Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli nie liczy się całokształt gry danego zawodnika, wystarczy strzelić bramkę. Hmm, chyba nie o to chodzi :/
0
Co ten Busq odwala
0
No czerwona. Trochę lżej będzie
0
Więcej niech tak drybluje
0
Fuck...
0
Można powiedzieć że koszmar obrońców Premier League powrócił :D
3
Taki entuzjazm że strona nie wytrzymuje ;D
5
Znakomicie się to ogląda. Kapitalnie grają dzisiaj :D
0
Gooooooool Luis!!!!!!!!!!!!!!!!
0
1:1
0
Toś mi stronkę dał. Tam to ja zawsze mecze ligowe oglądam, ale jak leci LM to tylu widzów jest że stream tnie :D
0
To zapodaj :D.
0
Wolałbym Twarowskiego, ale nie będę wybrzydzać, Rosłoń też jest OK. Tylko jeszcze dobry stream złapać i będzie git :)
0
Raczej nigdzie nie poleci na CP, niestety :/
0
Jeszcze się okaże że w ogóle nie zadebiutuje w Barcelonie.
1
Ostatnio ta nasza młodzież nas nie rozpieszcza. Barca B gra słabo, teraz Juvenil odpadł :/
27
Alves zagra bardzo dobry mecz 6.5
Alves zagra bardzo słaby mecz 5.0
XD
3
Coś miłego. Justyna Kowalczyk i Sylwia Jaśkowiec zdobyły brąz :D
1
Co za mecz. 4-3 dla Sociedad :D
0
i już 3-3 :D
0
Komentarz usunięty
1
Ten mecz jest nauczką dla tych którzy przed meczem dopisują punkty do dorobku Barcy.
3
Żenujące widowisko. Jakbym oglądał mecz z RSSS, stracona bramka i walenie w mur. Sędziowania nawet nie skomentuje.
0
Błagam, Barcelono proszę cie wygraj. Mam potwornego kaca, ledwo żyję, jeszcze nie doszedłem do siebie. Tylko zwycięstwo mnie dzisiaj ucieszy :D
0
Ale Legia ciśnie.
0
Hahaha ale akcja. Zyro to drewniak do kwadratu
0
Ale przysolił. Czapki z głów
0
Dzięki ;)
0
Da rade obejrzeć Ajax w cyfrowym Polsacie
0
No i chyba po meczu :(