Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Borneo Martinez lepiej się ustawia, lepiej czyta grę i doświadczenie to podstawa w Barcy, a to Inigo daje, a także mental . Araujo to dochodzi i dojść nie może do formy i nie, Urugwajczyk od dłuższego czasu w ogóle nie broni się gra. Inigo w tej chwili jest nie do ruszenia. Co z tej jego szybkości jak reszta się nie broni?
0
@Safrani Jak dadzą mi dobrą stawkę na godzinę, to się zastanowię nad robotą.
2
Ja bym się pozbył Araujo, bo raz że na nim coś można zarobić, a dwa no Urugwajczyk nie dojeżdża od dłuższego czasu i to co my obecnie gramy mu nie leży.
11
@AlexDark00 Facet, po kiego grzyba wypowiadasz się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia? Lewy ma ponad 100 bramek w LM i jest w top 10 strzelców wszechczasów, nie trzeba tutaj nic dodawać i tego nigdy, ale to nigdy nie zaprzeczysz nieważne jakich kontrargumentow użyjesz.
@Stinger_ nie wiem po co to tłumaczysz skoro widać że do niego to nie dociera, najlepiej takich hejterów (to nie krytyka, to jawny hejt) olać ciepłym moczem, no i jego pojęcie o piłce nożnej równa się zero.
0
Ostatnio była tutaj dyskusja na temat tego , że para Christensen - Araujo powinna występować od nowego sezonu "bo mają speeda" i co z tego? Przecież Araujo ma braki techniczne i brakuje mu piłkarskiej inteligencji boiskowej, co widać po tym jak kryje rywala, jak łamie linie spalonego , jak ustawia się przy rzucie rożnym, a czy Duńczyk to demon prędkości? No nie, ale problem Duńczyka to zdrowie i ja osobiście nie wyobrażam aby ta dwójka była główną parą środkowych obrońców.
Fakt, Barcelona potrzebuje szybkiego stopera, ale transfer Taha się posypał, a na rynku nie ma za wiele okazji , jednak para Cubarsi- Martinez radzi sobie bardzo dobrze i nie widziałem aby to z powodu motoryki Barca przegrywała mecze bądź traciła wiele bramek, bardziej to wynikało z braku porządnego defensywnego pomocnika bo umówmy się, De Jong nigdy takowym nie będzie z powodu jego częstego zapuszczania się pod pole karne rywala z piłką oraz z powodu jego nietrzymania linii, tak samo Pedri czy Gavi niezbyt pasują do tej roli. Był Casado ale to też raczej nie jest ta jakość i jednak w drugiej połowie sezonu został słusznie odstawiony na ławkę, bo Hiszpan znacząco obniżył loty. Nie wiem, może Bernal, bo warunki na to ma, ale na razie wraca po ciężkiej kontuzji , no ale nie mówmy , że główną przyczyną wielu akcji rywali jest szybkość, bo jednak Barcelona w tym elemencie sobie radziła i oczywiście , że w pewnym czasie to się przyda, ale ufanie Araujo uważam za zgubne, a Christensen pomimo mojej sympatii nie ma zdrowia na takie granie i też jak u góry napisałem, to nie jest demon prędkości .