Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tysiąc zawałów na minutę...
4
Ach ci Janusze biznesu z Barcy. Dają się robić w bambuko totalnie. Oddajemy piłkarzy za mniej niż miske ryżu. Kontakt Tello się skończy i odejdzie za free.
0
Szkoda, ale mamy na szczęście drugiego dobrego bramkarza. Zdrowia Marc.
0
Hołd dla Boga ;)
3
Taka nasza pieta Achillesa. :D
2
Mi tam ani razu nie zacielo ;)
0
Wiadomo że mecz trzeba obejrzeć :D
10
Bulbulbulbul do wody xD
0
Tak xD.
5
Badum tsss.
0
Tym strzałem postraszył gołębie na stadionie
1
Pierwsze słyszę o nim. Boję się że może być drugim Douglasem. Ale wierzę w Lucho i niech robi jak uważa.
0
Paskudnie to wyglada
0
Jest i Wasyl :D.
2
Za 10 lat będą dalej mówić xxxxxxxx gra na pozycji Xaviego :D
0
Ibra już nożycami macha :D
0
Ale babole :D.
0
Nie mam pytan. Kapitalna akcja
0
Uffff.
0
Nosz kurde kocham ten klub. :D
1
Piekne te stroje.
0
Nie ma się co dziwić że ani jeden ani drugi do nas nie dołączyli. Nikogo z MSN by nie wygryźli. Trzeba szukać kogoś doświadczonego który zgodziłby się na grzanie ławki.
3
Dzięki Adriano za te rogaliki które zdejmowaly pajęczyny z bramki i ogólnie dzięki za wszystko. Powodzenia w nowym klubie.
6
Pamiętam jak Pique wypowiadał o Royu, że cały czas ma pełne gacie jak go widzi :D
0
Leci gdzieś na CP na zagranicznym
0
A gdzie
0
Leci gdzies mecz na CP
1
Oby wykorzystał swoją szansę. Rafa ma potencjał na bycie bardzo dobrym piłkarzem, ale potrzebuje odpowiedniej ilości meczów by nabrać pewności siebie. Odejście Pedro i problemy Neymara to idealna szansa na pokazanie swoich możliwości :)
0
Nie. Koszmar....
0
Po pucharze...