Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ Ale najwidoczniej klub uznał Olmo za priorytet, bo sorry ale drugi raz z rzędu takie sytuacje się nie zdarzają i uwaga, to jest z woli piłkarza.
0
@ZuczekFCB1899 Nie wiem, mało który piłkarz czeka tyle lat na transfer do jednego klubu, uważam że to dobrze świadczy o zawodniku m
0
@kanver_ Chciał przyjść, ale Barca nie była w stanie spełnić tego transferu z uwagi na FFP i tyle. Duma katalonii nie była w stanie tego przeskoczyć. Sam fakt starania się piłkarza o transfer wiele o nim mówi.
1
Lubię ludzi którzy naprawdę chcą grać dla danego klubu. Można mówić wiele złych rzeczy o Mbappe, ale nie można mu odmówić cierpliwości w kontekście transferu do Realu Madryt, tak samo Suarez odrzucił z marszu ofertę Realu byle dołączyć do Barcy i mi taka niezłomność Williamsa się podoba , żadne Bayerny, Premier League , tylko wola gry w Barcy.
Myślę, że ten transfer odpali jak diabli i będziemy mieli genialnego skrzydłowego na lata.
0
@takisobiektos Dramat, że ktoś taki został prezydentem. A wystarczyło by nie bawić się w drugą kadencję Joe i na spokojnie po jego prezydenturze odstawić go na boczny tor, a tak dostaliśmy kandydata na szybko, a Trump powolnie powolnie zbierał elektorat.
0
@takisobiektos Jeden i drugi kraj siebie wart. Z jednej strony skrajni fundamentalisci wspierający ruskich, z drugiej strony mordercy palestynczykow, ale to co jednak robi Izrael przechodzi wszelkie pojęcie. Cóż, robią to po to aby czuć się już totalnie bezkarnymi.
0
Jak patrzę na skład Atletico to wręcz niedowierzam. Jak z tak ofensywnie usposobionym zespołem można grać tak defensywnie? Alvarez, Sorloth, Griezmann, Lino, Molina, De Paul, Gallagher, Barrios, Correa, Riquelme.
To nie jest zespół do bronienia, to jest ekipa do gry na wskos ofensywnej i oczywiście mówi się, że gdyby odszedł Cholo to byłoby gorzej, a ja uważam że wręcz przeciwnie i Atletico z trenerem który jest nastawiony na ofensywna grę byłoby ultra poważnym kandydatem do mistrzostwa La Liga i do ligi mistrzów.
0
@Roobo Nic nowego w świecie tych dwóch żałosnych partii. Najpierw Ziobro który robił wszystko aby udupić Giertycha, a teraz Bodnar kryje swego xd.
3
@blakkudium Dobry piłkarz który w systemie 4-3-3 grajac na lewym skrzydle mógłby decydować o wyniku swojej drużyny.
P.S Już Inter oficjalnie wykupił Nicole.
0
@Borneo Możesz przepracować presezon i być bez formy, na formę pracuje się przez cały sezon , a presezon to przeważnie nabijanie kasy w kieszeń zarządu , bo ja tak widze rozgrywki przedsezonowe.
Nie widzę tego od dwóch lat aby inteligencja boiskowa była jego mocną stroną. Często gubi krycie, nie potrafi się odpowiednio ustawić w fazie bronienia, ma notoryczne problemy z kryciem przy stałym fragmencie gry, no i potrafi mu też odcinać prąd , więc to wiele świadczy o jego IQ na murawie. No dziwne abym nie oczekiwał formy od piłkarza aspirującego do podstawowej jedenastki Barcelony, a jak 33 latek nakrywa na ten moment go czapką , to z Urugwajczykiem jest źle.
0
@RosjaninBut No to ,że opinie człowieka którego doktorat na ten moment został odebrany z powodu plagiatu nie uważam za jakkolwiek istotne , a samo legitymowanie się doktoratem kiedy owego doktoratu nie posiada jest wręcz nie tyle co bezprawne, a nawet nieeleganckie.
0
@Kgorecki2500 I z tego co wiem to Rada ogłosiła decyzję odnośnie Bartosiaka i w świetle prawa nie moze legitymować się jako doktor , bo nawet jego nazwisko nie widnieje w państwowej akademii nauk.
0
@Kgorecki2500 "Rada Naukowa Instytutu Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk (ISP PAN) podjęła decyzję o odebraniu mu doktoratu 14 czerwca 2024 roku. Bartosiak zapowiedział odwołanie od tej decyzji. " - Na tą chwilę nie jest żadnym doktorem , bo tytuł mu został odebrany. W świetla prawa sąd wykonuje wyrok i taki wyrok został wykonanu na Bartosiaku więc jego apelacja ma się nijak do rzeczywistości.
