprzedajemy :/

2

Dobrze by było gdyby został, ale na pozycji defensywnego pomocnika, jego wślizgi są znakomite, bardzo dobrze czyta grę i ma dobre długie podanie.

2

Lubię Arsenal więc ucieszyłbym się jeśli Pedro by odszedł do Kanonierów, ale Alexis musi zostać.

7

Ja się tam ciesze z jego transferu, musimy wierzyć że będzie z niego znakomity bramkarz. On będzie potrzebował wsparcia kibiców a nie słuchać wiecznego zrzędzenia że Courtois byłby od niego lepszy.

0

A hiszpańska nie jest poważna?!

1

Chyba nigdy nie ogarnę polityki transferowej naszego klubu. Jak można sprzedać jednego z najlepszych strzelców?! Później będziemy tego żałować :/

0

Chyba każdy go woli :D

10

Jutro chce zobaczyć piłkarzy walczących jak lwy, o każdą piłkę, do ostatniego gwizdka, a nie bez sensu klepiących grajków. Tyle razy mówili że każdy mecz jest finałem to teraz niech pokażą jak się gra w finale.
VeB!

0

Sporo wiosen na koncie a cena też nie mała.

16

Dostaliśmy szansę od Boga (pewnie Tito do niego zagadał w tej sprawie) nie zmarnujmy jej, wygrajmy lige!

1

Messiemu to się całkiem od tego dobrobytu w dupie poprzewracało. Niech się zajmuje BIEGANIEM i grą na boisku a nie transfery robić jakie mu się podoba.

2

Won od Cesca. On jest moim ulubieńcem i chyba bym się pochlastał gdyby został sprzedany.

0

Ja już nie mam sił się denerwować więc się z tego śmieje. Jeśli zarząd nie zrobi zmian to aż się boję pomyśleć co będzie w następnym sezonie...

0

Fajnie by było gdyby Tata wystawił Montoye Tello Roberto Cuence czy Afellaya. Sezon i tak przegrany a tak to by rezerwowy skład zagrał

0

Courtois to jest pobożne życzenie wielu z was ale mało realne że on do nas dołączy. Osobiście też bym go chciał u nas ale będziemy mieli Ter Stegena i z tego trzeba się cieszyć :)

0

Puyol asystentem? Taaaaak :D

0

Nie bardzo wiem co myśleć na temat przyjścia Enrique do Barcy, wielkich rzeczy to on nie dokonał, w Romie to delikatnie mówiąc było słabo, w Celcie jest nieźle.
Też nie jestem zwolennikiem zmian trenera po jednym sezonie ale strasznie mnie irytuje brak wyciągania wniosków przez Tatę, ciągłego wystawiania graczy bez formy.

0

Ich zgranie to o kant d..y można rozwalić. Jeden chodzi na boisku drugi rzuca się jakby na mine nadepnął. Prawdę powiedziawszy to Neymar lepiej grał jak Messiego nie było.

0

Widziałem jak Javi gra jako stoper i jego gra na tej pozycji lepsza od Masche nie była

0

Jeśli Martin dalej będzie tak mało grał to pewnie odejdzie, bo każdy ma ograniczoną cierpliwość. Od Daniego gra dużo lepiej ale Tata tego nie widzi.

0

Atletico gra bardzo dobrze ale Realowcy już się cieszą z wygrania LM. Zero pokory...

0

Turaaaan

0

Jeśli chodzi o bardzo ważne mecze to Torres nie zawodzi

0

Jaki autobus O.o

1

W drużynie potrzeba zmian i nie ma co do tego wątpliwości, ale zawsze jeśli odchodzi zawodnik po tylu latach gry to trochę smutno się robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?