Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam nadzieję że w następnym sezonie Bartra będzie podstawowym zawodnikiem bo chłopak się wkurzy i odejdzie a tego nikt by nie chciał
0
Ten mecz dobitnie pokazuje kto z dwójki Alexis-Pedro powinien wylecieć a kto powinien zostać
1
Tak każdy uważa tylko nie Tata...
2
Koke wybacz ale my jutro wygramy, ale jeśli chcesz zdobywać trofea to chodz do nas, przyjmiemy cię z otwartymi ramionami :D
A tak na serio, jeśli nasi chcą wygrać to muszą płuca wypluć na boisku i grać o każdą piłkę i liczyć na geniusz Iniesty i Messiego.
0
Karne
1
Już widzę sytuację gdy wygrywamy z Atletico 1-0, gola strzela Alexis i w nagrodę go sprzedajemy :/
2
Dobrze by było gdyby został, ale na pozycji defensywnego pomocnika, jego wślizgi są znakomite, bardzo dobrze czyta grę i ma dobre długie podanie.
2
Lubię Arsenal więc ucieszyłbym się jeśli Pedro by odszedł do Kanonierów, ale Alexis musi zostać.
7
Ja się tam ciesze z jego transferu, musimy wierzyć że będzie z niego znakomity bramkarz. On będzie potrzebował wsparcia kibiców a nie słuchać wiecznego zrzędzenia że Courtois byłby od niego lepszy.
0
A hiszpańska nie jest poważna?!
1
Chyba nigdy nie ogarnę polityki transferowej naszego klubu. Jak można sprzedać jednego z najlepszych strzelców?! Później będziemy tego żałować :/
0
Chyba każdy go woli :D
10
Jutro chce zobaczyć piłkarzy walczących jak lwy, o każdą piłkę, do ostatniego gwizdka, a nie bez sensu klepiących grajków. Tyle razy mówili że każdy mecz jest finałem to teraz niech pokażą jak się gra w finale.
VeB!
0
Sporo wiosen na koncie a cena też nie mała.
16
Dostaliśmy szansę od Boga (pewnie Tito do niego zagadał w tej sprawie) nie zmarnujmy jej, wygrajmy lige!
1
Messiemu to się całkiem od tego dobrobytu w dupie poprzewracało. Niech się zajmuje BIEGANIEM i grą na boisku a nie transfery robić jakie mu się podoba.
2
Won od Cesca. On jest moim ulubieńcem i chyba bym się pochlastał gdyby został sprzedany.
0
Ja już nie mam sił się denerwować więc się z tego śmieje. Jeśli zarząd nie zrobi zmian to aż się boję pomyśleć co będzie w następnym sezonie...
0
Fajnie by było gdyby Tata wystawił Montoye Tello Roberto Cuence czy Afellaya. Sezon i tak przegrany a tak to by rezerwowy skład zagrał
0
Courtois to jest pobożne życzenie wielu z was ale mało realne że on do nas dołączy. Osobiście też bym go chciał u nas ale będziemy mieli Ter Stegena i z tego trzeba się cieszyć :)
0
Puyol asystentem? Taaaaak :D
0
Nie bardzo wiem co myśleć na temat przyjścia Enrique do Barcy, wielkich rzeczy to on nie dokonał, w Romie to delikatnie mówiąc było słabo, w Celcie jest nieźle.
Też nie jestem zwolennikiem zmian trenera po jednym sezonie ale strasznie mnie irytuje brak wyciągania wniosków przez Tatę, ciągłego wystawiania graczy bez formy.
0
Ich zgranie to o kant d..y można rozwalić. Jeden chodzi na boisku drugi rzuca się jakby na mine nadepnął. Prawdę powiedziawszy to Neymar lepiej grał jak Messiego nie było.
0
Widziałem jak Javi gra jako stoper i jego gra na tej pozycji lepsza od Masche nie była
0
Jeśli Martin dalej będzie tak mało grał to pewnie odejdzie, bo każdy ma ograniczoną cierpliwość. Od Daniego gra dużo lepiej ale Tata tego nie widzi.
0
Atletico gra bardzo dobrze ale Realowcy już się cieszą z wygrania LM. Zero pokory...
0
Turaaaan
0
Jeśli chodzi o bardzo ważne mecze to Torres nie zawodzi
0
Jaki autobus O.o
1
W drużynie potrzeba zmian i nie ma co do tego wątpliwości, ale zawsze jeśli odchodzi zawodnik po tylu latach gry to trochę smutno się robi