1
@ViscaelBarca2007 Rashford to dobra opcja do ataku, bo dzięki temu mamy dużo ruchu, no i Hansi ma w czym wtedy przebierać i może pod dany mecz dobierać sobie danego piłkarza, ale wiadomo, tysiac różnych taktyk , a koniec końców liczy się to co wpadnie do siatki , jednak idea na średnioterminowy okres wydaje się być słuszna.
0
@RosjaninBut Czemu on nadal siebie hołduje tytułem doktora kiedy mu ten tytuł został odebrany? XDDD
0
@ViscaelBarca2007 Nie ufam piłkarzom z Atletico Madryt .Jakoś historia pokazala , że nie do końca się tutaj sprawdzają, a pomimo mojej sympatii do Szweda to niestety taki transfer niesie za sobą kosmiczne koszta , bo pensja i cena będą wygórowane. Patrząc na to, że Flick w swojej karierze korzysta z seryjnych 9 to taką opcją jest Haaland, bo reszta to zbytnio nie ma podjazdu, ew Osimhen, ale on gra w Galacie więc to taki poziom jak żaden.
0
Uważam , że jeśli Barca ma kupić 9 w przyszłym sezonie ( a niechybnie do tego dąży ) to żadnych kotów w worku tylko wyłożenie kasy na kozaka ala Suarez czy Lewandowski. Jakoś Barca nie umie w piłkarzy rozwojowych na tej pozycji i przeważnie gdy ktoś się sprawdzał w Barcy to już w danym klubie był na topowym poziomie .
Moim zdaniem tylko Haaland miałby sens, ale z racji na cenę to chyba nie ma zbytnio odpowiednich alternatyw.
5
@ViscaelBarca2007 Śmiechem żartem Nunez to piłkarz mający absolutnie wszystko żeby stać się seryjnym łowcą bramek. Siła, technika, szybkość, wyjście do piłki, gra głową, gra słabszą nogą. Moim zdaniem w Liverpoolu za bardzo się spalił i głowa nie dojechała, no i to chyba nie był transfer zgodnie z wizją trenera.
0
@Borneo Ale musisz mieć też takich którzy mają inteligencję boiskową i którzy potrafią się ustawić i nie łamać linii spalonego jak to robi Araujo. Sama idea posiadania szybkiego stopera i rosłego jest słuszna przy graniu wysoko, czego przykładem jest City które ma Diasa oraz Akanjiego w najlepszych latach, a także PSG które ma Williama Pacho, ale to jednak piłkarze lepsi niż Ronald i tu jest problem, no i technicznie wyglądają lepiej, a no niestety jak w Barcy obrońca nie dojeżdża technicznie to zawsze ma ciężko oraz jeśli ma problemy z ocenianiem sytuacji boiskowych.
0
@Borneo Ale przecież to często wynika z winy drugiej linii, braku trzymania linii przez takiego De Jonga i ba, nawet Szczęsny jak w El Classico potrafił wpuścić na minę piłkarzy i przez to traciliśmy gole , a co do Mbappe to mało który piłkarz jest w stanie go dogonić i ci przypomnę, że Inigo w ostatnich momentach z Cubarsim potrafili zrobić wślizg żeby uratować wynik w pełnym biegu.
Ale brakuje kogos kto trzyma to wszystko w kupie. Barca cierpi na kliniczny problem 6 w zespole i widać to w każdym meczu, a i też boczni obrońcy nie pomagali jak Martin, więc to nie tylko wina Dwojki stoperów.
0
@MarFan Tak, a Putin miał zająć Ukrainę w 3 dni.... Irańczycy to silni ludzie i do tego bardzo mocna armia , a sam teren jest trudny do walki z uwagi na panujący tam klimat. Zresztą już od dawna USA lata nad Iranem więc rząd jest zapewne na to przygotowany.
0
@Borneo Graliśmy inny football, nie graliśmy wysoko tylko niżej, też stąd mniejsza ilość straconych bramek, no i był Busi oraz Mats miał forme, więc to też jest powód dlaczego mniej tracilismy bramek.
Szybkich stoperów nie brakuje, ale problemem Araujo jest jego technika oraz słabe boiskowe IQ co pokazuje od początku bytu w Barcy. Nie, uważam że on już pewnego poziomu nie przeskoczy i jeśli będzie okazja to powinniśmy się go pozbyć, a w zamian kupić nowego stopera.
