Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi :/.
0
Dziękuję. Ba dum tssss.
1
Jasny gwint!!! Co!!! Jak!!! Kiedy!!!
0
Pyku pyk
Bramka w myk
0
Będę trzymał kciuki za Joasie, ale jak ona tego mutanta Semenye pokona to ja nie wiem.
0
Co ten Messi.
0
I co anty-Albiści xD.
0
Abi
0
No przecież.
2
Lucho out. Jak można wystawić Albe. Niedorzeczność, Alba słaby.
Ludzie, taka decyzja Lucho, a jak Jordi zagra dobry mecz to co. Glory, glory Lucho.
0
Oby. Jurgen pewnie w szatni pokaże swoją wściekłą twarz i może się wezmą do roboty.
0
Witaj w klubie :)
0
Leci gdzieś Liverpool albo Chelsea w nc+
5
Ja też jako (c) :D.
1
Zaraz zimne napoje podają xD
0
Bez sensu transfer. On jest taki daremny że jakby go wysłać po śmierć to by przyniósł życie wieczne. Alves jest dużo lepszą opcją i co najważniejsze, jest tańszy.
3
Był taki gościu (chyba w strzelectwie startował) który jest z Kuwejtu, a Kuwejt został wykluczony z igrzysk. Dlatego startował pod flagą IO.
0
Zlataaaaaaaan :D
0
To było dobre.
0
Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu
0
Gooooool.
0
Wreszcie coś :D Dawać Kucharczyka
0
Nie obrażaj pan okręgówki dobre!
4
Mecze o puchar episkopatu są ciekawsze...
12
Raczej nie inaczej :D
0
Już trybuny okopcone xD
1
Brak słów miej 5pkt przewagi, przegraj seta...
1
Wszystkich ogarnia teraz ogólnopolskie wku....ie
0
Pewnie przegramy wygranego seta.....
3
Jeśli transfer Paco by nie wypalił to po co szukać alternatywny. Przecież jest Munir, chłopak pokazuje się z bardzo dobrej strony.