0

Tysiąc zawałów na minutę...

4

Ach ci Janusze biznesu z Barcy. Dają się robić w bambuko totalnie. Oddajemy piłkarzy za mniej niż miske ryżu. Kontakt Tello się skończy i odejdzie za free.

0

Szkoda, ale mamy na szczęście drugiego dobrego bramkarza. Zdrowia Marc.

0

Hołd dla Boga ;)

3

Taka nasza pieta Achillesa. :D

2

Mi tam ani razu nie zacielo ;)

0

Wiadomo że mecz trzeba obejrzeć :D

10

Bulbulbulbul do wody xD

0

Tak xD.

5

Badum tsss.

0

Tym strzałem postraszył gołębie na stadionie

1

Pierwsze słyszę o nim. Boję się że może być drugim Douglasem. Ale wierzę w Lucho i niech robi jak uważa.

0

Paskudnie to wyglada

0

Jest i Wasyl :D.

2

Za 10 lat będą dalej mówić xxxxxxxx gra na pozycji Xaviego :D

0

Ibra już nożycami macha :D

0

Ale babole :D.

0

Nie mam pytan. Kapitalna akcja

0

Uffff.

0

Nosz kurde kocham ten klub. :D

1

Piekne te stroje.

0

Nie ma się co dziwić że ani jeden ani drugi do nas nie dołączyli. Nikogo z MSN by nie wygryźli. Trzeba szukać kogoś doświadczonego który zgodziłby się na grzanie ławki.

3

Dzięki Adriano za te rogaliki które zdejmowaly pajęczyny z bramki i ogólnie dzięki za wszystko. Powodzenia w nowym klubie.

6

Pamiętam jak Pique wypowiadał o Royu, że cały czas ma pełne gacie jak go widzi :D

0

Leci gdzieś na CP na zagranicznym

0

A gdzie

0

Leci gdzies mecz na CP

1

Oby wykorzystał swoją szansę. Rafa ma potencjał na bycie bardzo dobrym piłkarzem, ale potrzebuje odpowiedniej ilości meczów by nabrać pewności siebie. Odejście Pedro i problemy Neymara to idealna szansa na pokazanie swoich możliwości :)

0

Nie. Koszmar....

0

Po pucharze...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?