0
@Borneo No ale co z jego szybkości jeśli on ma od początku kariery w Barcelonie problemy z podstawowymi aspektami takimi jak technika, koncentracja oraz krycie?
Zgoda, w pewnych momentach będzie potrzebny nam szybki obrońca i w miarę rosły, ale nie ktoś taki jak Ronald, no bo ileż już bramek myśmy tracili po jego gapiostwie, problemami z koncentracja na boisku czy jego wyprowadzeniem piłki? Tego było za dużo i ta sytuacja ma się od dwóch sezonów, a poprawy nie widać? Jestem zdania że w tej chwili Araujo powinien opuścić Barcelonę, bo ta gra mu nie leży i jednak pewnych rzeczy nie przeskoczy, a mianowicie inteligencji boiskowej oraz techniki użytkowej.
Co do wzrostu ahh, Barcelona w przeciągu sezonu sobie radziła z Pau i Inigo, ale też problemem jest to, że brakuje nam typowej 6 i dlatego często mamy problem z kontrami rywali, bo nawet najszybszy i rosły obrońca świata nie naprawi ci ustawienia twojej drużyny, a ten problem trawi barce od odejścia Busiego.
1
@Borneo Martinez lepiej się ustawia, lepiej czyta grę i doświadczenie to podstawa w Barcy, a to Inigo daje, a także mental . Araujo to dochodzi i dojść nie może do formy i nie, Urugwajczyk od dłuższego czasu w ogóle nie broni się gra. Inigo w tej chwili jest nie do ruszenia. Co z tej jego szybkości jak reszta się nie broni?
0
@Safrani Jak dadzą mi dobrą stawkę na godzinę, to się zastanowię nad robotą.
2
Ja bym się pozbył Araujo, bo raz że na nim coś można zarobić, a dwa no Urugwajczyk nie dojeżdża od dłuższego czasu i to co my obecnie gramy mu nie leży.
11
@AlexDark00 Facet, po kiego grzyba wypowiadasz się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia? Lewy ma ponad 100 bramek w LM i jest w top 10 strzelców wszechczasów, nie trzeba tutaj nic dodawać i tego nigdy, ale to nigdy nie zaprzeczysz nieważne jakich kontrargumentow użyjesz.
@Stinger_ nie wiem po co to tłumaczysz skoro widać że do niego to nie dociera, najlepiej takich hejterów (to nie krytyka, to jawny hejt) olać ciepłym moczem, no i jego pojęcie o piłce nożnej równa się zero.
0
Ostatnio była tutaj dyskusja na temat tego , że para Christensen - Araujo powinna występować od nowego sezonu "bo mają speeda" i co z tego? Przecież Araujo ma braki techniczne i brakuje mu piłkarskiej inteligencji boiskowej, co widać po tym jak kryje rywala, jak łamie linie spalonego , jak ustawia się przy rzucie rożnym, a czy Duńczyk to demon prędkości? No nie, ale problem Duńczyka to zdrowie i ja osobiście nie wyobrażam aby ta dwójka była główną parą środkowych obrońców.
Fakt, Barcelona potrzebuje szybkiego stopera, ale transfer Taha się posypał, a na rynku nie ma za wiele okazji , jednak para Cubarsi- Martinez radzi sobie bardzo dobrze i nie widziałem aby to z powodu motoryki Barca przegrywała mecze bądź traciła wiele bramek, bardziej to wynikało z braku porządnego defensywnego pomocnika bo umówmy się, De Jong nigdy takowym nie będzie z powodu jego częstego zapuszczania się pod pole karne rywala z piłką oraz z powodu jego nietrzymania linii, tak samo Pedri czy Gavi niezbyt pasują do tej roli. Był Casado ale to też raczej nie jest ta jakość i jednak w drugiej połowie sezonu został słusznie odstawiony na ławkę, bo Hiszpan znacząco obniżył loty. Nie wiem, może Bernal, bo warunki na to ma, ale na razie wraca po ciężkiej kontuzji , no ale nie mówmy , że główną przyczyną wielu akcji rywali jest szybkość, bo jednak Barcelona w tym elemencie sobie radziła i oczywiście , że w pewnym czasie to się przyda, ale ufanie Araujo uważam za zgubne, a Christensen pomimo mojej sympatii nie ma zdrowia na takie granie i też jak u góry napisałem, to nie jest demon prędkości .