0

Mi :/.

0

Dziękuję. Ba dum tssss.

1

Jasny gwint!!! Co!!! Jak!!! Kiedy!!!

0

Pyku pyk
Bramka w myk

0

Będę trzymał kciuki za Joasie, ale jak ona tego mutanta Semenye pokona to ja nie wiem.

0

Co ten Messi.

0

I co anty-Albiści xD.

0

Abi

0

No przecież.

2

Lucho out. Jak można wystawić Albe. Niedorzeczność, Alba słaby.

Ludzie, taka decyzja Lucho, a jak Jordi zagra dobry mecz to co. Glory, glory Lucho.

0

Oby. Jurgen pewnie w szatni pokaże swoją wściekłą twarz i może się wezmą do roboty.

0

Witaj w klubie :)

0

Leci gdzieś Liverpool albo Chelsea w nc+

5

Ja też jako (c) :D.

1

Zaraz zimne napoje podają xD

0

Bez sensu transfer. On jest taki daremny że jakby go wysłać po śmierć to by przyniósł życie wieczne. Alves jest dużo lepszą opcją i co najważniejsze, jest tańszy.

3

Był taki gościu (chyba w strzelectwie startował) który jest z Kuwejtu, a Kuwejt został wykluczony z igrzysk. Dlatego startował pod flagą IO.

0

Zlataaaaaaaan :D

0

To było dobre.

0

Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu

0

Gooooool.

0

Wreszcie coś :D Dawać Kucharczyka

0

Nie obrażaj pan okręgówki dobre!

4

Mecze o puchar episkopatu są ciekawsze...

12

Raczej nie inaczej :D

0

Już trybuny okopcone xD

1

Brak słów miej 5pkt przewagi, przegraj seta...

1

Wszystkich ogarnia teraz ogólnopolskie wku....ie

0

Pewnie przegramy wygranego seta.....

3

Jeśli transfer Paco by nie wypalił to po co szukać alternatywny. Przecież jest Munir, chłopak pokazuje się z bardzo dobrej strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?