Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC Messi jest traktowany jako wychowanek, to trochę co innego.
3
@Barceloniarz987 Jakoś inni sobie radzili. Prawda jest taka, że Dembele nie pasował do kultury Barcy oraz miał problemy wychowawcze, dodaj też kontuzje.
0
@FiscaelBarca Stary, nie takie pieniądze były przepalane przez kluby .
0
@FiscaelBarca No nie wiem, jak sprzedajesz piłkarza który miał jedynie przebłyski za taką furę pieniędzy to dobrze o tobie świadczy. Dortmund kupi lepszego skrzydłowego za mniejsze pieniądze, albo Duranville już na stałe będzie etatowym graczem Dortmundu .
1
Borussia sprzedała właśnie Gittensa za 60 mln euro ( a jeśli dojdą bonusy to 65) .
Złoty deal BVB, sprzedać gościa który miał wyłącznie przebłyski jest naprawdę imponujące.
1
@Vurt Za mało pracuje w obronie aby zabłysnąć w Barcelonie.
0
@LysyFCB Nie. Messi to GOAT, ale ten rozdział jest już zakończony.
0
@19Macio93 prawoskrzydlowy.
0
Bracia Williams vs Bracia Pierdolec. Ależ to by siadło.
0
@D10SLEO No niestety reperkusje po rządach Bartomeu oraz horendalne pensje zrobiły w tym klubie swoje.
1
@4drian0 Mieli ściernisko, a teraz będą mieć San Francisco.
0
@sciahoo Norma mistrzu. Poczekaj na kolejne plotki, to dopiero wtedy będzie się działo.
0
@kuz Wcale nie chciałem bo wiedziałem jak długo trwa operacja związana z Nico, no i transfer upadł z powodu rejestracji, czyli to co mówiłem od początku.
0
@Danny Gaucho Może tak, może nie, ale fakt jest taki, że to " otoczenie" zrobiło całe zamieszane z transferem Hiszpana i tyle. Nie widziałem jego deklaracji odnośnie gry dla nas, ale za to widziałem dziennikarzy którzy mówili "nico na 150 %" a tu zonk, umowa przedłużona do 2035 roku.
A prawdziwy powód jest prosty, brak możliwości rejestracji.
0
@Safrani Lepszej opcji nie ma. Diaz za drogi, Leao nie do wyjęcia, Barcola też pewnie nie do wyjęcia.
0
Mam nadzieję, że przyjdzie Rashford.
0
@kuz Zatkało kakao?
0
@Vegeta88 Wina długów finansowych które były naciągane przez lata?
0
@takisobiektos Wiem wiem wiem, za drogi.
0
Czyli potwierdza się to co mówiłem, Barcelona miała problem z rejestracją, aczkolwiek zachowanie otoczenia Nico było żenujące.
0
@michal26 Rashford, Lookman, Barcola itd itd. Opcji jest, ew ten młody co u nas będzie w presezonie
9
@Matiasio Chora kultura która powinna być zdelegalizowana.
0
@kuz A myślałem, że kaczek dziennikarskich, ale ok.
1
Te wszystkie optymizmy, pesymizmy są kija warte tak naprawdę, a prawda jest taka, że Barca nie może rejestrować i tyle. Jakby mogła , to Williams dawno byłby w dumie katalonii . Nie wiem, dziennikarze wymyślają na przeróżne sposoby newsy dotyczące Nico , a tutaj rozchodzi się o to co się ma rozchodzić od dawna.
1
@Foton Po co w ogóle religia w szkołach? Totalnie tego nie pojmuje serio.
0
@Faro Kojarzę go, czy to ten który prócz newsów nie miał nic więcej do zaoferowania?
1
@Safrani Ja bym jeszcze dał przepadek pojazdów dla takich gagatkow, to by się im odechciało driftowania swoimi bmkami.
0
@Toretto Możliwe że się mylę, więc pozostaje kwestia ciśnienia opon, ew słabej gumy (ale przy nowym lambo to niemożliwe) bądź Lamborginhi już wcześniej jakieś miało uszkodzenia.
1
@Hosh Ale przy dużej prędkości już może się nagrzać opona i ci wystrzelić.
0
Na moje oko to Jota jechał bardzo dużo, no i niestety to było prawdopodobne, że przy takiej temperaturze pękła opona i doszło do dachowania, choć nie wykluczam powodu ciśnienia w oponie jako przyczyny wypadku. Oni już zginęli na miejscu, bo przy takiej prędkości to z auta zostaje miazga, ale dowiemy się niedługo po ekspertyzie.
Szkoda człowieka mimo wszystko, dobry piłkarz, 10 dni po ślubie, 3 dzieci.