0

Czyli nie liczy się całokształt gry danego zawodnika, wystarczy strzelić bramkę. Hmm, chyba nie o to chodzi :/

0

Co ten Busq odwala

0

No czerwona. Trochę lżej będzie

0

Więcej niech tak drybluje

0

Fuck...

0

Można powiedzieć że koszmar obrońców Premier League powrócił :D

3

Taki entuzjazm że strona nie wytrzymuje ;D

5

Znakomicie się to ogląda. Kapitalnie grają dzisiaj :D

0

Gooooooool Luis!!!!!!!!!!!!!!!!

0

1:1

0

Toś mi stronkę dał. Tam to ja zawsze mecze ligowe oglądam, ale jak leci LM to tylu widzów jest że stream tnie :D

0

To zapodaj :D.

0

Wolałbym Twarowskiego, ale nie będę wybrzydzać, Rosłoń też jest OK. Tylko jeszcze dobry stream złapać i będzie git :)

0

Raczej nigdzie nie poleci na CP, niestety :/

0

Jeszcze się okaże że w ogóle nie zadebiutuje w Barcelonie.

1

Ostatnio ta nasza młodzież nas nie rozpieszcza. Barca B gra słabo, teraz Juvenil odpadł :/

27

Alves zagra bardzo dobry mecz 6.5
Alves zagra bardzo słaby mecz 5.0
XD

3

Coś miłego. Justyna Kowalczyk i Sylwia Jaśkowiec zdobyły brąz :D

1

Co za mecz. 4-3 dla Sociedad :D

0

i już 3-3 :D

0

Komentarz usunięty

1

Ten mecz jest nauczką dla tych którzy przed meczem dopisują punkty do dorobku Barcy.

3

Żenujące widowisko. Jakbym oglądał mecz z RSSS, stracona bramka i walenie w mur. Sędziowania nawet nie skomentuje.

0

Błagam, Barcelono proszę cie wygraj. Mam potwornego kaca, ledwo żyję, jeszcze nie doszedłem do siebie. Tylko zwycięstwo mnie dzisiaj ucieszy :D

0

Ale Legia ciśnie.

0

Hahaha ale akcja. Zyro to drewniak do kwadratu

0

Ale przysolił. Czapki z głów

0

Dzięki ;)

0

Da rade obejrzeć Ajax w cyfrowym Polsacie

0

No i chyba po meczu :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?